Výzva karlovarské agentury rozvoje podnikání

"Podnikatelé v Karlovarském kraji – sdílejte s námi inovační úspěchy a zkušenosti“ – tak zní výzva Karlovarské agentury rozvoje podnikání (KARP), která míří na 63 tisíc podnikatelů v našem kraji. Pandemická situace v posledním roce ovlivnila většinu z nich a přiměla je, možná nevědomě, k zavádění inovací do svého byznysu a k němu přidružených procesů.

james bond net concert

Co se vlastně za pojmem inovace skrývá? Inovace ve své zjednodušené podobě znamená zdokonalení. Výsledkem inovací je vždy zlepšený proces, výrobek, služba či cokoliv dalšího nejen z pohledu ekonomického, ale také z pohledu životního prostředí či změn ve společnosti. 

Vzájemně se motivovat k zavádění inovací a sdílet zkušenosti je velmi důležité. Proto Karlovarská agentura rozvoje podnikání připravuje rozhovory a články na téma inovace v Karlovarském kraji. Obrací se na všechny podnikatele a podnikatelky našeho kraje s výzvou. Máte-li zájem představit své inovační či podnikatelské aktivity a úspěchy široké veřejnosti, přihlaste se do plánované PR kampaně, která bude představovat úspěchy firem z našeho regionu.

Zájemci se mohou hlásit do 25. dubna 2021 na email: eva.dolenska@karp-kv.cz. 


Zdroj: Krajské listy Karlovarského kraje

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

loop jazz club
seo uniweb