Horní Slavkov: Vnikl do bytu a napadl jeho majitele

Třiatřicetiletý muž ze Sokolova měl na začátku června letošního roku přijít po předchozích sporech za svým známým v Horním Slavkově. Po zazvonění na zvonek muž otevřel dveře do svého bytu, a když si všiml, že u dveří stojí třiatřicetiletý muž, tak se je měl snažit okamžitě zavřít. To se mu ale už nepovedlo. Muž měl vejít do bytu a jeho majitele několika ranami udeřit do oblasti hlavy.

zprávy uniweb weby

Ten měl po útoku spadnout na zem, ale muž měl i nadále ve fyzickém napadání pokračovat. Následně měl vzít poškozenému peněženku a z té odcizit finanční hotovost. Před svým odchodem z bytu měl napadenému muži ještě vyhrožovat.

Po provedených šetřeních policisté muže zadrželi. Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání a třiatřicetiletého muže obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a přečinů porušování domovní svobody, ublížení na zdraví a vydírání.

Následně kriminalisté podali státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Muže poté poslal soudce do vazební věznice.

V případě prokázání viny mu nyní hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
uniweb home weby

Hlavní zprávy

 

seo uniweb