ZPRÁVY Sport Karlovarský kraj

Studánka: Na začátku července proběhne Ašský triatlon

Akce pro sportovce a vytrvalce Ašský triatlon - plavání, kolo, běh se koná ve Studánce dne 1.7.2018.

0

Dnes

Březová: Do města se sjeli mistři seker a pil (TV Západ)

Město Březová na Sokolovsku hostila v sobotu 9. června premiérově jeden ze závodů v dřevorubeckých disciplínách. Stihl Timbersports Czech series vyvrcholí na konci září Mistrovstvím ČR v Písku.

0

Včera

Sokolov: Den cyklostezky Ohře přilákal stovky účastníků (TV Západ)

Letošní oslava cyklostezky Ohře se konala na sokolovském Starém náměstí v neděli 17. června. Organizátoři si pochvalovali nejen počasí, ale i zájem cyklistů z celého kraje i vzdálenějších koutů.

0

Před 2 dny

Rock Point – Horská výzva míří na Boží Dar

Pouhý týden zbývá do startu další zastávky seriálu Rock Point – Horská výzva. Oblíbená „tour“ horských běhů a trekingu pokračuje příští víkend v Krušných horách.

0

Před 3 dny

Cheb: V sobotu se koná 20. ročník turnaje vozíčkářů

20. ročník turnaje vozíčkářů Cheb Open 2018 začne již tuto sobotu 23. června od 8.30 hodin v hale Lokomotiva Cheb. Jedná se o jubilejní ročník této prestižní mezinárodní soutěže, kdy pořadatelé zavzpomínají na celý průběh včetně doprovodného programu.

0

Před 3 dny

Aš: Jiří Sekáč přivezl do města ukázat Gagarinův pohár

Jedna z nejcennějších sportovních trofejí světa – Gagarinův pohár - se na pár desítek minut objevil dne 20.6.2018 také v Aši. Nádherný pozlacený pohár vážící 18 kg vyrobený ze stříbra již 10 let získává vítěz play-off Kontinentální hokejové ligy (KHL).

0

Před 3 dny

Ostrov: Cross City Triathlon ovládli Bednarský a Zemanová

Krásná, drsná, ale spravedlivá. Tak hodnotili triatlonisté novou trasu závodu Cross City Triathlon Ostrov, který se uskutečnil jako třetí díl Českého poháru v terénním triatlonu. Nejrychleji si s ní v sobotu 16. června poradili Vojtěch Bednarský a Jindřiška Zemanová.

0

Před 6 dny

Sokolov: Týden v teniskách byl včera ve znamení mateřských škol

V sobotu odstartoval letošní ročník sportovní akce Sokolov v teniskách. Pondělí 18. června patřilo těm nejmladším, a to dětem ze sokolovských mateřských škol.

0

Před 6 dny

Karlovy Vary: Městem projede Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice

Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice se tentokrát kromě Plzně koná také v Karlových Varech. Na startu silničního závodu by se měla objevit i superstar světové cyklistiky Peter Sagan.

0

Před týdnem

V sobotu se koná Františkova bludička 2018

Všichni sportovní nadšenci jsou zváni na 2. ročník MTBO závodu Františkova bludička, který se koná 23. června 2018 ve Františkových Lázních od 10:00 - 18:00 hodin. Start a cíl v areálu autokempu Amerika.

0

Před týdnem

Sokolov: Oslavy 70 let FK Baník navštíví i Krmenčík

Na oslavy 70 let FK Baník Sokolov dorazí i nejlepší střelec uplynulého ročníku české nejvyšší soutěže Michael Krmenčík. Jeden z nejúspěšnějších hráčů FK Baník Sokolov, český reprezentant a trojnásobný mistr ligy nastoupí v zeleném týmu pod taktovkou trenéra Jindřicha Kubrychta.

0

Před týdnem

Ostrov: Letošní Jízda naděje bude věnována Toničce

Přijďte podpořit ty, kteří potřebují Vaši pomoc při boji s vážnou nemocí. 3. ročník Jízdy naděje bude letos věnován tříleté Toničce, která i přes veškeré překážky a špatný start do života bojuje s obrovskou chutí. Toničce byla krátce po porodu diagnostikována dětská mozková obrna.

0

Před týdnem

Cheb: Cyklostezka na Waldassen se dočká další etapy (TV Západ)

Výstavba více než čtyřkilometrové cyklostezky spojující město Cheb s bavorským Waldsassenem bude pokračovat. Město má připravené stavební plány, které počítají s vyřešením složité situace na křižovatce zvané U kočího.

0

Před týdnem

Ostrov: V sobotu se koná Cross City Triathlon

Plavání v retenčních nádržích, na kole kolem věznice a běh v zámeckém parku - to je nová trasa závodu Cross City Triathlon Ostrov. Terénní triatlonisté se na ní poprvé představí v rámci Českého poháru v sobotu 16. června.

0

Před týdnem
uniweb side weby