Drmoul: Požár garáže se rozšířil i na rodinný dům

V Drmoulu u Mariánských Lázních začal v noci ze soboty na neděli hořet dílna a garáž u rodinného domu, který zároveň slouží jako ubytovací prostor. Dům po vypuknutí požáru opustilo sedm osob. Požár se z dílny rozšiřoval i na vedle stojící dům, zasáhl štítovou stěnu a podkrovní prostor.

zprávy uniweb weby

Likvidace požáru trvala až do ranních hodin, kdy bylo nutné rozebrat část střechy. Pro osoby, které dům opustily při požáru, bylo potřeba zajistit náhradní ubytování. Kromě hasičů z Karlovarského kraje zasahovali na místě i kolegové z Plzeňského kraje. Výše škody a příčina požáru je v šetření.

V minulém týdnu, a to dne 22. července v Drmoulu u Mariánských Lázní hořely uskladněné balíky sena. Požár zasáhl více než polovinu všech balíků v seníku. Na místě zasahovalo sedm jednotek hasičů, pomáhali rovněž kolegové z Plzeňského kraje.

Bylo nutné vyvézt všechny balíky ze seníku ven, kde je hasiči prolévali vodou. S vyvážením pomáhal majitel objektu se svojí technikou. Hasiči byli na místě celý večer, kdy celou noc hlídali seník, aby nedošlo k dalšímu rozhoření uskladněných balíků slámy. Od ranních hodin pak pokračovalo vyvážení balíků slámy ven z objektu a jejich dohašování.

Příčina požáru a výše škody je v šetření.


Zdroj: fb HZS Karlovarského kraje

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
po 26.07.2021 15:00
0 +
 
29. SEZONA ČNSO

Hlavní zprávy

 

seo uniweb