Horní Slavkov: Zaparkované vozidlo poničil sekerou

Policisté z Obvodního oddělení Horní Slavkov sdělili podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a poškození cizí věci čtyřiačtyřicetiletému muži z jedné menší obce na Sokolovsku.


Ten měl mít od začátku tohoto roku neshody kvůli ženě, která se s ním rozešla, s třiatřicetiletým mužem z Horního Slavkova. Spor měl vyvrcholit v neděli 7. června. To měl nejdříve podezřelý popíjet v restauračních zařízeních alkoholické nápoje a ve večerních hodinách se rozhodnout, že se vydá k zaparkovanému vozidlu třiatřicetiletého muže. Doma měl popadnout sekeru a jít na parkoviště. Po příchodu k automobilu na nic nečekal a sekerou měl poničit skleněné výplně všech oken, a to včetně předního skla. Kromě toho měl poškodit zpětné zrcátko, přední světla či kapotu a poté z místa odejít. Tímto svým jednáním měl způsobit škodu téměř 30 tisíc korun.

Jeho počínání sledovala z okna domu žena, která na nic nečekala a okamžitě vše oznámila na tísňovou linku policie. Po příjezdu policistů z Obvodního oddělení Horní Slavkov se muž u vozidla již nenacházel. Po necelé hodině ho policisté vypátrali v jedné z místních hospod. Muže zadrželi a sekeru, kterou měl stále u sebe, zajistili.

V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

nprap. Jakub Kopřiva

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Voices of Hollywood

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby
seo uniweb