Karlovarsko: Dvě dopravní nehody na silnici I/6

1) Dopravní nehoda v Drahovicích - dne 2.11.2021 krátce po 15. hodině došlo na silnici I/6, konkrétně v městské části Drahovice, k dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že pětačtyřicetiletá řidička osobního automobilu značky Volkswagen, jedoucí ve směru na Prahu, se měla začít s vozidlem otáčet těsně před křižovatkou. Následně mělo dojít ke střetu s vozidlem značky Škoda, které jelo ve stejném směru jízdy.


Po příjezdu policejní hlídky se obě řidičky podrobily orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která u obou vyšla s negativním výsledkem.

Škoda byla předběžně odhadnuta na částku 160 tisíc korun.

Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

2) Dopravní nehoda u Andělské Hory
Na stejné pozemní komunikaci, tedy I/6, došlo téhož dne o několik hodin později k další dopravní nehodě, tentokrát ovšem poblíž Andělské Hory. K té mělo dojít tak, že pětatřicetiletý cizinec jako řidič osobního automobilu značky Audi, jedoucí ve směru z Karlových Varů na Prahu, zřejmě nepřizpůsobil rychlost vozidla svým schopnostem a narazil do zadní části automobilu značky Volkswagen, které jelo za nákladním vozidlem převážející bagr.

Při této dopravní nehodě došlo k lehkému zranění pětatřicetiletého cizince, který byl převezen do nemocnice v Karlových Varech.

Oba řidiči se podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která u obou vyšla s negativním výsledkem.

Škoda byla předběžně odhadnuta na částku 180 tisíc korun.

Pozemní komunikace byla po dobu vyšetřování dopravní nehody zcela uzavřena. Policisté na místě po celou dobu řídili provoz a osobní vozidla odkláněli na objízdnou trasu.

Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

nprap. Jakub Kopřiva

Fotogalerie
NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
weby uniweb