ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Karlovy Vary: Na AC Start padne postupně všech 80 topolů (TV Západ)

Špatný stav dřevin lemujících stadion AC Start v Karlových Varech prokázal dendrologický průzkum. Postupně dojde k jejich pokácení. Nejvíce postižené topoly padnou ještě do konce března.

0

Dnes

Sokolov: Zajímají vás stavební úpravy komunikace v Chelčického ulici? Můžete se k nim vyjádřit

Město Sokolov plánuje na základě zpracované projektové dokumentace v ulici Petra Chelčického, provést výměnu poškozeného a místy nevyhovujícího povrchu komunikace.

0

Dnes

Cheb: Pozor! Začíná jarní čistění ulic

Od pondělí 1. dubna budou technické služby CHETES provádět pravidelný jarní blokový úklid chebských ulic. Čištění komunikací a chodníků potrvá až do pátku 26. dubna. Ještě předtím, v termínu od 22. do 29. března, proběhne předčištění parkovišť.

0

Dnes

Aš: Střet osobního vozidla s nákladním

Na silnici 64 u Aše, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet osobního vozidla s nákladním. Na místě PČR.

0

Včera

Karlovarský kraj: Zprávy 12. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 18.3. - 22.3. 2019 1. Karlovy Vary: Alžbětiny lázně projdou auditem (TV Západ) 2. Ostrov: Pařani vesmírných simulátorů se sešli v knihovně (TV Ostrov) 3. Karlovy Vary: Na AC Start padne postupně všech 80 topolů (TV Západ) 4. Kraslice: Dětská opera Brundibár zazněla ve dvou jazycích (TV Západ) 5. Karlovy Vary: Část reklamních ploch v centru zanikne (TV Západ) 6. Bez komentáře: Masopust v Arzbergu (TV Duha)

0

Před 2 dny

Sokolovsko, Chebsko: Pečovatelská služba se stará o více klientů

O stále větší množství klientů se stará pečovatelská služba, kterou v Sokolově, Kynšperku nad Ohří a okolních obcích provozuje nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Kromě měst totiž její pečovatelé zajíždějí i do těch nejmenších vesniček, kde poskytují péči zejména seniorům a zdravotně postiženým občanům. Vedle toho se organizace pustila i do provozu takzvaného Senior TAXI, který zaveze klienty k lékaři, do obchodu či na úřad.

0

Před 2 dny

Chodov: Zábrany u radnice zmizí v dubnu

Zábrany před prostranstvím městského úřadu by měly být postupně odstraněny v průběhu letošního dubna. Nyní slouží pro vyloučení automobilové dopravy nad místem, kde se nachází část poškozeného kolektoru.

0

Před 2 dny

Cheb: Vzdělávací akce Líný učitel ve výuce měla úspěch

S velkým zájmem se setkala další vzdělávací akce s trochu provokativním názvem „Líný učitel ve výuce,“ která byla připravena pro pedagogy základních škol z celého území SO ORP v rámci projektu MAP II (Místní akční plán školství).

0

Před 3 dny

Horní Blatná: Střet dvou vozidel

V ulici Majakovského v Horní Blatné, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Před 3 dny

Region: Vichřici Eberhard zvládalo 50 jednotek hasičů (TV Západ)

Vichřice Eberhard, která se prohnala v neděli 10. března Evropou a zasáhla také část Česka, napáchala řadu škod i v Karlovarském kraji. Plné ruce práce měli hasiči, kteří situaci zvládali velmi dobře.

0

Před 3 dny

Aš: U města havarovalo vozidlo

Na silnici 02116 u Aše, okres Cheb, v délce 482 m, došlo k dopravní nehodě - havarovalo zde osobní vozidlo. Na místě PČR.

0

Před 4 dny

Startuje pátý ročník soutěže o Odpadového Oskara v Karlovarském kraji

Arnika letos popáté hledá obce z Karlovarského kraje s nejefektivnějším odpadovým hospodářstvím. Odpadového Oskara získají obce s nejnižší produkcí směsných komunálních odpadů. Zvláštní ocenění čeká na města s nízkou produkcí a zároveň vynikající mírou recyklace nebo zajímavým nápadem pro hospodaření s odpadem. O umístění měst rozhodne odborná porota a vítěze vyhlásí během letošního června.

0

Před 4 dny

Karlovarský kraj: Počet nemocných respirační infekcí klesá

Počty akutních respiračních infekcí (dále jen „ARI“) v Karlovarském kraji vychází z týdenních hlášení praktických lékařů pro dospělé a praktických lékařů pro děti a dorost. Jedná se o vážená a standardizovaná data s využitím počtu obyvatel v jednotlivých okresech a jednotlivých věkových skupinách.

0

Před 4 dny

Karlovy Vary: Ve městě havarovalo osobní vozidlo

Na silnici 6 v Karlových Varech, došlo k dopravní nehodě - havarovalo zde osobní vozidlo. Pozor! Stojí uprostřed levého jízdního pruhu.

0

Před 4 dny
Led