Aš: Fyzicky napadl ženu i její dceru

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání devětadvacetiletého muže z Aše, kterého obvinili ze spáchání přečinů ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a výtržnictví.

zprávy uniweb weby

V první polovině října letošního roku měl mít obviněný slovní rozepři s osmnáctiletou ženou, která se chystala opustit jeho bydliště. Přijet pro ní vozidlem měla trojice žen. Jednu z nich, jednatřicetiletou ženu, měl muž fyzicky napadnout, když se osmnáctiletá žena chystala nastoupit do automobilu. Ženu měl několikrát udeřit pěstí do horní poloviny těla a také jí kopnout. Bránit jí měla přiběhnout její nezletilá dcera, kterou muž také fyzicky napadl. Měl jí kopnout do nohy a několikrát se jí snažit udeřit pěstí. Po chvíli se mělo ženám podařit utéct a uzamknout se ve vozidle. K tomu měl obviněný přijít a nohou poničit skleněnou výplň pravého předního okna. Následně měly ženy automobilem z místa odjet a přivolat policejní hlídku.

Při incidentu došlo ke zranění jednatřicetileté ženy, která byla převezena do nemocnice k ošetření.

Poničeným automobilu způsobil muž škodu přibližně 1 500 korun.

Po příjezdu policejní hlídky se devětadvacetiletý muž podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 0,73 promile.

V případě prokázání viny hrozí muži, který již byl v minulosti pro přečin výtržnictví pravomocně odsouzen, trest odnětí svobody až na tři roky.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Hlavní zprávy

 

seo uniweb