ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Karlovy Vary: Pod vlivem alkoholu způsobil dopravní nehodu

Sdělení podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky si od dopravních policistů z Karlových Varů převzal 24letý místní muž.

0

Dnes

Mariánské Lázně: Policie opět žádá o pomoc při pátrání po pohřešované 17leté dívce

Chebští kriminalisté pátrají pohřešované 17leté dívce, která je asi 160 – 165 cm vysoké hubené postavy, má hnědé středně dlouhé vlasy a hnědé oči.

0

Dnes

Svatava: Policisté objasnili incident spáchaný na vozidlo HZS

V pátek dne 17. listopadu 2017 přijali policisté od HZS Karlovarského kraje oznámení o protiprávním jednání, kterého se měl dopustit neznámý pachatel ve Svatavě při předjíždění jejich služebního vozidla, které jelo ze zásahu. Policistům předali i videozáznam z palubní kamery, kde jde tento incident vidět.

0

Dnes

Sokolovsko: Neznámý agresor hodil hasičům pod kola skleněnou lahev

Při dnešní jízdě zásahové cisterny hasičů z jednotky HZS Karlovarského kraje, stanice Sokolov, došlo k nepochopitelnému projevu agrese ze strany spolujezdce předjíždějícího vozidla.

0

Před 3 dny

Policie radí seniorům, jak se vyhnout podvodu

Senioři představují v současnosti pro vědu o zločinu zajímavou skupinu. Je to dáno prostým faktem – populace stárne, počet občanů v seniorském věku v zemích EU roste.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: Oloupil starší ženu. Nyní je ve vazbě

Karlovarští kriminalisté dopadli pachatele loupežného přepadení. K tomu došlo ve čtvrtek dne 16. listopadu v brzkých ranních hodinách v Karlových Varech.

0

Před 3 dny

Dávejte si pozor na své věci při vánočních nákupech

Počet kapesních krádeží na ulici se díky zřizování kamerových systémů značně snížil, pravdou však zůstává, že kapsáři změnili své taktiky i „působiště“. Pachatelé zejména využívají období, kdy lidé nejvíce nakupují, a to jsou například svátky Vánoc. 

0

Před 3 dny

Chodov: Strážníci pokračují v projektu Buďte vidět, přežijete

Další várku reflexních pásek začali v těchto dnech rozdávat vybraným účastníků silničního provozu chodovští strážníci.

0

Před 3 dny

Cheb: Udeřil ženu pěstí a snažil se jí sebrat mobilní telefon

Kriminalisté z druhého oddělení obecné kriminality v Chebu zahájili trestní stíhání 34letého místního muže, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.

0

Před 4 dny

Sokolov: Na křižovatce nedala přednost autobusu

Ve středu dne 15. listopadu 2017 došlo k dopravní nehodě osobního vozidla s autobusem. Řidička osobního vozidla značky VW, ve věku 44 let, jela po ulici Křižíkova ve směru od ulice Závodu míru.

0

Před 4 dny

Chebsko: Na alimentech dluží kolem 700 tisíc korun

Kriminalisté z Chebu zahájili trestní stíhání 38letého místního muže, kterého obvinili ze spáchání přečinu zanedbání povinné výživy.

0

Před 4 dny

Sokolovsko: Kriminalisté zajistili v bytě na dvě desítky rostlin konopí

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání 34letého muže ze Sokolova, kterého obvinili ze spáchání přečinu nedovolené pěstování rostlin obsahující omamnou nebo psychotropní látku.

0

Před 4 dny

Ostrov: Vniknul do chatky

Policisté z Obvodního oddělení v Ostrově sdělili podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody 20letému místnímu muži.

0

Před 4 dny

Mariánské Lázně: Kradl v obchodech. Škoda 10 tisíc

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání 24letého místního muže, kterého obvinili ze spáchání pokračujícího přečinu krádeže.

0

Před 4 dny