Horní Slavkov: Zaparkované vozidlo poničil sekerou

Policisté z Obvodního oddělení Horní Slavkov sdělili podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a poškození cizí věci čtyřiačtyřicetiletému muži z jedné menší obce na Sokolovsku.

dezinfekce

Ten měl mít od začátku tohoto roku neshody kvůli ženě, která se s ním rozešla, s třiatřicetiletým mužem z Horního Slavkova. Spor měl vyvrcholit v neděli 7. června. To měl nejdříve podezřelý popíjet v restauračních zařízeních alkoholické nápoje a ve večerních hodinách se rozhodnout, že se vydá k zaparkovanému vozidlu třiatřicetiletého muže. Doma měl popadnout sekeru a jít na parkoviště. Po příchodu k automobilu na nic nečekal a sekerou měl poničit skleněné výplně všech oken, a to včetně předního skla. Kromě toho měl poškodit zpětné zrcátko, přední světla či kapotu a poté z místa odejít. Tímto svým jednáním měl způsobit škodu téměř 30 tisíc korun.

Jeho počínání sledovala z okna domu žena, která na nic nečekala a okamžitě vše oznámila na tísňovou linku policie. Po příjezdu policistů z Obvodního oddělení Horní Slavkov se muž u vozidla již nenacházel. Po necelé hodině ho policisté vypátrali v jedné z místních hospod. Muže zadrželi a sekeru, kterou měl stále u sebe, zajistili.

V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

nprap. Jakub Kopřiva

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Hlavní zprávy