ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Potůčky: Na tržnici proběhla další policejní akce

Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje dlouhodobě bojuje proti drogové kriminalitě, a to především v příhraničních tržnicích, které jsou jednou z nejproblematičtějších oblastí.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Odcizil zahradní traktor

Sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže si na Obvodním oddělení v Karlových Varech – Rybářích převzal 32letý místní muž. Nejprve v polovině června měl ve dvou případech odcizit z obchodního domu v Karlových Varech dva mobilní telefony.

0

Před 2 dny

Radyně: Nedáním přednosti v jízdě způsobila vážnou dopravní nehodu

Ve čtvrtek dne 19. července došlo v ranních hodinách v obci Radyně ve směru na Žlutice k dopravní nehodě. 22letá žena řídící osobní automobil značky Ford zřejmě nedala při odbočování přednost protijedoucímu osobnímu vozidlu značky Renault, které řídil 33letý muž.

0

Před 2 dny

Lažany: Muž se zranil při práci v lese. Na místo letěl vrtulník

Dnes v dopoledních hodinách zasahovali hasiči z Toužimi a ze Štědré v lese nedaleko obce Lažany. Při práci v lese se zde zranil jeden muž, hasiči zraněného transportovali z lesa a připravili místo pro přistání záchranářského vrtulníku.

0

Před 2 dny

Sokolov: Převážel přes 400 kg tabáku a 9 tisíc krabiček cigaret

Řidič nákladního vozidla Fiat Ducato projížděl dne 16. 7. 2018 v odpoledních hodinách v Sokolově ulicí U Divadla a na účelové komunikaci najel pravým kolem na betonovou skruž, kterou posunul a poškodil. Z místa dopravní nehody odjel, aniž by splnil povinnost účastníka dopravní nehody.

0

Před 2 dny

Jenišov: Likvidaci požáru domu komplikovaly výbuchy tlakových lahví

Dřevník a také dřevěný přístavek u rodinného domu v Jenišově na Karlovarsku zničil ve čtvrtek po poledni požár. Oheň se šířil do rodinného domu, prohořel do části střechy.

0

Před 2 dny

Region: Hasiči dnes zasahovali u požáru rodinného domu, neuhašeného ohniště či suché trávy

V Jenišově u Karlových Varů hořel rodinný dům. Na místě zasahovalo sedm jednotek hasičů. Událost byla naštěstí bez zranění.

0

Před 3 dny

Františkovy Lázně: Řídila i přesto, že má uložen zákaz řízení

Policisté z obvodního oddělení Františkovy Lázně sdělili podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání třiatřicetileté ženě z Chebska.

0

Před 3 dny

Chebsko: Hasiči včera zasahovali u požáru pole

Včera odpoledne zasahovalo pět jednotek hasičů u požáru pole na Chebsku mezi obcemi Hrzín a Mlýnek.

0

Před 3 dny

Teplá: Využil podnapilosti muže a odcizil mu peněženku s 27 tisíci

Sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže si na obvodním oddělení v Teplé převzal 32letý místní muž.

0

Před 3 dny

Radyně: Pro sraženou chodkyni letěl vrtulník

Dvě osobní auta havarovala dnes před půl šestou ráno v Radyni na Toužimsku. Zároveň byla při nehodě sražena chodkyně,

0

Před 3 dny

Karlovarsko: Nelegálně přechovával zbraň

Karlovarští kriminalisté rozšířili trestní stíhání 43letého muže, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a z přečinu nedovolené ozbrojování.

0

Před 3 dny

Toužim: Střet dvou osobních vozidel a chodkyně. Na místo letěl vrtulník

Na křižovatce Toužim - Radyně došlo dnes v ranních hodinách k vážné dopravní nehodě - střet dvou osobních vozidel a chodkyně. Chodkyně byla s těžkým zraněním letecky transportována do nemocnice. Silnice byla uzavřena jen na malou chvíli.

0

Před 3 dny

Dolní Žandov: K nehodě čtyřkolky letěl vrtulník

U dopravní nehody pracovní čtyřkolky po nárazu do stromu zasahovali dnes dopoledne hasiči ze tří jednotek. Nehoda se stala na lesní cestě mezi Dolním Žandovem a Úbočím. Hasiči pomohli s transportem zraněného řidiče čtyřkolky a připravili místo pro přistání záchranářského vrtulníku. Na místě zasahovali hasiči z Dolního Žandova, Mariánských Lázní a Chebu.

0

Před 4 dny
uniweb home weby