Aš: Policisté kontrolovali restaurace, bary a kasina

Policisté z obvodního oddělení v Aši se během noci ze soboty na neděli ve dnech 18. – 19. února 2023 zaměřili na místní restaurace, bary a kasina. V jedenáct hodin večer vyrazili společně se strážníky městské policie, se zástupci sociálně-právní ochrany dětí Městského úřadu Aš a zástupci živnostenského a stavebního úřadu na kontrolu.


Policisté kontrolovali především dodržování zákazu podávání alkoholických nápojů osobám mladším 18 let a dodržování zákazu hry na výherních automatech u osob mladších 18 let. Zaměřili se také na ochranu bezpečnosti osob, majetku a veřejného pořádku, předcházení trestné činnosti, pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách a věcech, ale také na zvýšení pocitu bezpečí občanů. 

Kontrola proběhla celkem v jedenácti provozovnách po celé Aši. Zkontrolováno bylo na pět desítek hostů. Ani v jednom případě nemusela být provedena dechová zkouška, neboť v žádné z těchto provozoven se nenacházeli osoby mladší 18 let. Kontrola proběhla k jejich velké spokojenosti bez zjištění jediného pochybení. 

kpt. Bc. Zuzana Churaňová

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Eastwood Symphonic

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby
seo uniweb