ZPRÁVY Sport Karlovarský kraj

Policisté měřili své síly v rámci Mistrovství UNITOP ČR

Ve dnech 27. - 29. listopadu 2018 se v Chomutově v Rock Net Aréně konalo Mistrovství UNITOP ČR v ledním hokeji. Celkem 10 policejních týmu se v turnaji utkalo ve dvou skupinách o mistra ČR.

0

Před 3 dny

Sokolov: Benefiční utkání s hokejisty se vydařilo po všech stránkách

Přes dvě stovky diváků a velmi pěkná suma na nákup rehabilitačních pomůcek pro Oddělení následné péče Nemocnice Sokolov. Takový byl páteční večer ve sportovní hale, kde se konalo benefiční basketbalové utkání mezi týmy FK Baník Sokolov a HC Baník Sokolov.

0

Před 5 dny

Poslední zápas podzimu si baníkovci osladili čtyřbrankovým vítězstvím nad Vítkovicemi

Takový zápas se sokolovskému trenérovi Hejretovi pochopitelně hodnotil dobře, zejména vyzdvihl první vstřelenou branku, díky které se Západočeši nasměrovali za třemi body.

0

Před týdnem

Mariánské Lázně: Parkouristka Hladíková soutěžila ve Švédsku (TV Západ)

Parkour. Většina lidí si s tímto pojmem spojí jezdecký sport koní. Ne tak mladí lidé. Pro ně je parkour ten správný sport pro městského člověka. Doslova umění pohybu v překladu z francouzského původu této disciplíny se prudce rozvíjí i u nás.

0

Před týdnem

Sokolov: V pátek sehrají fotbalisté benefiční utkání proti hokejistům

Sokolovští fotbalisté a hokejisté plánují benefiční utkání v basketbale. Jedná se o první ročník akce. Výtěžek využije sokolovská nemocnice na nákup rehabilitačních pomůcek.

0

Před týdnem

Chebští gymnasté bodovali

Gymnasté a gymnastky z TJ Lokomotiva Cheb se v sobotu a v neděli 17. - 18. 11. 2018 v Plzni zúčastnili Krajského přeboru Karlovarského kraje.

0

Před 2 týdny

Sokolov: Poslední zápas roku ve znamení duelu s Vítkovicemi

Závěr podzimní části Fortuna:Národní Ligy obstará domácí střetnutí 16. kola proti MFK Vítkovice. Bude se tak opakovat souboj z konce července, kdy v rámci 2. kola Vítkovice porazily na svém hřišti Baník 2:0. V současné době jsou oba celky ve středu druholigové tabulky a dělí je od sebe tříbodový rozdíl. Zápas se hraje v sobotu 24. listopadu od 10:15.

0

Před 3 týdny

Cheb: Házenkářský Štít začíná již zítra

45. ročník mezinárodního turnaje v házené žen O štít města Chebu, který bude chebská sportovní hala hostit v termínu od čtvrtka 22. do soboty 24. listopadu, bude mít opět kvalitní obsazení.

0

Před 3 týdny

Sokolov: Ve městě se uskuteční benefiční akce pro nemocnici

Sokolovští fotbalisté a hokejisté plánují benefiční utkání v basketbale. Jedná se o první ročník akce. Výtěžek využije sokolovská nemocnice na nákup rehabilitačních pomůcek.

0

Před 3 týdny

Baníkovci se prosazují do mládežnické reprezentace U15

"Vychovávat nové talenty je jedním z našich nejdůležitějších cílů. Proto jsme nesmírně rádi, když si mladí baníkovci svými výkony vyslouží pozvánky do mládežnických reprezentací České republiky. Sokolovští fotbalisté oblékají dres se lvem na prsou celkem pravidelně, ale poprvé se stalo, že během několika týdnů dostali pozvánku hned čtyři fotbalisté ze žákovské U15," uvedl vedoucí trenér žákovských kategorií Marek Kratochvíl.

0

Před 3 týdny

Cheb: Hokejová U16 se utkala se Švýcarskem (TV Západ)

Druhé z trojice utkání české hokejové reprezentace proti výběru Švýcarska do 16 let se konalo na chebském zimním stadionu. Svěřenci trenéra Petra Hakena si v prvním utkání v Sokolově poradili s mladými Švýcary 4:2.

0

Před 4 týdny

Sokolov: Netradiční podzimní olympiáda

Již tradičně (netradičně) na podzim, nyní na konci října přímo na Halloween se za velkého povzbuzování konal ve středu 31. 10. 2018 v tělocvičnách základní školy ul. Běžecká již 14. ročník „Netradiční podzimní olympiády,“ kterou pořádala Mateřská škola Barevný klíček, Vítězná Sokolov.

0

Před 4 týdny

Medailové žně pro Champions team

Ve dnech 10 až 15.10.2018 se Champions team pod hlavičkou CAOKK zúčastnil Mistrovství světa SKDUN v Moldavském Kišiněvě.

0

Před měsícem

Zítra startuje Chebská běžecká zima

V neděli 11. listopadu odstartuje jubilejní 10. ročník čtyřdílného seriálu běhů pro veřejnost Chebská běžecká zima, který pořádá Sportovní oddíl rádiového orientačního běhu a orientačního běhu Cheb na podporu dětí nemocných cystickou fibrózou.

0

Před měsícem
szo zapad side