ZPRÁVY Sport Karlovarský kraj

Cheb: Na jarní prázdniny je připraven Týden sportu zdarma

O jarních prázdninách bude vstup do plaveckého bazénu a na zimní stadion zdarma

0

Před 4 týdny

Mariánské Lázně: Lyžařský areál brzy otevře kompletně (TV Západ)

Skiareál v Mariánských Lázních se nachází jen pár set metrů od světoznámé kolonády, ale přesto v pěkném lesním prostoru. Ten si mohou jak v létě, tak v zimě prohlédnout návštěvníci z nejstarší kabinkové lanové dráhy v Čechách.

0

Před měsícem

Aš: V lyžařském středisku fungují dvě ze tří sjezdovek (TV Západ)

Lyžařské středisko v Aši se nachází na vrchu Háj a v současné době má v provozu dvě ze tří sjezdovek. Od loňského roku sice nepřišlo s žádnými převratnými novinkami pro veřejnost, ale funguje a udržuje si status lokálního střediska.

0

Před měsícem

Ostrov: Taneční skupina Mirákl převzala od starosty ocenění

Úspěch ostrovského Miráklu ocenili na radnici 9. ledna starosta města Jan Bureš a oba místostarostové – Marek Poledníček a Jitka Samáková. Zastupitelský sál se zaplnil od nejmenších tanečnic až po zkušenější juniorky. O doprovod se postaraly jejich choreografky a trenérky a také pyšní rodiče.

0

Před měsícem

Chodov: Navrhněte Sportovce roku 2018

Chodov už po pětadvacáté vybere sportovce, které ocení titulem Sportovec roku. Své tipy mohou obyvatelé a sportovní organizace zasílat do pátku 18. ledna 2019.

0

Před měsícem

Sokolov: Tělovýchovné a sportovní kluby mohou nominovat úspěšné sportovce

Tělovýchovná unie Sokolov, z. s. každoročně organizuje vyhodnocení nejlepších sportovců roku. Sportovní a tělovýchovné kluby tak i letos mohou nominovat sportovce do ankety Nejúspěšnější sportovec okresu Sokolov 2018 a Nejlepší sportovec Karlovarského kraje za rok 2018.

0

Před měsícem

Cheb: Novoročního koupání se zúčastnily tři desítky otužilců (TV Západ)

Téměř tři desítky žen, mužů a dětí se v neděli 6. ledna zúčastnili novoročního otužileckého koupání na přehradě Skalka v Chebu. Ze břehu a hráze přehrady je sledovaly desítky příchozích, samozřejmě teple oblečených.

0

Před měsícem

Sokolov: Výtěžek z charitativního hokejového utkání jde handicapovaným sportovcům

Charitativní hokejové utkání o pohár hejtmanky Karlovarského kraje mezi HC Energie Karlovy Vary a HC Baník Sokolov, který se odehrál 23.12.2018, přineslo výtěžek 60.305 korun, který byl předán klubu SK Kontakt Karlovy Vary.

0

Před měsícem

Taneční skupina Mirákl završila úspěšný rok titulem Mistrů světa

Hned dvě mistrovství světa v jazz a modern dance, která na sebe navazovala, absolvovali tanečníci Miráklu první prosincový týden v Polsku. Reprezentovat Karlovarský kraj a ČR vyrazilo 40 tanečníků v dětské a juniorské kategorii s 20 choreografiemi, se kterými získali nominaci v soutěži Czech Dance Organization.

0

Před 2 měsíci

Cheb: Město ocenilo nejúspěšnější sportovce za rok 2018

V Kulturním centru Svoboda se uskutečnilo tradiční slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců města za rok 2018.

0

Před 2 měsíci

Policisté měřili své síly v rámci Mistrovství UNITOP ČR

Ve dnech 27. - 29. listopadu 2018 se v Chomutově v Rock Net Aréně konalo Mistrovství UNITOP ČR v ledním hokeji. Celkem 10 policejních týmu se v turnaji utkalo ve dvou skupinách o mistra ČR.

0

Před 2 měsíci

Sokolov: Benefiční utkání s hokejisty se vydařilo po všech stránkách

Přes dvě stovky diváků a velmi pěkná suma na nákup rehabilitačních pomůcek pro Oddělení následné péče Nemocnice Sokolov. Takový byl páteční večer ve sportovní hale, kde se konalo benefiční basketbalové utkání mezi týmy FK Baník Sokolov a HC Baník Sokolov.

0

Před 2 měsíci

Poslední zápas podzimu si baníkovci osladili čtyřbrankovým vítězstvím nad Vítkovicemi

Takový zápas se sokolovskému trenérovi Hejretovi pochopitelně hodnotil dobře, zejména vyzdvihl první vstřelenou branku, díky které se Západočeši nasměrovali za třemi body.

0

Před 3 měsíci

Mariánské Lázně: Parkouristka Hladíková soutěžila ve Švédsku (TV Západ)

Parkour. Většina lidí si s tímto pojmem spojí jezdecký sport koní. Ne tak mladí lidé. Pro ně je parkour ten správný sport pro městského člověka. Doslova umění pohybu v překladu z francouzského původu této disciplíny se prudce rozvíjí i u nás.

0

Před 3 měsíci
szo zapad side