ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Sokolovsko: Dopravu na šestce komplikovala nehoda

Dopravní nehoda jednoho osobního vozidla na dálnici D6 směr Sokolov za sjezdem na Kynšperk dnes komplikovala dopravu.

0

Včera

Kojšovice: Vloupal se do rodinného domu

Policisté z Obvodního oddělení Toužim sdělili 31letému muži z Karlovarska podezření z přečinu krádež a porušování domovní svobody.

0

Včera

Karlovarsko: Řídil pod vlivem alkoholu. Narazil do dvou vozidel

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání 33letého muže z Nejdku, kterého obvinili ze spáchání přečinů ohrožení pod vlivem návykové látky a ublížení na zdraví.

0

Před 2 dny

Cheb: Své sousedce vyhrožovala plynovou pistolí

Policisté z Obvodního oddělení Cheb – město sdělili podezření ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování šestadvacetileté ženě z Chebska.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Odcizili přes milion a půl

Karlovarští kriminalisté prověřují dva případy krádeže, při kterých bylo odcizeno celkem 1 600 000 korun. Obou případů se měli zřejmě dopustit stejní pachatelé.

0

Před 2 dny

Chebsko: Uprchlý vězeň byl včera večer zadržen

Dne 13. března kolem 19:30 hod. přijali policisté oznámení o útěku vězně z nestřeženého pracoviště ve firmě v Chebu. Okamžitě byla učiněna potřebná opatření k jeho brzkému zadržení.

0

Před 2 dny

Cheb: Řídila i přesto, že měla uložený zákaz řízení

Policisté z Obvodního oddělení Cheb – město sdělili podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání devětadvacetileté ženě.

0

Před 2 dny

Habartov: Opakovaně napadl mladíka

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání 35letého muže ze Sokolovska, jako obviněného ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a výtržnictví.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Kradla v bytě, ve kterém pracovala

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání obviněné 29leté ženy z Karlovarska pro přečin krádež. Obviněná žena se měla dopustit protiprávního jednání v Karlových Varech, kdy v bytě poškozené prováděla práce v domácnosti.

0

Před 3 dny

Karlovarsko: Tři řidiči pod vlivem alkoholu. Jeden z nich nadýchal 2,84 promile

Policisté z Ostrova sdělili podezření pro přečin ohrožení pod vlivem návykové látky spáchaného v jednočinném souběhu s přečinem neoprávněné užívání cizí věci 23letému muži z Karlovarska.

0

Před 3 dny

Aš: Po odmítnutí sexuálních služeb odcizila muži telefon

Policisté z Obvodního oddělení Aš sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže šestačtyřicetileté ženě z Chebska. Ta měla nejdříve ve městě Aš nastoupit do vozidla cizince, kterému měla nabízet sexuální služby.

0

Před 3 dny

Kynšperk nad Ohří: Řidič překročil povolenou rychlost o 76 km/h

Dne 8. března 2018 vykonávali sokolovští dopravní policisté dohled nad BESIP na silnici II/212 v Kynšperku nad Ohří, kde prováděli měřícím zařízením kontrolu dodržování dovolené rychlosti.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: Odcizil peněženku se 120 tisíci

Karlovarští kriminalisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který měl odcizit v supermarketu peněženku s finanční hotovostí kolem 120 tisíc korun.

0

Před 3 dny

Nejdek: Mladík ukradl čokolády za téměř tři tisíce

Policisté z Nejdku sdělili podezření 19letému muži ze spáchání přečinu krádež. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na dvě léta.

0

Před 3 dny
uniweb side weby