Cheb: Vyhlédl si trezor. Ani druhý pokus mu nevyšel

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmatřicetiletého muže z Přerovska, kterého obvinili ze spáchání přečinu krádeže a poškození cizí věci. Obviněný měl nejdříve v sobotu 18. září letošního roku v ranních hodinách vniknout do areálu jedné ze společností v Chebu. Poté se mu mělo podařit vstoupit do administrativní budovy a následně na chodbě poničit krabičku zabezpečovacího zařízení.

zprávy uniweb weby

Poté měl poničit uzamčené dveře do kanceláří a v těchto prostorech se pokusil vniknout do kovového trezoru, což se mu ovšem nepodařilo. Přitom měl ale poškodit opláštění trezoru.

O den později se měl obviněný muž vydat znovu do areálu stejné společnosti. Měl poničit okno u administrativní budovy, prohledat kancelářské prostory a nakonec si to opět namířit ke kovovému trezoru. Jenže i tentokrát pouze poškodil jeho opláštění. Při odchodu z objektu měl ještě odcizit volně odložený klíč od osobního automobilu. Tímto svým jednáním měl sedmatřicetiletý muž způsobit škodu přibližně 13 tisíc korun.

Policisté po příjezdu do areálu na místě sedmatřicetiletého muže zadrželi. V případě prokázání viny mu nyní hrozí trest odnětí svobody až na tři roky, neboť se krádeže dopustil opakovaně.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
29. SEZONA ČNSO

Hlavní zprávy

 

seo uniweb