ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Region: V žádostech o dotaci uvedli nepravdivé údaje. Škoda 16 milionů

Vyšetřovatel odboru hospodářské kriminality Karlovarského kraje zahájil trestní stíhání pro zvlášť závažný zločin poškození finančních zájmů Evropské unie spáchaného ve formě spolupachatelství, kterého se měli dopustit dva podnikatelé z Karlovarska ve věku 36 a 42 let.

0

Včera

Karlovy Vary: Násilím vnikl do domu a odcizil z něj vše, co mu přišlo pod ruku

Policisté z Obvodního oddělení Karlovy Vary – Rybáře sdělili podezření 31letému muži z Karlovarska ze spáchání přečinů krádež a porušování domovní svobody.

0

Včera

Kynšperk nad Ohří: Vzteky poničil výlohu

Devatenáctiletý mladík z jedné menší obce na Sokolovsku měl mít na začátku ledna letošního roku v Kynšperku nad Ohři slovní rozepři se svou stejně starou přítelkyní. U místního obchodního domu se měli hádat a poté do ní měl strčit.

0

Včera

Mariánské Lázně: Ženě vulgárně nadával, jejímu synovi vyhrožoval nožem

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání devětatřicetiletého cizince, kterého obvinili ze spáchání přečinů nebezpečného vyhrožování a výtržnictví.

0

Včera

Region: Kradli túje, potraviny i oblečení

V prosinci minulého roku měl čtyřiadvacetiletý muž z Teplé přijít k rodinnému domu v Mariánských Lázních. U oplocení rodinného domu si měl vyhlédnout zasazené okrasné túje. Po několika minutách jich měl nakonec pět odcizit a z místa odejít. Svým jednáním měl majiteli způsobit škodu téměř dva tisíce korun.

0

Včera

Mariánské Lázně: Mladík na poškozeného namířil zbraň a odcizil mu telefon

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání devatenáctiletého mladíka, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.

0

Před 2 dny

Sokolov: Policisté pátrají po zloději na bruslích

Sokolovští policisté pátrají po totožnosti muže na videu. Dosud neznámý muž na bruslích měl dne 8. 11. 2019 v době od 00:50 hodin do 00:55 hodin poničit vchodové dveře a následně vniknout do prodejny počítačů v Sokolově. Tu měl poté prohledat a z pokladny odcizit finanční hotovost. Tímto jednáním měl způsobit škodu téměř 28 tisíc korun.

0

Před 2 dny

Mariánské Lázně: Bodným zraněním skončila hádka dvou cizinců

V neděli dne 19. ledna 2020 došlo ve večerních hodinách v Mariánských Lázních k zvlášť závažnému zločinu těžkého ublížení na zdraví. Dva cizinci ve věku 25 a 39 let, kteří obývali společný byt na místní ubytovně, zde měli nejprve slovní rozepři týkající se kouření v bytě.

0

Před 2 dny

Březová: Ze zaparkovaného vozidla odcizil autobaterii

Policisté z Obvodního oddělení Sokolov – venkov sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže sedmadvacetiletému muži z Chebska.

0

Před 2 dny

Region: Včera hasiči zasahovali u pěti dopravních nehod

U pěti dopravních nehod zasahovali hasiči v Karlovarském kraji během úterý. Nehody se staly u Bečova (fotka), u Počeren, Krásného Lesa a Bublavy.

0

Před 3 dny

Karlovarsko: Kradli naftu. Jednoho z pachatelů dopadl služební pes Adag

Policisté dopadli zloděje, kteří kradli motorovou naftu ze zaparkovaných nákladních automobilů po celém Karlovarsku. Trojice mužů ze Sokolovska a Karlovarska ve věku 39, 42 a 42 let měla na svědomí nejméně pět těchto krádeží, kterých se dopustila v první polovině ledna tohoto roku

0

Před 3 dny

Sokolovsko, Chebsko: Mladík kradl vše, co mu přišlo pod ruku

Policisté z Obvodního oddělení Habartov sdělili podezření ze spáchání přečinů zpronevěry a krádeže osmnáctiletému muži ze Sokolova.

0

Před 3 dny

Cheb: Napadený muž musel být hospitalizován v nemocnici

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání místního šestadvacetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání zločinu těžkého ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví.

0

Před 3 dny

Karlovarsko: Policie pátrá po dvou pohřešovaných dívkách

Pohřešované dívky jsou na útěku ze střediska výchovné péče v Karlových Varech, odkud dne 21. ledna 2020 kolem čtvrté hodiny ranní bez povolení odešly a doposud o sobě nepodaly žádnou zprávu.

0

Před 4 dny