Karlovy Vary: Od pondělí nebude průjezdný Zámecký vrch

Od pondělí 6. dubna bude pro veškerou dopravu uzavřen průjezd Zámeckým vrchem v Karlových Varech. V centru lázeňského území začnou stavební práce a následná instalace výsuvných sloupků, které budou regulovat dopravu v lokalitě nad kolonádami.


Stavební a montážní práce potrvají zhruba měsíc a rozděleny budou do dvou etap. Od 6. do 20. dubna budou práce soustředěny do ulice Zámecký vrch (za křižovatkou s ul. Pod Jelením skokem), pak budou pokračovat u Jánského mostu na Divadelním náměstí. Průjezd pro zásobování bude zajištěn v časech k tomu určených.

Předpoklad dokončení stavebních a montážních prací je 6. května 2020, následně budou sloupky uvedeny do zkušebního režimu.

Aktualizace 9.4.2020 - Změna v harmonogramu prací na instalaci výsuvných sloupků v lázeňském území Karlových Varů

Vzhledem k rychlému postupu stavebních a technických prací na instalaci výsuvných sloupků, které budou regulovat dopravu mezi Zámeckým vrchem a Divadelním náměstím v Karlových Varech, se mění harmonogram uzavírky v oblasti. Uzavřený úsek místní komunikace v ulici Zámecký vrch je od dnešního dne (9. 4. 2020) průjezdný bez omezení.

Termín pro uzavírku Jánského mostu (původně navržený od 22. 4. 2020 do 6. 5. 2020) se posouvá a také zkracuje. Úplná uzavírka provozu na Jánském mostě u Divadelního náměstí platí pro období od 10. do 17. 4. 2020. Průjezd pro zásobování bude zajištěn v časech k tomu určených.


Zdroj: Helena Kyselá, tisková mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
weby uniweb