ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Chebsko: Seniorce nedoručil peníze

Čtyřicetiletému muži z Chebska měla být jako poštovnímu doručovateli na začátku února letošního roku svěřena finanční hotovost, kterou měl doručit dvaašedesátileté ženě.

0

Včera

Sokolov: Muže napadli v jeho bytě

Kriminalisté z oddělení obecné kriminality v Sokolově zahájili trestní stíhání 21letého cizince a 30letého muže ze Sokolova, které obvinili ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a porušování domovní svobody.

0

Včera

Cheb: Řídila i přesto, že měla uložen zákaz řízení

Policisté z chebského dopravního inspektorátu sdělili podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání místní třiatřicetileté ženě.

0

Včera

Chodov: Odcizili horské kolo

Dva 23letí muži ze Sokolovska měli v polovině měsíce května 2019 ve večerních hodinách ve volně přístupném areálu Základní umělecké školy v Chodově odcizit odstavené horské jízdní kolo, které bylo uzamčeno bezpečnostním lankem k zábradlí školy.

0

Včera

Karlovy Vary: Policie na tiskové konferenci představila 3D scaner

Dnes proběhla na Krajském ředitelství policie Karlovarského kraje tisková konference, kde byla představena nová technická pomůcka - 3D scaner leica.

0

Před 2 dny

Karlovarsko: Koupil nezletilým alkohol

Policisté z Obvodního oddělení v Bochově sdělili podezření ze spáchání přečinu podání alkoholu dítěti 47letému muži.

0

Před 2 dny

Františkovy Lázně, Cheb: Žena odcizila prezervativy, muž sušenky

Devětadvacetiletá žena z Chebu měla dne 25. 4. 2019 v odpoledních hodinách navštívit drogerii ve Františkových Lázních. Tam se měla několik minut procházet mezi regály a nakonec z nich odcizit celkem 13 kusů balení prezervativů různých značek.

0

Před 2 dny

Chyše: Nepřizpůsobil rychlost. Skončil s vozidlem na střeše

Ve středu dne 22. května 2019 řídil 23letý muž osobní vozidlo značky Mercedes, a to na silnici mezi městem Chyše a obcí Nová Teplice.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Kapesní zlodějky se zaměřily na skupinu turistů

Lázeňské město Karlovy Vary s téměř 50 tisíci obyvatel láká v každém ročním období díky lázeňským památkám a historii města velké množství turistů z celého světa. Pro kapesní zloděje jsou turisté lovnou kořistí.

0

Před 2 dny

Aš: Řídil pod vlivem drog

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaadvacetiletého muže z Tachovska, kterého obvinili ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

0

Před 2 dny

Mariánské Lázně: Kopy a pěstmi napadli muže na ubytovně. Vyhrožovali mu i zabitím

Dvojice mužů ve věku dvacet a čtyřiadvacet let měla v polovině října loňského roku zabouchat na dveře pokoje na ubytovně v Mariánských Lázních a poté ,co šestadvacetiletý muž, kterého znali, otevřel, tak dvojice měla vniknout do pokoje. Následně ho měli muži okamžitě fyzicky napadat několika údery pěstí a kopy.

0

Před 3 dny

Karlovarsko: Seniorka udeřila muže dlažební kostkou do hlavy

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání 62leté ženy ze Sokolova, kterou obvinili ze spáchání přečinu ublížení na zdraví.

0

Před 3 dny

Region: Minulý týden se konala bezpečnostní akce TISPOL

Koncem minulého týdne proběhla na parkovišti u Transmotelu poblíž Sokolova dopravně bezpečnostní akce zaměřená na dodržování povinností při přepravě nebezpečných věcí dle Evropské dohody o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí ADR. Kromě policistů z celého Karlovarského kraje se akce zúčastnila také Celní správa, krajští hasiči a Centrum služeb pro silniční dopravu.

0

Před 3 dny

Sokolovsko: Příspěvek na nákup vozidla využila jinak

Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality v Sokolově zahájili trestní stíhání 67leté ženy ze Sokolovska, kterou obvinili ze spáchání přečinu dotační podvod.

0

Před 3 dny