ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Svatava: Strážníci zachránili ženu ležící v kolejišti

Na služebnu městské policie bylo v dopoledních hodinách oznámeno, že v obci Svatava leží v kolejišti zřejmě opilá osoba a za 5 minut pojede vlak.

0

Dnes

Sokolovsko: Nezletilého chlapce napadl pes

Kriminalisté z druhého oddělení obecné kriminality v Sokolově zahájili trestní stíhání 32leté ženy ze Sokolovska, kterou obvinili ze spáchání přečinu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.

0

Dnes

Stříbrná: Pod vlivem alkoholu způsobil dopravní nehodu

Dne 1. října 2019 během večerních hodin mělo dojít v obci Stříbrná na silnici třetí třídy č. 21012 k dopravní nehodě. Řidič osobního vozidla značky Škoda svou jízdu zřejmě nepřizpůsobil technickému stavu komunikace, povětrnostním podmínkám, vlastnostem vozidla a zejména svým schopnostem. Muž dostal při průjezdu pravotočivou zatáčkou s vozidlem smyk, který se mu už nepodařilo vyrovnat.

0

Dnes

Chebsko: Zpronevěřil 100 tisíc

Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality v Chebu zahájili trestní stíhání 60letého cizince, kterého obvinili ze spáchání pokračujícího přečinu zpronevěra.

0

Dnes

Staré Sedlo: Hasiči likvidovali požár vozidla

Technická závada v motorové části je příčinou nedělního požáru osobního auta ve Starém Sedle na Sokolovsku. Hasiči byli na místě za osm minut od ohlášení. Oheň nic dalšího neohrozil, na místě zasahovali hasiči ze tří jednotek.

0

Dnes

Podcenit čištění komínů se nevyplácí

Desítky požárů v komínech řeší každou zimu hasiči v Karlovarském kraji. Při požáru uniká nebezpečný kouř, navíc se plameny mohou rozšířit i na střechu či celý dům. Prevence přitom může téměř zabránit vzniku požáru v komínech.

0

Včera

Cheb: Čtyři jednotky hasičů likvidovaly požár kotelny

Střecha kotelny v areálu průmyslové firmy v Chebu začala hořet v sobotu večer. Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů, část střechy bylo nutné rozebrat.

0

Včera

Region: V sobotu proběhla policejní dopravně bezpečnostní akce

V sobotu dne 16. listopadu 2019 proběhla v celém Karlovarském kraji dopravně bezpečnostní akce „Y,“ která byla naplánována od odpoledních do večerních hodin. Dopravní akce se zúčastnilo více jak sto policistů z dopravní a pořádkové policie.

0

Včera

Sokolovsko: Při uzavírání úvěrových smluv uvedli nepravdivé údaje

Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality v Sokolově zahájili trestní stíhání 28letého muže ze Sokolova, kterého obvinili ze spáchání přečinu úvěrový podvod.

0

Včera

Karlovy Vary: Napadený muž musel vyhledat lékařské ošetření

Policisté z Obvodního oddělení Karlovy Vary – Rybáře sdělili 33letému muži z Karlových Varů podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví.

0

Před 2 dny

Cheb: Z chodby domu odcizil jízdní kolo

Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality v Chebu zahájili trestní stíhání 30letého muže z Chebska, kterého obvinili ze spáchání přečinu krádež.

0

Před 2 dny

Region: Napadený muž spadl v bezvědomí na zem

Policisté z Obvodního oddělení Toužim sdělili 28letému muži podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Takového protiprávního jednání se měl dopustit v polovině měsíce října tohoto roku v malé obci na Karlovarsku.

0

Před 3 dny

Karlovarsko: Opakovaně kradl

Kriminalisté z druhého oddělení obecné kriminality v Karlových Varech zahájili trestní stíhání čtyřiadvacetiletého muže z Chomutovska, kterého obvinili ze spáchání přečinu krádež.

0

Před 3 dny

Ostrov: Po hádce bodl poškozeného do zad

Dne 12. listopadu 2019 před druhou hodinou odpolední bylo na tísňovou linku 158 přijato oznámení o tom, že na chodbě domu v Ostrově dochází k hlučné hádce mezi sousedy, která měla vyvrcholit fyzickým napadením.

0

Před 4 dny