Cheb: Startují elektronické zápisy do mateřinek (TV Západ)

Kvůli mimořádným opatřením probíhá letošní zápis dětí do předškolního vzdělávání v mateřských školách zřizovaných městem Cheb bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců. A to od pondělí 4. do pátku 15. května. Pro zápis do předškolního vzdělávání jsou stanoveny školské obvody.

VZP list a pros 2022

V termínu do 8. května se lze zaregistrovat / přihlásit do elektronického předzápisu na www.elektronickypredzapis.cz. Zde rodič vyplní elektronickou žádost, čestné prohlášení k očkování a evidenční list a tím své dítě „předzapíše“. 

Údaje se odešlou do účtu mateřské školy a na rodičích bude si vyplněné dokumenty vytisknout a následně doručit do zvolené mateřské školy. Vzhledem k aktuální situaci se nenavštěvuje lékař kvůli potvrzení o očkování. Stačí kopie očkovacího průkazu dítěte.

Přihlášky je možné do školky doručit přes datovou schránku, e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!), poštou či vhozením do schránky školy. V krajním případě osobně po předchozí telefonické domluvě nebo rezervací termínu při elektronickém předzápisu.

Zápis do povinného předškolního vzdělávání je určen pro děti narozené v období od 1. září 2014 do 31. srpna 2015. Rozhodnutí o přijetí budou zveřejněna 4. června. 2020.

Cizí státní příslušníci pošlou na e-mail školy kopii dokladu o trvalém pobytu a bydlišti. Podrobnější informace k průběhu zápisu naleznete na webových stránkách jednotlivých mateřských škol.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Popelka

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
seo uniweb