ZPRÁVY Sport Karlovarský kraj

Mariánské Lázně: V květnu se bude konat Cyklistické odpoledne

Dne 5.5.2018 od 13 do 17 hodin se bude v Mariánských Lázních - parkové prostranství v okolí Ferdinandova a Prelátova pramene, konat Cyklistické odpoledne.

0

Včera

Cheb: Vyhlášení nejlepších sportovců doplnil pestrý program (TV Západ)

V sobotu 7. dubna se v Kulturním centru Svoboda v Chebu konal slavnostní večer vyhlášení Nejúspěšnějších sportovců okresu Cheb za rok 2017. Ve slavnostně vyzdobeném hlavním sále proběhl tříhodinový program, který kromě ocenění sportovních výkonů přinesl i řadu zajímavých vystoupení.

0

Včera

Pozor! První Skalenský pivní běh se posouvá

Historicky první Skalenský pivní běh měl proběhnout ve Skalné u Chebu v sobotu 19. května odpoledne. Dle aktuálních informací změnili organizátoři z vážných důvodů termín konání na den 26.5.2018.

0

Před týdnem

Cheb: Víkend patřil oslavám sportu (TV Západ)

Sportovní unie Chebska uspořádala o uplynulém víkendu několik akcí. V pátek dopoledne se v Kulturním centru Svoboda uskutečnila beseda a Antonínem Panenkou, Karolem Dobiášem a hráčem sledge hokeje a vlajkonošem paralympijské výpravy v Pyeong Changu Miroslavem Hrbkem. Akci moderoval Jacek Přibáň.

0

Před týdnem

Sokolov, Plzeň: Bet Generation vytančili další zlatou medaili

V neděli 8. dubna proběhla v Plzni taneční soutěž Czech Dance Masters - regionální kolo pro Plzeňský a Karlovarský kraj.

0

Před týdnem

V juniorském maratonu zvítězili chebští gymnazisté

V centru Karlových Varů se dnes běželo semifinálové kolo juniorského maratonu. Na trať dlouhou 42 kilometrů se postavili žáci ze 13 středních škol z našeho regionu.

0

Před týdnem

První Skalenský pivní běh se blíží

Historicky první Skalenský pivní běh proběhne ve Skalné u Chebu již v sobotu 19. května odpoledne. Přihlášky mohou zasílat dvoučlenná družstva (mužů, žen i smíšená) na e-mail vildstejn@vildstejn.cz. Obratem jim budou zaslány podrobnosti a propozice tohoto neopakovatelného sportovního klání.

0

Před týdnem

Sokolov, Plzeň: Mirákl vytančil deset zlatých medailí

Start nové soutěžní sezóny mají úspěšně za sebou tanečníci skupiny Mirákl. Z regionálního kola tour Taneční skupina roku a soutěže České taneční organizace si všechny choreografie, které letos vznikly, odvezly zlaté medaile a jak je známo u Miráklu, tak i velký aplaus zaplněné sportovní haly v Plzni, kde se soutěže konaly.

0

Před týdnem

Chodov: Město zabodovalo v projektu Rozchodíme Civilky

Více než 10 000 kilometrů chůze na čerstvém vzduchu vyneslo chodovské základní organizaci Svazu postižených civilizačními chorobami v ČR (SPCCH) prvenství v celorepublikovém projektu Rozchodíme Civilky.

0

Před týdnem

Sokolov: Do oprav šaten hokejistů půjde 10 milionů korun (TV Západ)

Sokolovští hokejisté se konečně dočkají oprav svých šaten na Baníku. Město je před vyhlášením výběrového řízení a realizace proběhne ještě letos.

0

Před 2 týdny

Zítra začíná hokejový turnaj Chebský pohár 2018

Od pátku do neděle bude chebský zimní stadion hostit mezinárodní hokejový turnaj Chebský pohár 2018.

0

Před 2 týdny

Chodov: Nejlepší sportovce ocenil Lukáš Bauer

Chodov už zná své nejlepší sportovce za uplynulý rok 2017. Čtyřiadvacáté vyhlášení oceněných se konalo v úterý 27. března v Kulturním a společenském středisku v Chodově.

0

Před 3 týdny

Sokolov: Sportovci převzali ceny za loňské úspěchy

Tělovýchovná unie Sokolov udělila ceny za úspěšné výkony, kterých sportovci ze Sokolovska dosáhli během loňského roku. Udělovalo se v řadě kategorií. Mimořádné ocenění získala sokolovská rodačka a rostoucí tenisová hvězda Markéta Vondroušová.

0

Před 3 týdny

Sokolov, Plzeň: Tanečníci z Beat Generation minulý víkend bodovali

Taneční skupina Beat Generation se v neděli 25. března zúčastnila taneční soutěže Taneční Skupina Roku 2018 v Plzni. Pod vedením trenéra Roman Krátkého získala na regionálním kole Plzeňského a Karlovarského kraje dvě trofeje.

0

Před 3 týdny
uniweb home weby