ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Region: Policie pátrá po Janu Vojtěchovi

Kriminalisté z prvního oddělení obecné kriminality v Sokolově pátrají po hledaném 32letém muži z Horního Slavkova, který je přibližně 185 cm vysoké hubené postavy, má šedomodré oči a krátké vlnité hnědé vlasy. Muž nosí řídký plnovous a má středně husté obloukovité obočí.

0

Včera

Cheb: Vybil si vztek na zaparkovaných vozidlech

Policisté z Obvodního oddělení Cheb – město sdělili podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a poškození cizí věci 29letému místnímu muži.

0

Včera

Horní Slavkov: Hasiči zasahovali u požáru střešní krytiny

Při opravě střešní krytiny jednoho z objektů věznice v Horním Slavkově začala hořet izolace.

0

Včera

Mariánské Lázně: V hotelu hořela sauna

Dvě stovky hostů musely opustit hotel v Mariánských Lázních ve středu odpoledne. Začalo zde hořet v sauně a požár a především kouř se šířil i mimo prostor sauny.

0

Před 2 dny

Hájek: Muž vylezl na sloup trakčního vedení a hrozil sebepoškozením

Zachránit jednu osobu, která vylezla na sloup trakčního vedení u Hájku na Karlovarsku, vyjížděli ve čtvrtek v ranních hodinách karlovarští hasiči. Muž hrozil sebepoškozením, po vypnutí trakčního vedení hasiči-lezci muže bez zranění zachránili ze sloupu dolů, poté bylo možné obnovit provoz na železnici.

0

Před 2 dny

Sokolovsko: Umožnila své dceři vést zahálčivý život

Policisté z Obvodního oddělení Sokolov sdělili podezření 32leté ženě ze Sokolovska ze spáchání přečinu ohrožování výchovy dítěte.

0

Před 2 dny

Sokolov: Svou přítelkyni vzal jako rukojmí. Vyhrožoval ji kuchyňskými noži

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání 40letého muže z Karlovarska, kterého obvinili ze spáchání zločinu vydírání a přečinů omezování osobní svobody a nebezpečného vyhrožování.

0

Před 2 dny

Horní Slavkov: Vnikl do cizího bytu a usnul na gauči

Policisté z Obvodního oddělení Horní Slavkov sdělili podezření 26letému muži z Chebska ze spáchání přečinu porušování domovní svobody.

0

Před 3 dny

Karlovarsko: Mladá žena využila důvěřivosti seniora

Na svoji důvěřivost doplatil na začátku března tohoto roku 78letý muž z Karlovarska. Ten byl rád za návštěvy a pozornost 19leté ženy, které jednoho dne svěřil svou platební kartu s PIN kódem s tím, aby mu vybrala finanční hotovost.

0

Před 3 dny

Útvina: Policie hledá svědky dopravní nehody

Karlovarští dopravní policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 14. 9. 2019 v 11:32 hodin na silnici I/20 cca 200 metrů za obcí Útvina směrem na Toužim.

0

Před 4 dny

Region: O víkendu došlo k 11 dopravním nehodám

Celkem 11 dopravních nehod za víkend. Taková je zásahová bilance hasičů v kraji. Plus jedna dopravní nehoda v Oloví, která je vedena jako požár osobního auta po nárazu do domu.

0

Před 4 dny

Karlovarsko: Opakovaně kradl

O tom, že krást se nevyplácí, se přesvědčil 27letý muž ze Sokolova. Karlovarští kriminalisté mu sdělili podezření ze spáchání přečinu krádež.

0

Před 4 dny

Sokolov: Neoprávněně vstoupil do bytu

Policisté z Obvodního oddělení Sokolov sdělili 42letému muži ze Sokolovska podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody.

0

Před 4 dny

Karlovy Vary: Pokusil se odcizit světelnou signalizaci

V pátek (13.9.) večer strážníci reagovali na oznámení, že na průtahu městem se pohybuje člověk, který se pokouší zcizit světelné označníky.

0

Před 5 dny
Renault Megane