2000 – Odrava: Sexturista po napadení policisty skončil ve vazbě (TV Západ)

Již podruhé v krátké době se v policejní svodce objevil název obce Odrava u Chebu. Po zatčení tří mužů podezřelých ze spáchání trestného činu kuplířství v jednom z tamějších nočních podniků, jehož se měli dopustit na třech ženách z Moldávie, se nyní do policejní cely dostal německý sexturista. V pondělí 3. dubna kolem 22:00 hodin vyjela do nočního podniku Paradies na požádání personálu policejní hlídka.

VZP list a pros 2022

„Protože zde 52letý cizinec v podnapilém stavu napadal personál. Policisté cizince zajistili a předvedli ho na Obvodní oddělení Policie ČR Cheb – Zlatý vrch,“ sdělila tisková mluvčí chebské policie Radka Růžičková. 

Tam rozparáděný Němec ve svém chování pokračoval a napadl jednoho z číšníků, který byl na policii přítomen jako svědek. Když mu v tom chtěl přítomný policista zabránit, muž obrátil svou pozornost směrem k němu a udeřil jej do obličeje. Navíc mu poškodil stejnokroj. Cizinec poté putoval do Protialkoholní záchytné stanice v Sokolově a druhý den po vystřízlivění mu vyšetřovatel sdělil obvinění ze spáchání trestného činu útoku na veřejného činitele. V současné době se horkokrevný turista nachází ve vazební věznici.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Popelka

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
weby uniweb