ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Jenišov: Střet dvou vozidel

Na silnici 00635 v Jenišově, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Na místě PČR. Projíždějte s opatrností.

0

Včera

Františkovy Lázně: Osobní vozidlo skončilo ve svodidlech

Na silnici 21330 u Františkových Lázních, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění - osobní vozidlo zde narazilo do svodidel. Na místě PČR.

0

Včera

Krásná: U obce skončilo vozidlo na střeše

Na silnici 217 u obce Krásná, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění - osobní vozidlo skončilo na střeše. Na místě PČR a HZS.

0

Včera

Hrzín: Pozor! Osobní vozidlo havarovalo do příkopu

Na silnici 213 v Hrzíně, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění - havarovalo zde osobní vozidlo. Projíždějte s opatrností, vozidlo je z poloviny v příkopě.

0

Včera

Karlovy Vary: Primátorkou se stala Andrea Pfeffer Ferklová (TV Západ)

Symbolickým předáním primátorského řetězu převzala v úterý 13. listopadu funkci Andrea Pfeffer Ferklová z Hnutí ANO 2011 od končícího Petra Kulhánka z Karlovarské občanské alternativy. Nová primátorka statutárního města Karlovy Vary získala 26 z celkových 35 hlasů v městském zastupitelstvu.

0

Včera

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 46. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 16.11. - 19.11. 2018 1. Karlovy Vary: Primátorkou se stala Andrea Pfeffer Ferklová (TV Západ) 2. Cheb: Aukce bytů v Modrém věžáků se blíží (TV Západ) 3. Sokolov: Tři investiční projekty doznají změn (TV Západ) 4. Karlovy Vary: Proběhl 11. ročník logické olympiády (TV Duha) 5. Teplá: Kraj ocenil nejlepší studenty (TV kraj) 6. Region: Mezi lázněmi vlakem rychleji a bezpečněji (TV kraj)

0

Před 2 dny

Geofyzikální ústav spustil aplikaci SeisLok

Aplikace zprostředkovává aktuální informace o zemětřeseních v naší seismicky nejaktivnější oblasti – v západních Čechách.

0

Před 2 dny

Potravinářská inspekce zakázala středoamerický med

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) nařídila kontrolované osobě NATU s.r.o., aby neprodleně stáhla z nabídky nevyhovující med „Květový pomerančový med“ v balení 250g, s označením data minimální trvanlivosti do: 12/2019, výrobce: Včelařství Thomayer, Josef Thomayer, Chodov 24, Trhanov.

0

Před 2 dny

Sokolov: Proběhlo setkání Asistentů prevence k výročí 10 let (TV Západ)

Již deset let běží projekt Asistent prevence kriminality v městech a krajích celé republiky. Setkání v sokolovském Městském domě kultury ve čtvrtek 8. listopadu se zúčastnili mentoři a asistenti ze tří krajů – Karlovarského, Ústeckého a Plzeňského.

0

Před 2 dny

Cheb: Večer v klubu s Pavlem Maurerem

Pátek 16. 11. od 19 hodin se koná beseda se spisovatelem, pedagogem a milovníkem dobrého jídla - s Pavlem Maurerem.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: Na pátečních farmářských trzích nakoupíte čerstvou zeleninu z Polabí

V pátek 16. listopadu proběhnou u karlovarské Tržnice další farmářské trhy. Díky dlouhodobě příznivému počasí bude stále k dostání čerstvá zelenina od pěstitelů z úrodného Polabí.

0

Před 3 dny

Boží Dar: U města havarovalo osobní vozidlo

Na silnici 25, asi 2 km před Božím Darem došlo k dopravní nehodě bez zranění - havarovalo zde osobní vozidlo. Na místě PČR. Projíždějte s opatrností, je zde namrzlá vozovka.

0

Před 3 dny

Mírová: Pozor! Střet pěti osobních vozidel

Na silnici 222 v Mírové, okres Karlovy Vary, u odbočky na Jimlíkov došlo dnes ráno k dopravní nehodě se zraněním - střet pěti osobních vozidel. Na místě PČR, HZS. Nehoda se bude odstraňovat ještě cca 1 hodinu. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Před 3 dny

Region: Kraj ocenil 8 seniorů (TV Západ)

Anketa Senior roku Karlovarského kraje zná své oceněné osobnosti. Veřejnost mohla nominovat jednotlivce z našeho regionu ve věku 60 a více let. Vyhlášení proběhlo ve čtvrtek 8. listopadu ve velkém sále Městského domu kultury v Sokolově.

0

Před 5 dny
szo zapad side