ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Ostrov: Kradl v drogerii. Škoda přes 12 tisíc

Sdělení podezření ze spáchání pokračujícího přečinu krádež si na obvodním oddělení v Karlových Varech – Rybářích převzal 47letý muž z Ostrova.

0

Dnes

Mariánské Lázně: Řídil pod vlivem drog. Dopustil se i výtržnictví

Sdělení podezření ze spáchání přečinů maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, výtržnictví a poškození cizí věci si na Obvodním oddělení v Mariánských Lázních převzal 32letý místní muž.

0

Včera

Karlovarsko: Zpronevěřil přes pět milionů

Krajští kriminalisté z Odboru hospodářské kriminality zahájili trestní stíhání třiašedesátiletého muže ze Sokolovska, kterého na konci října obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu zpronevěry.

0

Včera

Plesná: Pod vlivem alkoholu rozbil dveře a vnikl do bytu své bývalé družky

Sdělení podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody si na Obvodním oddělení v Plesné převzal 49letý muž z Chebska.

0

Včera

Sokolov: Mladíka napřed vydírali, poté napadli několika údery

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvou mužů ve věku 21 a 23 let, které obvinili ze spáchání zločinu vydírání a přečinů výtržnictví a krádež ve stádiu pokusu. Dále obvinili i mladistvého ze spáchání provinění stejných trestných činů.

0

Včera

Poustka: Čtyři jednotky hasičů likvidovaly požár hrabanky

Čtyři jednotky hasičů likvidovaly ve čtvrtek odpoledne požár hrabanky a listí u Poustky na Chebsku. Požár ve strmém svahu bylo nutné na všech doutnajících místech řádně prolít vodou. I když podle kalendáře už prakticky klepe zima na dveře, hasiči stále vyjíždějí k hlášeným požárům lesních porostů. Často po pálení zbytků po těžbě dřeva.

0

Včera

Region: Policejní prevence. Řidiči - Zima je tu.

Pozor na námrazu na silnicích - od dnešních ranních hodin došlo na silnicích v našem kraji v souvislosti s námrazou již k několika dopravním nehodám. Řidiči havarovali do svodidel, do příkopu nebo narazili do stromu. Jedno osobní vozidlo skočilo dokonce na střeše. Naštěstí všechny dopravní nehody byly bez zranění.

0

Včera

Sokolovsko: Nezletilou dívku pokousal pes

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání 41leté ženy ze Sokolovska, kterou obvinili ze spáchání přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti.

0

Před 2 dny

Hranice: Z překopnutého potrubí začal unikat plyn

Z překopnutého potrubí během výkopových prací začal ve čtvrtek odpoledne unikat plyn v Hranicích u Aše. Přivolaní hasiči použili hydraulický nástroj pro vytvoření ucpávky poškozeného plynového vedení a tím zastavili únik až do příjezdu techniků plynárenské pohotovosti. Žádné další opatření směrem k obyvatelům nebylo potřeba.

0

Před 2 dny

Mírová: Sledovala jinou dopravní nehodu a sama nabourala

Ve čtvrtek dne 15. 11. 2018 krátce před osmou hodinou řídila 25letá žena osobní vozidlo značky Hyundai po silnici ve směru od Chodova na Počerny.

0

Před 2 dny

Nejdek: Napadený muž musel vyhledat lékařské ošetření

Policisté z Obvodního oddělení v Nejdku sdělili 28letému muži z Karlových Varů podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.

0

Před 2 dny

Sedlec: Řídila pod vlivem alkoholu. Nadýchala 1,55 promile

Sdělení podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky si na obvodním oddělení v Karlových Varech – Rybářích převzal 25letá žena.

0

Před 2 dny

Region: Měli uložen zákaz řízení, přesto řídili, jeden dokonce pod vlivem drog

Třiačtyřicetiletá žena z Karlovarska si od kriminalistů přezvala usnesení o zahájení trestního stíhání pro přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

0

Před 2 dny

Sokolov: Ve městě hořela střecha skladu

Střecha prázdného skladu u železničního nádraží v Sokolově začala hořet v noci ze středy na čtvrtek. Na místě zasahovali hasiči ze čtyř jednotek.

0

Před 2 dny
uniweb home weby