Cheb: Zítra se koná Noc literatury

O Noc literatury, tradiční celorepublikovou akci, Chebští nepřijdou ani tentokrát. Uskuteční se ve středu 22. září od 18 do 22.30 hodin - na pěti místech Chebu současně. V podání herců Západočeského divadla v Chebu opět zazní vybrané texty ze současné světové literatury.

zprávy uniweb weby

Všichni jste srdečně zváni. Je na každém návštěvníkovi, jaké pořadí míst (viz plakát) si sám zvolí. Všude se začíná v půlhodinových intervalech. 

Pravidla pro návštěvníky akcí chebské knihovny najdete zde.

K Noci literatury se připojí i Krajská knihovna.

Letošní Noc literatury se  uskuteční ve středu 22. září 2021 a Krajská knihovna Karlovy Vary opět nabídne čtení na zajímavých místech ve Staré Roli. V jógovém studiu Namaste zazní úryvky současné rakouské literatury, romskou tvorbu si návštěvníci budou moci vyslechnout v Centru zvířat Domu dětí a mládeže. 

Dánský román bude na programu v Lidovém domě - salónku Rohlau, číst se bude i v kostele Nanebevzetí Panny Marie, kde bude k poslechu literatura z Irska. Dalším zajímavým místem, které se změní v malé čtecí centrum, bude nádražní budova ve Staré Roli. Posluchači se tam budou moci seznámit s norskou románovou tvorbou.  Na všech místech se začne číst v 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00 a 20:30.

Přehled míst a knih - viz zde.

Zdroj: město Cheb
           Krajské listy Karlovarského kraje
           Krajská knihovna Karlovy Vary

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
29. SEZONA ČNSO

Hlavní zprávy

 

seo uniweb