Cheb: Mladíka trefil lahví do hlavy

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvacetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinů výtržnictví, porušování domovní svobody a ublížení na zdraví.

dezinfekce

Po předchozím sporu měl na konci července minulého roku obviněný muž přijet k rodinnému domu v Chebu. Po chvíli si měl otevřít neuzamčené vstupní dveře, vejít do předsíně a začít křičet na dvacetiletého mladíka, který v domě bydlel, aby za ním přišel ven. Ten následně před dům přišel a obviněný se ho měl snažit okamžitě fyzicky napadnout. Dvacetiletý mladík se ale ubránil a oba se začali přetahovat. Celý spor následně vyřešil otec napadeného, který na místo přišel a šarvátku ukončil. Obviněný měl poté nasednout do vozidla a z místa odjet.

Znovu se měli oba mladíci potkat na konci listopadu minulého roku v jednom z chebských barů. Po krátké slovní rozepři měl obviněný po dvacetiletém mladíkovi hodit prázdnou skleněnou láhev, kterou ho měl trefit do oblasti hlavy. Tímto jednáním mu měl způsobit zranění, která si později vyžádala lékařské ošetření.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na tři roky.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
ne 08.03.2020 15:00
0 +
 

Hlavní zprávy