ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Bečov nad Teplou: Střet osobního vozidla s autobusem

Na silnici 20 u Bečova nad Teplou došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet osobního vozidla s autobusem. Na místě složky IZS, probíhá zde vyšetřování nehody. Objízdná trasa pro nákladní vozidla není, pro osobní vozidla je na Otročín a Chodov u Bečova.

0

Dnes

Děpoltovice: U obce havarovalo vozidlo. Skončilo mimo komunikaci

Na silnici 220 u odbočky na obec Děpoltovice, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě se zraněním - havarovalo zde osobní vozidlo. Vozidlo skončilo mimo vozovku. Pozor! Na místě složky IZS. Probíhá zde vyšetřování nehody.

0

Dnes

Aš: Pozor! Opravy v ulicích Máchova a Na Vrchu přinesou dopravní omezení

Uzavírka části ulice Na Vrchu a dopravní omezení v ulici Máchově. To jsou dvě změny, které v nejbližší době čekají na motoristy v Aši. Obě se týkají chystaných oprav povrchů vozovek.

0

Před 2 dny

Hranice: Vandalismus. Poničené stromky na náměstí

V posledních dnech byly poničeny mladé akáty a lípy vysázené na Masarykově náměstí a v okolí evangelického kostela.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Střet dvou vozidel

Na silnici 6 u Karlových Varů, došlo k dopravní nehodě - střet dvou vozidel. Pozor! Na místě řízený provoz.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Posudek potvrdil havarijní stav keramky (TV Západ)

Podrobný posudek na, v současné době uzavřenou, budovu Střední uměleckoprůmyslové školy Karlovy Vary obdržel vlastník, tedy Karlovarský kraj. Bude sloužit jako podklad v dalším rozhodování o osudu této stavby. A potvrdil havarijní stav.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj vyhlašuje druhý ročník ankety Senior roku

Máte ve svém okolí seniora, který má elánu na rozdávání a zaslouží si obdiv a respekt nás všech? Pak jej rozhodně nominujte do ankety Senior roku 2018, kterou vyhlašuje Karlovarský kraj.

0

Před 3 dny

Kontrol SVS na farmářských trzích meziročně přibylo o polovinu

Jednou z oblastí, které Státní veterinární správa (SVS) dlouhodobě dozoruje, je prodej živočišných produktů na trzích. Jedná se především o populární farmářská tržiště.

0

Před 3 dny

Začíná krajská fotografická soutěž o proměnách kraje

Karlovarský kraj připravil pro všechny, kteří rádi fotí, soutěž s názvem Proměny Karlovarského kraje za posledních 100 let. Soutěž začala 16. července, potrvá do 30. září 2018. Vítězové získají finanční ocenění a z jejich prací vznikne putovní výstava. Akce se koná u příležitosti letošního výročí 100 let vzniku Československé republiky.

0

Před 3 dny

Dnes byl vydán zákaz odběru povrchových vod v povodí Lomnického potoka

Dnes 19.7.2018, bylo na úřední desce zveřejněno opatření obecné povahy při nedostatku vody v oblasti Lomnického potoka, přítoku významné vodárenské nádrže Stanovice.

0

Před 3 dny

Jáchymov: Pozor! Chystá se úplná uzavírka provozu na silnici I/25

V termínu od 23. 7. do 14. 10. 2018 bude úplná uzavírka provozu na silnici I/25 v Jáchymově v okrese Karlovy Vary, a to v rámci stavby - Silnice I/25 průtah Jáchymov, II. etapa.

0

Před 3 dny

Sokolov: Investor BMW se prezentoval akcí pro děti (TV Západ)

Město Sokolov a automobilka BMW, která zde bude chystá obří polygon, zahájily spolupráci i v oblasti určené pro veřejnost. Na Starém náměstí se na konci června objevilo improvizované dopravní hřiště pro děti.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: Zítra se konají další farmářské trhy

V pátek 20. července budou před Tržnicí v Karlových Varech připraveni farmáři se svými výpěstky a produkty.

0

Před 3 dny

Loket: Pozor! V ulici Nádražní došlo ke střetu osobního vozidla s cyklistou

V Lokti, v ulici Nádražní, u železničního přejezdu pod nemocnicí došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet osobního vozidla s cyklistou. Na místě ZZS a PČR, probíhá zde vyšetřování nehody.

0

Před 4 dny
uniweb home weby