ZPRÁVY Sport Karlovarský kraj

Chodov: Město podpoří nohejbalisty

Chodovská radnice podpoří místní nohejbalový klub. Na účet sportovců pošle 19 tisíc korun, částku už odsouhlasila rada města.

0

Včera

Karlovy Vary: Do města míří triatlonové superhvězdy

Do Karlových Varů má namířeno absolutní triatlonová elita. Na startovní listině závodu Světového poháru, který se uskuteční 2. září, figuruje olympijská vítězka Nicola Spirigová, evropský šampion Richard Varga i královna českého triatlonu Vendula Frintová.

0

Před 2 dny

Sokolov: Dramatický zápas vítězství nepřinesl. Baník s Jihlavou jen remizoval

Zápas 5. kola Fortuna:Národní Ligy nabídl od počátku atraktivní podívanou. Už po pěti minutách hry byl jihlavský Schumacher vyloučen, Glaser však penaltu neproměnil.

0

Před 2 dny

Klub českých turistů zve na Sokolovskou padesátku

Klub českých turistů, odbor Krušné hory Sokolov ve spolupráci s městem Březová zve širokou veřejnost na 52. ročník cykloturistické akce Sokolovská (nejen) padesátka, a to konkrétně v sobotu 1. 9. 2018.

0

Před 4 dny

Na Mistrovství Evropy tělesně postižených plavců získala Vendula Dušková stříbro

Medailovou radost Karlovarskému kraji přineslo srpnové Mistrovství Evropy tělesně postižených plavců v irském Dublinu.

0

Před 5 dny

Sokolov: Zítra hraje Baník na domácí půdě. Soupeřem je exligová FC Vysočina Jihlava

V posledním kole získali baníkovci první letošní body, když z Varnsdorfu dovezli bezbrankovou remízu. Další body budou chtít Západočeši přidat před domácím publikem v utkání 5. kola Fortuna: Národní ligy.

0

Před 5 dny

Baník po výhře postupuje přes Rakovník do dalšího kola poháru

Pro první soutěžní vítězství v nové sezóně si baníkovci dojeli na hřiště divizního SK Rakovník 1903, který byl soupeřem sokolovského mužstva v 1. kola MOL Cupu.

0

Před 6 dny

Sokolov: Ve městě se rozhodlo o absolutních vítězích Českého poháru

City Triathlon - Velkou cenu Sokolova ovládli v elitní kategorii závodníci, kteří svým věkem patří mezi juniory. Z vítězství se v sobotu 11. srpna radovali Radim Grebík a Alžběta Hrušková. Na západě Čech se také rozhodlo o absolutních vítězích Českého poháru v olympijském a sprint triatlonu.

0

Před týdnem

Sokolov: O minulém víkendu se konal závod o Pohár starosty města

V Sokolově se o víkendu 4. a 5. srpna jel již XI. ročník silničního závodu o Pohár starosty města Sokolova, který byl zároveň mistrovstvím České republiky Masters. Sokolovští závodníci se ve velké konkurenci neztratili, naopak byli dobře vidět.

0

Před týdnem

Cheb: Minigolfovým areálem včera zněla česká hymna

Vítězkami týmové soutěže se včera stalo dívčí družstvo České republiky.

0

Před týdnem

Sokolov: FK Baník zve na podzimní domácí zápasy

Podzimní fotbalová utkání na domácím hřišti zahájí sedmým kolem 1. září se soupeřem Viktoria Žižkov.

0

Před týdnem

Sokolov: Ve městě se rozhodne o absolutních vítězích českého poháru

Český pohár v olympijském triatlonu jde pomalu do finále. Poslední závod, v němž mohou závodníci získat body do absolutního pořadí, se uskuteční v sobotu 11. srpna v Sokolově.

0

Před 2 týdny

Vzpěrač Dominik Oračko se stal trojnásobným mistrem Evropy

Mladičký Dominik Oračko se stal v italském Miláně juniorským mistrem Evropy ve váhové kategorii +94 kg a ještě k tomu překonal dva evropské rekordy.

0

Před 2 týdny

Sokolov: O víkendu se konají cyklistické závody

4. a 5. srpna 2018 se uskuteční již XI. ročník silničního závodu v časovce jednotlivců o Pohár starosty města Sokolova, jehož pořadatelem je oddíl Cyklo Team Killi Sokolov, za finanční podpory města Sokolova a Karlovarského kraje.

0

Před 3 týdny
uniweb side weby