Region: Kraj rozdělí miliony na opravy sportovišť (TV Západ)

Amatérské tělovýchovné jednoty a sportovní kluby z Karlovarského kraje mohou i v letošním roce požádat o dotace na obnovu a údržbu svých zařízení.

0

Dnes

Aš: Na začátku března se bude konat obří slalom pro veřejnost

Závod je určen pro širokou veřejnost ve všech věkových kategoriích. Konat se bude v Lyžařském středisku Aš v sobotu 3. 3. 2018.

0

Dnes

Karlovy Vary: Na začátku května proběhne soutěž ve výstupu na cvičnou věž

Ani v letošním roce nebude na karlovarské stanici chybět tradiční soutěž v individuální hasičské disciplíně - výstup na cvičnou věž. Jako vždy bude karlovarská soutěž zahajovat nový ročník závodění.

0

Před 6 dny

Abertamy: Spolek zimních sportů slaví 110 let

3.3. - 4.3. se uskuteční 10. štafetový závod družstev Krušnohorských měst, obcí a spolků v areálu technických služeb Abertamy.

0

Před týdnem

Cheb: Běžecké závody podpoří nemocné cystickou fibrózou

V neděli 11. února se bude konat již čtvrtý závod na podporu nemocných cystickou fibrózou. Sraz je v Poohří na atletickém stadionu.

0

Před 2 týdny

Cheb: Skatepark v areálu atleti nechtějí, hledá se jiné místo (TV Západ)

Místo pro nový chebský skatepark nebude v areálu atletického stadionu. Proti návrhu města se postavil zdejší atletický klub. Proběhlo tak společné jednání se zástupci skateboardistů, aby vzešly návrhy na jiné umístění, kam by se zhruba 1500 metrů čtverečních velké sportoviště vešlo.

0

Před 3 týdny

Juniorský maraton prověří síly běžců ze středních škol

Jaro se blíží a s ním dvaadvacátý ročník Juniorského maratonu. Největší běžecký závod pro studenty středních škol z celé ČR opět zamíří do Karlových Varů. Registrace na akci, který se koná 11. dubna ve Smetanových sadech, jsou v plném proudu.

0

Karlovy Vary: Na AC Start chce město mobilní sociálky (TV Západ)

Atletický stadion AC Start v Karlových Varech se snad letos konečně dočká mobilního zázemí sociálního zařízení. Sportovci využívají budovu v areálu, ale pro veřejnost zde nic není. Město proto koupí buňky, které po dokončení trvalého zázemí využije i pro jiné příležitosti.

0

Úspěch na olympiádě! Naši mladí sportovci vybojovali 13 medailí

Téměř dvojnásobný počet cenných kovů oproti poslední zimní olympiádě dětí a mládeže v roce 2016 vezou z Pardubického kraje naši sportovci. Získali čtyři zlaté, čtyři stříbrné a pět bronzových medailí.

0

Medailová žeň našich mladých sportovců pokračuje

Včera vybojoval Marek Štěrba zlato v lyžařském orientačním běhu mladších chlapců, další zlato přidal Matyáš Peterka ve snowboardcrossu mladších chlapců, bronz má Tobiáš Pastor v rychlobruslení na 333 metrů v kategorii mladší chlapci a do medailové čtveřice přidala bronz Kateřina Černá z lyžařského orientačního běhu starších dívek.

0

Mladí sportovci ani včera nezaváhali a pokračují v medailové nadílce

Stříbro v lyžařském orientačním běhu v kategorii štafeta mix mladších dívek a chlapců získali Marie Bartošová a Marek Štěrba. Bronz získal za 3. místo Jakub Kozma ve skikrossu, starší chlapci, a další bronzovou medaili získal i rychlobruslař Tobiáš Pastor, a to v závodě na 500 metrů v kategorii mladších chlapců.

0

Karlovarský kraj má další medaile ze zimní Olympiády dětí a mládeže

Matyáš Bauer včera získal stříbrnou medaili na trati 3 km klasicky - starší chlapci. Další stříbrnou medaili pak včerejšího dne získala krasobruslařka Thea Reichmacherová a snowboardistka Marie Kreisingerová vybojovala na svahu medaili zlatou.

0

Mladým sportovcům z Karlovarského kraje se na zimní olympiádě dětí a mládeže zatím daří skvěle

Po prvním bronzu, který vybojoval na běžkách v disciplíně 3 km, volný způsob, Matyáš Bauer, kterému přímo na místě v Pardubickém kraji fandil slavný tatínek Lukáš Bauer, už má Karlovarský kraj další dva cenné kovy, a to zlato a stříbro. Zlato vybojovala v lyžařském orientačním běhu Katka Černá a stříbro získal ve stejné disciplíně Marek Štěrba.

0

Před 4 týdny

Dnes začíná zimní olympiáda dětí a mládeže

Zimní olympiáda dětí a mládeže se koná v Pardubickém kraji. O medaile budou až do 2. února bojovat samozřejmě i sportovci z Karlovarského kraje.