ZPRÁVY Krimi Karlovarský kraj

Karlovy Vary: Odcizil nářadí

Kriminalisté z oddělení obecné kriminality Karlovy Vary zahájili trestní stíhání 29letého muže z Karlovarska, jako obviněného ze spáchání přečinu krádež a přečinu porušování domovní svobody.

0

Dnes

Sokolovsko: Uzavřela téměř 40 úvěrových smluv

Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality v Sokolově zahájili trestní stíhání 33leté ženy ze Sokolova, kterou obvinili ze spáchání pokračujících přečinů úvěrový podvod a podvod.

0

Včera

Mnichov: Řidič měl uložen zákaz řízení. Snažil se ujet policejní hlídce

Třicetiletý muž z Chebska měl dne 13. září 2018 v odpoledních hodinách řídit osobní motorové vozidlo značky Škoda Fabia v obci Mnichov ve směru na Mariánské Lázně.

0

Včera

Štoutov: Hasiči zasahovali u požáru podlahy zemědělské usedlosti

U požáru podlahy zemědělské usedlosti ve Štoutově u Žlutic zasahovaly dnes dopoledne čtyři jednotky hasičů. Požár se díky včasnému zpozorování a ohlášení nerozšířil do konstrukce objektu. Škoda je odhadnuta na 30 tisíc korun.

0

Včera

Bečov nad Teplou: Při geologickém vrtu poškodil plynové potrubí

Bečovští policisté zahájili trestní stíhání 33letého muže z Ústí nad Labem jako obviněného ze spáchání přečinu poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení z nedbalosti.

0

Včera

Nebanice: Rychlík se srazil s dobytkem

Včera ve večerních hodinách došlo ke střetu vlakové soupravy s několika kusy dobytka. Náraz nepřežily dvě dospělé krávy a jedno tele.

0

Včera

Karlovy Vary: Řídila pod vlivem alkoholu. Nadýchala přes dvě promile

Začátkem července 2018 měla 41letá žena z Karlovarska řídit osobní motorové vozidlo značky Ford Fiesta v ulici Závodu Míru v Karlových Varech.

0

Včera

Budov: Při silniční kontrole se vydával za jinou osobu

Šestatřicetiletý muž z Prahy měl v několika případech nerespektovat rozhodnutí Magistrátu hlavního města Prahy, kdy mu byl uložen zákaz řízení všech motorových vozidel.

0

Včera

Nebanice: U obce najel rychlík do stáda krav

Na železniční trati u Nebanic na Chebsku najel rychlík do stáda krav. Ve vlaku cestovalo 20 osob - všichni bez zranění. Lokomotiva byla poškozena a neschopna jízdy, proto byla zajištěna náhradní doprava. Na místě zasahovaly tři jednotky hasičů.

0

Před 2 dny

Ostrov: Plynovou zbraní a baseballovou pálkou vyhrožoval muži zabitím

Policisté z obvodního oddělení v Ostrově sdělili 24letému muži z Karlovarska podezření ze spáchání přečinů nebezpečné vyhrožování, poškození cizí věci, výtržnictví a ve stádiu pokusu i ublížení na zdraví.

0

Před 2 dny

Oloví, Chodov: Hasiči vyjížděli k hlášenému požáru výškové budovy

K hlášenému požáru bytového domu v Oloví na Sokolovsku vyjíždělo v pondělí po poledni pět jednotek hasičů. Kouř vycházel z oken bytu v nejvyšším patře. Průzkumem celého domu hasiči zjistili, že objet není trvale obyvatelný, žádné osoby tak nebyly ohrožené.

0

Před 2 dny

Sokolovsko: Havárie motorkářky. Řidička byla s těžkým zraněním převezena do nemocnice

V neděli dne 16. září 2018 krátce před polednem došlo na silnici II. třídy číslo 21026 v katastru Dolní Rychnov k havárii motocyklu značky Honda, který řídila 17letá řidička.

0

Před 2 dny

V Tisové hořela skládka odpadu

Na místě zasahovalo sedm jednotek hasičů, požár je bez škody.

0

Před 2 dny

Cheb: Pokusil se odcizit 20 balíčků bonbonů

Devětadvacetiletý muž z Chebu měl dne 14. září 2018 v dopoledních hodinách v chebském obchodě s potravinami odcizit téměř 20 balíčků bonbonů.

0

Před 2 dny
uniweb side weby