ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

U Mezirolí havarovalo osobní vozidlo. Záchranáře zalarmoval automatický systém eCall

Jedno osobní auto havarovalo na silnici z Karlových Varů směrem na Mezirolí. Auto bylo vybaveno automatickým tísňovým voláním eCall. Právě tento systém zaznamenal náraz auta a do centra systému vyslal informaci o havárii i o tom, že v autě je jedna osoba.

0

Dnes

Dolní Žandov: Pobodaný senior musel být letecky transportován do nemocnice

Kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje řeší zvlášť závažný zločin vraždy ve stádiu pokusu, ke kterému došlo v neděli dne 17. března 2019 ve večerních hodinách v Dolním Žandově.

0

Dnes

Sokolovsko: Přisvojila si bratrův invalidní důchod

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání místní čtyřiačtyřicetileté ženy, kterou obvinili ze spáchání zločinu zpronevěry. Žena totiž měla po rozhodnutí soudu zastupovat a chránit zájmy svého pětačtyřicetiletého bratra, a to hlavně při správě jeho jmění a zajišťování finančních záležitostí.

0

Dnes

Ostrov: Vloupal se do bytu. Při krádeží věcí byl ale přistižen

Ostrovští policisté dopadli zloděje z Chomutovska, který kradl v Ostrově. Takového jednání se měl dopustit v neděli dne 17. března 2019 ve večerních hodinách. Vloupat se měl do jednoho z místních domů, přičemž vnikl do bytu, který měl celý prohledat. Z domu následně odcizil, co mu přišlo pod ruku.

0

Dnes

Region: Policie pátrá po pohřešovaném Miroslavu Lungovi

Karlovarští policisté pátrají po pohřešovaném 35letém muži z Karlovarska. Pohřešovaný muž je přibližně 178 cm vysoký, má hnědé oči a krátké hnědočerné vlasy.

0

Včera

Chebsko: Vydíral a zbraní ohrožoval bývalou přítelkyni

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvacetiletého muže z Františkových Lázní, kterého obvinili ze spáchání přečinů vydírání a nebezpečného vyhrožování.

0

Včera

Plesná: Řídil pod vlivem alkoholu. Nadýchal přes dvě promile

Policisté z Obvodního oddělení Plesná sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky osmačtyřicetiletému muži z Chebska.

0

Včera

Sokolovsko: Dva případy krádeže

Na začátku března letošního roku měl devětadvacetiletý muž po poničení skleněné výplně vniknout do skladu jedné ze společností v Kraslicích. Z toho měl nakonec odcizit několik kusů autobaterií a různého příslušenství. Odcizené věci měl následně prodat a peníze použít pro svoji potřebu. Majiteli tímto jednáním měl způsobit škodu přibližně 2 500 korun.

0

Včera

Sokolovsko: Odcizil nářadí

Sokolovští policisté z Obvodního oddělení Sokolov – město sdělili podezření 27letému muži z Mostu ze spáchání přečinu krádež.

0

Včera

Region: Při dopravní akci bylo během dvou dnů zkontrolováno přes 600 vozidel

V pondělí dne 11. března a v pátek dne 15. března 2019 proběhly po celém území Karlovarského kraje rozsáhlé dopravně bezpečnostní akce pod názvem TISPOL.

0

Před 2 dny

Lomnice: Pod vlivem alkoholu způsobil dopravní nehodu

Policisté z dopravního inspektorátu Sokolov sdělili 56letému muži ze Sokolovska podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

0

Před 2 dny

Ostrov: Strážníci dopadli podomní prodejce energií

Strážníci MP řešili oznámení, ve kterém figurovaly dvě ženy, které nabízely levnější elektřinu v domácnostech.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Odcizili disky s pneumatikami. Škoda přes 100 tisíc

Na začátku ledna tohoto roku došlo k vykradení jednoho ze sklepů v bytovém domě v Karlových Varech. Ze sklepní kóje byly odcizeny dvě sady ALU disků značky BMW s pneumatikami v hodnotě kolem 100 tisíc korun.

0

Před 2 dny

Habartov: Vloupal se do rodinného domu

Jednadvacetiletý muž ze Sokolovska se měl v období od večerních hodin dne 19. února do ranních hodin dne 20. února roku 2019 vloupat do rodinného domu v Habartově.

0

Před 2 dny
szo zapad side