Den dárců krve v Sokolově

Kampaň na podporu dárcovství krve s názvem „Daruj krev – zachraň život“ zavítá do Sokolova. Před Městským domem kultury bude mít stanoviště Nemocnice Sokolov, která představí veřejnosti nové a moderní dárcovské centrum, které vzniklo v prostorách nemocnice. Připraven bude i další program.

zprávy uniweb weby

Na místě bude možné si nechat změřit zrak, krevní tlak a naučit se správnému postupu při mytí rukou s následnou kontrolou pod UV lampou. Dárci krve budou moci využít také benefitní programy.

Kampaň „Daruj krev – Zachraň život“ si klade za cíl přivést k dárcovství mladé lidi. Z těchto prvodárců by se tak mohli stát dárci pravidelní. Zároveň se snaží o podporu stávajících dárců krve a v neposlední řadě pomáhá potřebným.

Na svých výjezdech se organizátoři snaží šířit osvětu v rámci tématu dárcovství krve a vysvětlovat jeho nutnost a potřebu. Kampaň se koná pod záštitou hejtmana Karlovarského kraje.

Den dárců krve se koná v Sokolově dne 16. 9. 2020 v čase od 13 do 17 hod. na náměstí Budovatelů na prostranství před MDK.


Zdroj: Krajské listy Karlovarského kraje

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 15.09.2020 13:30
0 +
 

Hlavní zprávy

 

seo uniweb