Chebsko: Ženě v autě vyhrožoval nabouráním do mostu

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání místního šestapadesátiletého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinů vydírání, krádeže a porušení tajemství dopravovaných zpráv.


K obviněnému měla na konci února letošního roku nastoupit do vozidla jeho bývalá šestačtyřicetiletá přítelkyně. Při jízdě mezi nimi mělo dojít ke slovní rozepři a muž měl po ženě chtít, aby mu uvedla jméno muže, se kterým se nyní vídá. To žena odmítala a obviněný na to měl reagovat tak, že zvyšoval rychlost vozidla a ženě vyhrožoval nabouráním do mostu. Po chvíli svého jednání zanechal a při zastavení vozidla měla žena okamžitě utéct.

O několik hodin později se měl obviněný ukrýt v bytě, který spolu dříve užívali. Když měla po svém příchodu v bytě telefonicky hovořit s jiným mužem, tak k ní měl přistoupit, sebrat jí bez jejího souhlasu mobilní telefon a přečíst si její soukromou konverzaci. Následně měl ženu fyzicky napadnout několika údery do oblasti hlavy. Přitom jí měl vyhrožovat zabitím. Po chvíli měl do bytu vstoupit jednačtyřicetiletý příbuzný napadené ženy, který obviněného zpacifikoval a přivolal policejní hlídku.

Policisté následně šestapadesátiletého muže zadrželi. Žena musela po jeho útoku vyhledat se svým zraněním lékařské ošetření.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na čtyři roky.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Reviens Bébel!

Hlavní zprávy

 

NetConcert Monica Mancini
weby uniweb