Karlovy Vary: Výstavba Cafe Rolava bude vyhlášena znovu (TV Západ)

0

karlovy vary, cafe rolava, hana zemanová, ukončení zakázky, výběrové řízení


Situací investice na koupališti Rolava v Karlových Varech se zabývalo nové vedení města. Prioritou bylo vyřešit patovou situaci, kdy dodavatel stavby restauračního zařízení, s ohledem na zjištěné problémy s podložím, práce zastavil.

„V tuto chvíli jednáme s firmou, která stavbu započala. Domluvili jsme se na tom, že smlouvu o dílo ukončíme. Vyhlásíme nové výběrové řízení a budeme dál pokračovat. Čili v příštím roce stavba určitě dokončena nebude. Nicméně chceme dát areál do pořádku, min. do původního stavu, tak, aby byla průjezdná in-line dráha. V současné době řešíme možnosti přestavby přístřešku, který tam byl, tak, aby občané mohli využít prostory k tomu, jak byli zvyklí,“ vysvětlila náměstkyně primátorky Hana Zemanová. 

Město využije původní projektovou dokumentaci. Podle dříve vysoutěžené ceny mělo město zaplatit necelých 6 milionů a stavba měla být hotova v dubnu 2019. Mezi hlavní cíle mělo zařízení nahradit provizorní stánkový provoz občerstvení během mimosezónního období.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
szo footer 2018