ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Cheb: Na místo včerejší nehody letěl vrtulník

V pátek dne 3. dubna krátce před 21:00 hodin řídil 18letý muž osobní vozidlo v Chebu po ulici Americká. Při jízdě měl poškodit zaparkované vozidlo a následně pokračovat přes chodník a schody, které vyjel a poškodil. Poškodit měl dále i lavičku a obrubník.

0

Včera

Sokolov: Řídil pod vlivem alkoholu

Dne 13. března 2020 před desátou hodinou večerní zastavila policejní hlídka z Obvodního oddělení Sokolov pětačtyřicetiletého řidiče automobilu značky Audi, který jel po pozemní komunikaci v ulici Slovenská v Sokolově. Policisté během kontroly muže vyzvali k provedení orientační dechové zkoušky na přítomnost alkoholu.

0

Včera

Region: Peníze si vzal, práci ale nevykonal

Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality v Karlových Varech zahájili trestní stíhání devětatřicetiletého muže z Chebska, kterého obvinili ze spáchání zločinu podvodu.

0

Včera

Karlovy Vary: Odcizil osobní vozidlo

Kriminalisté z oddělení obecné kriminality v Karlových Varech zahájili trestní stíhání 38letého muže z Karlovarska, kterého obvinili ze spáchání přečinů krádež, porušování domovní svobody, poškození cizí věci, neoprávněné užívání cizí věci a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

0

Před 2 dny

Toužim: Pod vlivem alkoholu havaroval s vozidlem do příkopu

Ve středu dne 1. dubna před desátou hodinou večerní řídil třiačtyřicetiletý cizinec automobil značky Volkswagen ve směru od Bochova na Toužim.

0

Před 2 dny

Lomnice: Hasiči likvidovali požár trávy a dřevin

Ve čtvrtek odpoledne vyjížděli hasiči k požáru trávy a dřevin poblíž Lomnice. Zde zasahovaly tři jednotky hasičů. Počasí posledních dní napomáhá vzniku a šíření požárů trávy a ostatních porostů, zároveň po zimě řada lidí pálí staré dřeviny po zimě.

0

Před 2 dny

Chodov: Okradl známou své babičky

Kriminalisté z druhého oddělení obecné kriminality v Sokolově zahájili trestní stíhání 28letého muže z Nového Jičína, kterého obvinili ze spáchání zločinu krádež.

0

Před 2 dny

Kynšperk nad Ohří: Povedený syn. Okradl svou matku

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání osmadvacetiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání zločinu krádež a přečinu porušování domovní svobody.

0

Před 3 dny

Cheb: Mlsný zloděj opět udeřil

Čtyřiatřicetiletého muže z Chebu řešili v posledních dvou letech místní policisté několikrát. Na svědomí má totiž několik krádeží. Například na konci prosince roku 2018 měl vniknout do školní kantýny a odcizit několik desítek balení žvýkaček a sušenek

0

Před 3 dny

Aš: Kradli v době nouzového stavu

Vyhlášený stav nouze nedělá zřejmě starosti dvou mužům ve věku 37 a 42 let. Ve středu dne 25. března v pozdních nočních hodinách měli přijet osobním vozidlem značky Peugeot ke skladu prodejny v Aši.

0

Před 3 dny

Toužim: Kvůli nálezu letecké pumy bylo evakuováno padesát osob

Hasiči ze stanice Toužim a Karlovy Vary zajišťovali dnes odpoledne evakuaci padesáti osob z domů v ulici Tepelská v Toužimi. Při výkopových pracích zde byla nalezena letecká puma.

0

Před 4 dny

Mariánské Lázně: Vnikla do bytu své sousedky a okradla ji

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání 27leté ženy z Mariánských Lázní, kterou obvinili ze spáchání přečinů krádež a porušování domovní svobody.

0

Před 4 dny

Karlovarsko: Hasiči od vyhlášení stavu nouze zasahovali u 215 událostí

Poslední dobou je veřejnost informována primárně o úkolech hasičů v souvislosti s řešením šíření nákazy COVID-19. To ale neznamená, že by hasiči nadále nezajišťovali požární ochranu v kraji.

0

Před 5 dny

Františkovy Lázně: Procházel se po hotelu a kradl vše, co mu přišlo pod ruku

Dvaapadesátiletý muž měl v pondělí 23. března letošního roku vstoupit v odpoledních hodinách do jednoho z hotelů ve Františkových Lázních. Nejdříve se měl nepozorovaně dostat do jedné z místností, kde měl z odložené kabelky odcizit finanční hotovost. Následně měl vejít do vedlejší kanceláře a také z té odcizit peníze.

2 0

Před 5 dny
SZO