ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Chodov: Pozor! Dopravní nehoda s únikem provozních kapalin

Jednotky HZS Sokolov a SDH Chodov zasahují v Chodově u dopravní nehody osobního vozidla. Nehoda je naštěstí bez zranění. Jednotky provedly opatření k zamezení úniku provozních kapalin. Doprava je v místě řízena kyvadlově.

0

Včera

Karlovarsko: Dceři umožnila vést zahálčivý život

Policisté z Obvodního oddělení Nejdek sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožování výchovy dítěte 33leté ženě z Horního Slavkova.

0

Včera

Horní Slavkov: Řídil pod vlivem alkoholu

Policisté z Obvodního oddělení v Horním Slavkově sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky 40letému muži ze Sokolovska.

0

Před 2 dny

Karlovarsko: Několik případů krádeží

V posledních několika měsících řešili policisté v Karlovarském kraji hned několik krádeží. Až tři léta vězení hrozí 35leté ženě a 36letému muži z Karlových Varů. Dne 15. července 2019 si vyslechli od policistů z obvodního oddělení Karlovy Vary sdělení podezření ze spáchání přečinu krádež spáchaného ve formě spolupachatelství.

0

Před 2 dny

Bochov: Nevěnoval se řízení. Naboural do stojícího vozidla v koloně

Ve čtvrtek 18. července 2019 kolem 8:00 hodin řídil 56letý řidič osobní vozidlo značky Fiat, a to po silnici I/6 ve směru na Karlovy Vary. U Bochova před křižovatkou na Hlinky se zřejmě řidič plně nevěnoval řízení vozidla.

0

Před 3 dny

Nové Sedlo: Zraněný muž musel vyhledat lékařské ošetření

Čtyřiačtyřicetiletý muž ze Sokolovska měl 4. 3. 2019 kolem 22:00 hodin v Novém Sedle přijít na návštěvu ke své přítelkyni. V momentě, kdy byl u ženy, do bytu přišel jiný muž, kterého měl zřejmě po předchozí slovní rozepři několikrát udeřit do hlavy a tím mu způsobit vážná poranění.

0

Před 3 dny

Sokolovsko: Po smrti svého bratra vybrala z jeho účtu téměř 11 tisíc

Padesátiletá žena ze Sokolovska měla v červenci roku 2016 po smrti svého bratra z jeho platební karty několikrát vybrat finanční částku. Úřad zabývající se sociálním zabezpečením měl muži v měsíci, ve kterém zemřel, zaslat splátku jeho invalidního a vdoveckého důchodu, na kterou již z důvodu jeho smrti neměl nárok.

0

Před 3 dny

Chebsko: Policisté dopadli zloděje vykrádajícího auta

Chebští kriminalisté ve spolupráci s policisty z Obvodních oddělení ve Františkových Lázních, Chebu a Plesné dopadli zloděje, který vykrádal vozidla a páchal majetkovou trestnou činnost na jejich území. Po dopadení ho obvinili ze spáchání pokračujícího přečinu krádež a z přečinů porušování domovní svobody a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

0

Před 3 dny

Sokolov: Policie hledá svědky nehody

Sokolovští policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, která se stala 12. července 2019 v Sokolově.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: Řidička usnula. Skončila s vozidlem na střeše

Ve středu 17. července 2019 kolem 13:40 hodin řídila 55letá řidička osobní vozidlo značky Opel, a to po silnici I/6 - průtah městem v Karlových Varech ve směru od Ostrova na Sokolov.

0

Před 3 dny

Nová Role: Vstoupil do odemčeného domu a odcizil hotovost

Takového jednání se měl dopustit na začátku června v obci Mezirolí, kde měl vstoupit přes otevřenou bránu pro vozidla na pozemek rodinného domu.

0

Před 3 dny

Cheb: Poškozenému odcizil peníze a telefon

Kriminalisté z oddělení obecné kriminality v Chebu zahájili trestní stíhání 36letého muže z Chebu, kterého obvinili ze spáchání přečinu krádež.

0

Před 3 dny

Sokolov: Na pořádek ve městě dohlédnou společné hlídky (TV Západ)

V ulicích Sokolova se v letních měsících budou pohybovat společné hlídky Policie ČR a Městské policie. Průzkum pocitu bezpečí, který ve městě již několikrát proběhl, zjistil, že se lidé stále obávají v některých lokalitách. A to navzdory skutečným oficiálním policejním statistikám.

0

Před 4 dny

Ovesné Kladruby: Po nehodě zůstaly dvě osoby zaklíněné ve vozidle

Jedno osobní auto havarovalo na silnici u Ovesných Kladrub u Mariánských Lázní. Po nehodě skončilo na boku, uvnitř zůstaly dvě osoby, které se bez pomoci nedokázaly dostat ven z vozidla. Hasiči ze stanice Mariánské Lázně a dobrovolní hasiči z Teplé obě osoby z auta vyprostili a předali záchranné službě. Provoz v místě nehody byl po dobu záchranných prací omezený.

0

Před 4 dny