ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Královské Poříčí: Nález dělostřelecké miny

V pondělí dne 18. září 2017 v době okolo 15:00 hodiny nalezl 21letý muž při výkopových pracích v katastru obce Královské Poříčí munici.

0

Dnes

Karlovarsko: Z uzamčené skříně odcizil dva tablety

Sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže si na Obvodním oddělení v Karlových Varech – město převzal 30letý muž z Chomutovska.

0

Dnes

Sokolovsko: Vnikl do několika chat

Policisté v Kraslicích zahájili trestní stíhání 49letého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání pokračujícího přečinu krádež a přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

0

Dnes

Kopanina: Policie pátrá po pachateli, který odcizil přístroj na měření CO2

Od 17. září 2017 od odpoledních hodin do 18. září 2017 do poledních hodin došlo k odcizení přístroje s příslušenstvím na měření CO2 ze zaparkovaného vozidla v obci Kopanina na Chebsku v blízkosti hotelu Špejchar.

0

Dnes

Operátor linky 112 pomohl na dálku muži s dekompresní nemocí

Díky pomoci z Čech se podařilo zajistit rakouskou sanitku i německou speciální kyslíkovou terapii. 

0

Včera

Beranov: Řídil pod vlivem alkoholu. Způsobil dopravní nehodu

Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění mladistvého spolujezdce, který byl na místě ošetřen záchranáři.

0

Včera

Hazlov: S vozidlem skončil na střeše

Dne 16. září 2017 v odpoledních hodinách došlo na silnici I/64 z Hazlova na Aš k dopravní nehodě. Viníkem dopravní nehody byl devětadvacetiletý muž, kterému byla policisty na místě uložena bloková pokuta.

0

Včera

Karlovy Vary: Nález nevybuchlé hlavice panzerfaust

V pátek dne 15. září 2017 nalezl 28letý muž v řečišti řeky Ohře poblíž místního obchodního centra v Karlových Varech munici.

0

Včera

Karlovarsko: Pacienta z nepřístupného terénu transportovala hasičská čtyřkolka

Telefonát s prosbou o pomoc kvůli špatnému zdravotnímu stavu přijal v sobotu večer operátor karlovarské tísňové linky 112. Hovor předal kolegyni na operačním středisku záchranné služby, dál ale zůstal v takzvané konferenci, kdy spolu mohou mluvit všichni dohromady.

0

Včera

Cheb: Řídil pod vlivem alkoholu. Nadýchal 1,5 promile

Z činnosti strážníků městské policie - Při kontrolní činnosti na sídlišti Spáleniště zastavili strážníci vozidlo Fiat Punto, jehož řidič nedal při odbočování znamení o změně směru jízdy. Následně se ukázalo, že to nebyl jediný prohřešek.

0

Před 3 dny

Karlovarsko: V pátek hasiči zasahovali u několika různých nehod

Za uplynulých 24 hodin zasahovala směna C stanice Karlovy Vary hned u několika různých nehod.

0

Před 3 dny

Karlovarsko: Nepřizpůsobil rychlost. Narazil do stromu

Dne 14. září 2017 došlo na Karlovarsku k deseti dopravním nehodám, kdy ve většině případů bylo příčinou nepřizpůsobení rychlosti vozidla řidičem na mokré vozovce. K jednomu z vážnějších případů, došlo v poledních hodinách na silnici 2. třídy číslo 212 mezi Kamenným Dvorem a Kynšperkem nad Ohří.

0

Před 4 dny

Nejdek: Pokusil se ukrást čtyřkolku

Dne 14. září 2017 policisté z Obvodního oddělení Nejdek sdělili podezření dvacetiletému muži z Karlovarska ze spáchání přečinu krádež ve stádiu pokusu a přečinu porušování domovní svobody.

0

Před 4 dny

Sokolovsko: Dva roky prodával pervitin

Dne 14. září 2017 policisté z Oddělení obecné kriminality zahájili trestní stíhání obviněného šestačtyřicetiletého muže ze Sokolovska ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

0

Před 4 dny
Noc boje 2017