Karlovy Vary: Dívce měl vyhrožovat shozením z mostu

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání teprve jednadvacetiletého mladíka z Karlových Varů, kterého obvinili ze spáchání přečinů omezování osobní svobody a nebezpečného vyhrožování.


Mladík měl ve čtvrtek 4. srpna letošního roku v nočních hodinách urážet v jednom z karlovarských barů návštěvníky zařízení. Jeho vulgární chování nakonec ukončila bezpečnostní agentura baru, která ho společně s jeho kamarády vyvedla ze zařízení ven.

Po třetí hodně ranní měl jednadvacetiletý mladík potkat na Chebském mostu v Karlových Varech skupinku lidí, se kterou měl před několika hodinami slovní spor v baru. Osoby měl mladík nejdříve vulgárně urážet a následně měl oběma rukama chytit sedmnáctiletou dívku, zvednout jí do výšky a přehnout přes zábradlí mostu, které se nachází ve výšce zhruba deseti metrů od hladiny řeky. Dívku měl držet tak, že byla horní polovinou těla za zábradlím a přitom jí měl nadávat a vyhrožovat. Po chvíli měl svého jednání zanechat a dívku postavit na zem. V případném dalším počínání zabránil jednadvacetiletému mladíkovi jeho kamarád, který měl na místo přiběhnout a odtáhnout ho.

Při tomto incidentu naštěstí nedošlo k žádnému zranění.

V případě prokázání viny hrozí jednadvacetiletému mladíkovi trest odnětí svobody až na tři roky.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Tribute2 Headhunters

Hlavní zprávy

 

Velikáni filmové hudby
weby uniweb