Poslední aktualizace


Dnes se konal v naší škole již třetí VELETRH POD STŘECHOU - Školní veletrh cvičných firem

Veletrh zorganizovali Iva Šípová a Jaroslav Anděl společně s Ing. Angelikou Klímovou. Smyslem akce je zapojit všechny žáky do života cvičných firem. Nejlepší cvičné firmy v jednotlivých kategoriích: ?? 1. místo za nejlepší stánek: CF - Book of Fix, s.r.o. 1. místo za nejlepší katalog: CF - Zlatnictví, s.r.o. 1. místo za nejlepší prezentace: CF - Szamko, s.r.o. 1. místo za nejlepší propagační materiál: CF - RE-START, s.r.o. 1. místo za nejlepší podnikatelský záměr: Sebastian Klimeš G

0

Kuchaři byli na workshopu v rámci projektu IREAS 2018

Kuchaři se minulý měsíc zúčastnili gastronomického workshopu v rámci projektu IREAS. ???????????? Neváhejte a koukněte, jaké zkušenosti žáci získali při přípravě speciálního rautu pro veřejnost, pokrmů z kuřat, kachen a ryb a při somilierském kurzu ????????

0

Ještě stále nevíte, co PO ZÁKLADNÍ ŠKOLE?

Neváhejte a PŘIJĎTE se inspirovat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Navštívit nás můžete VE VŠECH BUDOVÁCH V SOKOLOVĚ ve STŘEDU 28. listopadu 2018 ve STŘEDU 16. ledna 2019 a ve STŘEDU 6. února 2019, Těšíme se na vás :-)

0

Aranžéři naší školy připravili výstavu na téma 100 let

Výstavu si můžete prohlédnout od 26. do 31. října 2018 v MĚSTSKÉM DOMĚ KULTURY v Sokolově. Pokud to do konce října nestihnete. Neváhejte a od 1. listopadu bude výstava v budově naší školy v Komenského ulici, kde můžete výstavu navštívit po domluvě s vedením školy ;-) Těšíme se na vás :-)

0

Žáci navštívili Štolu č. 1 v Jáchymově

Minulý čtvrtek 18. 10. 2018 se žákyně a žáci z několika tříd (1. P-VLK, 1. KIS-KOS, 2. KIS) podívali do jediné veřejnosti přístupné štoly v bývalých uranových dolech v Jáchymově, kde byly v 50. letech pracovní tábory pro politické vězně. O hrůzných poměrech v táboře i při dolování uranu nám poutavě povídal průvodce Štolou č. 1 pan Dvořák. Jsme rádi za připomenutí historie, ze které se všichni musíme poučit.

0

Karlovarsko: Při bezpečnostní akci bylo zjištěno 23 dopravních přestupků

Ve čtvrtek dne 18. října 2018 proběhla na dálnici D6 u Transmotelu krajská dopravně bezpečnostní akce zaměřená na kontrolu převážně nákladní dopravy. Tato akce proběhla v součinnosti s Generálním ředitelstvím cel ČR a Centrem služeb pro silniční dopravu.

0

2 Editor (Před 3 týdny)

Naši Aranžéři připravili výstavu na téma 100 LET

Výstavu si můžete prohlédnout po domluvě s vedením školy do 25. října 2018 v naší budově v Žákovské ulici. Od 26. do 31. října 2018 bude výstava v Městském domě kultury v Sokolově. A od 1. listopadu bude výstava v budově naší školy v Komenského ulici, kde si ji můžete opět po domluvě s vedením školy. Těšíme se na vás :-)

0

Kosmetičky a cukráři udělali DEN PRO RADOST seniorům v Dolním Rychnově

Dnes dopoledne se děvčata ze tříd 1. KOS, 1. CU-PEK a 2.CU-PEK zúčastnila projektu 72 hodin v Dolním Rychnově na Sokolovsku - DEN PRO RADOST˘ Kosmetičky dělaly klientkám masáže rukou, lakování a zábaly na ruce ?? ?? ?? ?? a cukráři zdobili s klienty perníčky ?? ?? ?? ?? Jsme hrdi na žáky a učitele, kteří se zapojili do tohoto projektu :-)

0

Vsaďte na budoucnost, vsaďte na řemeslo - Staň se kosmetičkou

To bylo mottem návštěvy žákyň oboru kosmetička ze Střední školy živnostenské Sokolov, p.o. když navštívily základní školu Pionýrů a 8. základní školu v Sokolově. Dívkám z končících ročníkům názorně předvedly, jak správně pečovat o pleť, jak nezanedbávat odličování a samozřejmě jim prakticky ukázaly, jaké jsou nové trendy v denním a večerním líčení. Zároveň žákyním paní učitelka odborného výcviku kosmetiček Jitka Čedíková předvedla nejnovější způsoby ozdobného lakování nehtů a seznámila děvčata s

0

Vzpomínka na stand up vystoupení Košilatá one man show v Plzni s odvážnou vzpěračkou

Děkuji všem, kteří přišli na mé vystoupení do Cardinal Clubu v Plzni. Zvláštní poděkování patří sympatické úspěšné vzpěračce Evě Starckové za odvahu a účinkování ve stand up vystoupení.

5

One man show Karlovy Vary (Před 4 týdny)

Kuchaři byli na gastronomickém workshopu

Kuchaři byli v minulém týdnu na gastronomickém workshopu v Ekocentru Oldřichov v Hájích. Žáci připravovali inventář na rauty a děvčata se připravovala na výzdobu dlabání dýní na Halloween. Žáci dále vykosťovali kuřata, kachny a ryby. Vyzkoušeli si jejich porcování, nakládání a marinování a mnoho dalšího. :-) Žáci se také dověděli něco o víně a připravovali raut pro veřejnost. Projekt Podpora všeobecného, exekutivního a praktického vyučování žáků v gastronomii je realizován společností I

0

Žáci si užili soutěž BAREVNÝ TÝDEN

Připravili jsme pro žáky soutěž Barevný týden, ve které si na sebe měli vzít žáci vždy stanovenou barvu oblečení. Jednou červenou, podruhé modrou nebo třeba zelenou. A v této soutěži zvítězili žáci třídy 3. KIS-KOS :-) a ke gratulacím dostali žáci také sladkou výhru :-)

0

Kosmetičky si užívají školu :-)

Naše KOSMETIČKY si dnes užily přípravu na HALLOWEEN ?? ?? ??

0

Ve škole se konalo Školní kolo výběrového řízení do fiktivních firem

Výběrové řízení fiktivních firem Dne 19. 10. 2018 se konal 3. ročník výběrového řízení do fiktivních firem na naší škole. Vše se konalo v přátelském duchu. Výběrového řízení se zúčastnili žáci 1. P a organizátoři 2. P v čele s paní učitelkou Ing. Angelikou Klímovou. Výběrového řízení se účastnila také ředitelka školy Mgr. Ilona Medunová a zástupkyně ředitelky Mgr. Jana Volfová. Po zahájení výběrového řízení si zvali členové výběrové komise postupně jednotlivé uchazeče do učebny, kde jim klad

0

Nabídka vánoční výzdoby a osvětlení v Karlových Varech

Přemýšlíte nad obměnou, nebo rozšířením vánočního osvětlení, ale nedaří se Vám sehnat produkty, které byste si Vy sami představovali? Pak bychom Vám rádi představili náš obchod, který se právě na nabídku vánočního osvětlení a dekorací specializuje a který sídlí v Karlových Varech, takže nemusíte nikam daleko jezdit.

0

Honza Nový (Před měsícem)