Cheb: Opilý agresor skončil na protialkoholní stanici

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřiatřicetiletého muže z jedné menší obce na Chebsku, kterého obvinili ze spáchání přečinu výtržnictví.

webíky uniweb

Obviněný měl na konci srpna minulého roku v nočních hodinách před jedním z barů v Chebu po krátké výměně názorů fyzicky napadnout místního čtyřiatřicetiletého muže. Potyčku měli po několika minutách ukončit přivolaní policisté. Ti následně obviněného zajistili a převezli na Obvodní oddělení Cheb-město. Tam měl obviněný pokračovat ve svém agresivním chování, proto policisté využili svých oprávnění a po několika zákonných výzvách, na které muž nereagoval, použili donucovací prostředky.

Obviněný se poté podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 2,8 promile. Z tohoto důvodu byl následně převezen na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

Čtyřiatřicetiletému muži, který již byl v minulosti za výtržnictví pravomocně odsouzen, hrozí v případě prokázání trest odnětí svobody až na tři roky.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
uniweby

Hlavní zprávy

 

weby uniweby
seo uniweb