Chebsko: Mlátil těhotnou přítelkyni

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání třicetiletého cizince, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a přečinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu.


Obviněný měl v červenci minulého roku ve společném bytě v jedné menší obci na Chebsku ze žárlivosti fyzicky napadnout svou těhotnou přítelkyni. Tu měl několikrát udeřit rukou do obličeje a několikrát jí kopnout do různých částí těla.

V první polovině května letošního roku měl ve společném bytě po slovní rozepři požadovat po své přítelkyni, aby mu dala svůj mobilní telefon. Přitom měl před třemi nezletilými dětmi chodit s kuchyňským nožem v ruce po bytě a vyhrožovat ženě fyzickým napadením. Ta mu měla po chvíli ze strachu mobilní telefon vydat. Cizinec ho měl prohledat a následně ženu před dětmi několikrát udeřit do oblasti hlavy.

O den později v ranních hodinách si žena chtěla vzít na kuchyňské lince volně odložený mobilní telefon zpět. Muž si toho ovšem všiml, okamžitě k ní měl přijít a fyzicky jí napadnout. Po chvíli měl obviněný muž z bytu odejít a ženu v něm uzamknout. Ta našla náhradní klíč a následně měla i s dětmi  utéct a celou věc oznámit na policii.

Po oznámení se policisté začali případem okamžitě zabývat a muže zadrželi v úterý 9. června.

Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, což akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby.

V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Voices of Hollywood

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby
weby uniweb