ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Karlovy Vary: Odcizili odpadkový koš či reklamní nápisy

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvou mladistvých osob, konkrétně muže a ženy. Oba dva obvinili ze spáchání provinění krádeže v jednočinném souběhu s poškozením cizí věci spáchaného formou spolupachatelství.

0

Dnes

Cheb: Osobní vozidlo narazilo do budovy nemocnice

Jednotka HZS Cheb právě zasahuje u dopravní nehody jednoho osobního vozidla v areálu chebské nemocnice.

0

Dnes

Region: Policisté kontrolovali tržnice v příhraničí

Další akci zahájilo Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje. Výkon služby Policie České republiky je v současné době rozdělen do dvou úrovní. Jednorázové preventivní akce, na kterých se podílí s policisty Česká obchodní inspekce, živnostenské úřady a Hasičský záchranný sbor patří do první úrovně a jsou prováděný v nepravidelných termínech.

0

Včera

Vřesová: Hasiči zasahují u požáru generátorovny v areálu Sokolovské uhelné

Deset jednotek hasičů zasahuje u požáru generátorovny v areálu Sokolovské uhelné ve Vřesové. Požár je bez zranění a dle HZS Karlovarského kraje nedochází k žádnému úniku, a to ani uvnitř areálu.

0

Před 2 dny

Horní Slavkov: Žena uvízla v rašeliništi. Zachránili ji hasiči

Oblíbená zábava geocaching si vyžádala v pátek v podvečer zásah hasičů. K záchraně ženy uvízlé v rašeliništi u osady Třídomí u Horního Slavkova vyjížděli hasiči ze dvou jednotek.

0

Před 2 dny

Karlovarsko: Mladík opakovaně kradl

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání proti mladistvému, kterého obvinili ze spáchání provinění krádeže, a to jak dílem dokonaným, tak i pokusu a zároveň z provinění maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

0

Před 3 dny

Krasný Jez: Střet dvou vozidel

Družstvo HZS ze stanice Toužim společně s JSDH Bečov nad Teplou dnes odpoledne zasahovali u dopravní nehody dvou osobních vozidel, a to na komunikaci z Bečova na Karlovy Vary v úrovni obce Krásný Jez. Doprava zde byla řízena kyvadlově.

0

Před 3 dny

Krásné Údolí: Řídil nákladní vozidlo pod vlivem alkoholu

Nákladní soupravu složenou z tahače a návěsu řídil na konci roku 2017 padesátiletý muž z Děčína v obci Krásné Údolí na Karlovarsku.

0

Před 3 dny

Chebsko: Ujížděl policistům. Skončil v poli

Policisté z Obvodního oddělení Aš sdělili podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání dvaačtyřicetiletému muži ze Sokolovska.

0

Před 3 dny

Chebsko: Voda zaplavila několik silnic

Kvůli následkům náhlého a vydatného deště přijali hasiči ve čtvrtek odpoledne několik desítek žádostí o pomoc. Celkem vyjížděli k 46 událostem, 14 z nich se týkalo odstranění popadaných stromů, ve 20 případech byla událost řešena jako čerpání vody.

0

Před 3 dny

Ostrov: Snažil se odcizit autobus. Skončil v betonovém stojanu

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání třicetiletého muže z Ostrova, kterého obvinili ze spáchání přečinů neoprávněné užívání cizí věci a pokusu krádeže.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: Policie se zapojí do mezinárodního dne pohřešovaných dětí

Policie ČR zve dne 25. 5. 2018 na Pomněnkový den s Policií ČR do obchodního domu Globus v Karlových Varech od 14:00 do 18:00 hodin.

0

Před 4 dny

Karlovy Vary: U Horního Nádraží byl nalezen muž bez známek života

Dnes v brzkých ranních hodinách byl nalezen muž bez známek života u Horního Nádraží v Karlových Varech.

0

Před 4 dny

Sokolovsko: Distribuoval drogy

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání devětapadesátiletého cizince, kterého obvinili ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

0

Před 5 dny
uniweb home weby