ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Region: Celníci zajistili 20 nelegálních hracích automatů

Karlovarští celníci od začátku letošního roku zajistili ve třech hernách 20 nelegálních hracích automatů v celkové hodnotě 2 miliony korun a finanční hotovost bezmála 35 tisíc korun. Celníci se opět zaměřili na dodržování zákona o hazardních hrách a od ledna provedli v karlovarském regionu 14 kontrol, z nichž 8 bylo pozitivních.

0

Včera

Nový Kostel: Nalezenou munici zajistil a odvezl pyrotechnik

Policisté z Obvodního oddělení Plesná vyjeli ve čtvrtek 27. 2. 2020 kolem 15. hodiny do lesního porostu mezi Novým Kostelem a Kopaninou k případu nálezu munice. Tu našel muž při procházce a následně to oznámil na tísňovou linku 158. Po příjezdu na místo se hlídka spojila s oznamovatelem, který jim nalezenou munici ukázal.

0

Včera

Mnichov: Dnešní ranní nehoda nákladního vozidla

Na silnici z Mariánských Lázní směrem na Bečov - u obce Mnichov havarovalo před osmou hodinou ráno jedno nákladní auto, které se převrátilo na bok. Řidič byl naštěstí bez zranění a provoz v místě nehody průjezdný. Komplikace je možné očekávat v průběhu dne při vyprošťování auta zpět na silnici.

0

Včera

Ostrov: Policie pátrá po svědcích dopravní nehody

Dopravní policisté z Karlových Varů pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo dne 25. února 2020 v čase od 13:15 do 13:50 hodin na ulici Jáchymovská v Ostrově před obchodním domem Kaufland.

0

Včera

Žluticko: Napřed 81leté seniorce pomáhala, poté ji okradla

Policisté z Obvodního oddělení Žlutice sdělili 28leté ženě ze Žluticka podezření ze spáchání přečinu krádež. Takového jednání se měla dopustit v období od listopadu do prosince roku 2019.

0

Včera

Karlovarsko: Trestnou činnost páchá jak na běžícím páse

Oznámení z půl šesté ráno včerejšího dne prověřili strážníci s pozitivním výsledkem. Časté krádeže katalyzátorů, lokalita Stará Role a zvuk brusky vycházející zpod vozidla, dávaly tušit, že si strážníci připíší na konto dalšího pachatele trestné činnosti.

0

Včera

Region: Odcizil dva přívěsy

Dne 4. února 2020 čtyřiatřicetiletý muž ze Sokolovska nahlásil krádež nákladního přívěsu, který měl připojen na tažném zařízení u svého zaparkovaného vozidla tovární značky Honda. Po oznámení policisté začali po pachateli a přívěsu intenzivně pátrat. Po pár dnech si policista v civilu z Obvodního oddělení Bečov nad Teplou během své cesty domů všiml projíždějícího automobilu Volkswagen s přívěsem, o kterém se domníval, že by mohl odpovídat popisu odcizeného přívěsu z Krásna.

0

Včera

Kontrola chatových oblastí a zahrádek na Sokolovsku

V teritoriu Obvodního oddělení Kraslice proběhla ve čtvrtek 20. února 2020 policejní akce „Zabezpečte se! Chraňte majetek sobě a svým sousedům,“ a to v rámci plnění celorepublikového projektu. Akce proběhla v součinnosti odborem služby pořádkové policie, oddělením služební kynologie a skupinou základních kynologických činností.

0

Před 2 dny

Region: Od čerpacích stanic odjížděl bez placení

Čtyřiapadesátiletý muž z Karlových Varů měl od začátku ledna do začátku února letošního roku ujíždět od čerpacích stanic bez zaplacení. A to nejen v Karlovarském kraji. Za pohonné hmoty totiž neplatil ani v kraji Plzeňském.

0

Před 2 dny

Hájek: Posilněn alkoholem řídil cizí vozidlo

V sobotu dne 22. února 2020 kolem půl desáté večerní v obci Hájek policisté z Obvodního oddělení Ostrov předepsaným způsobem zastavili osobní vozidlo značky Škoda s dvěma pasažéry. Řidiče následně vyzvali k předložení předepsaných dokladů pro provoz a řízení motorových vozidel a podrobení se orientační dechové zkoušky.

0

Před 2 dny

Odeř: Střet dvou vozidel

Dne 25.2.2020 vyjížděli Hasiči Ostrov k dopravní nehodě se zraněním - střet dvou vozidel, která se stala u obce Odeř.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Při krádeži byl přistižen policisty

Krást se měl pokusit v polovině února 57letý muž z Karlovarska. V pozdních nočních hodinách měl za užití násilí pomocí přinesených nástrojů se pokoušet vniknout do technické místnosti panelového domu.

0

Před 2 dny

Nejdek: Osobě, která vypadla z balkónu, již nebylo možno pomoci

Hasiči Nejdek dnes v dopoledních hodinách vyjížděli do ulice Dvořákova, Nejdek, k záchraně osoby, která vypadla z balkónu v 1 patře. Jednotka na místě spolupracovala se ZZS při resuscitaci. Přes veškerou snahu záchranářů osoba svým zraněním na místě podlehla.

0

Před 3 dny

Sokolovsko: Odcizené nářadí si odvezl odcizeným vozidlem

Sokolovští kriminalisté sdělili podezření ze spáchání přečinů krádeže, neoprávněného užívání cizí věci a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání šestačtyřicetiletému muži z Kraslic.

0

Před 3 dny
SZO