ZPRÁVY Ekonomika Karlovarský kraj

Sokolov: První parcely na Gsteinigtu prodány (TV Západ)

Po likvidaci starých budov bývalých kasáren na sídlišti Vítězná v Sokolově se zde začaly prodávat stavební parcely. O prvních pět v lokalitě zvané Gsteingt II se již utkali zájemci o individuální výstavbu k bydlení.

0

Včera

LIC technika s.r.o. slaví 20 let na českém trhu

Firma LIC technika s.r.o. slaví významné výročí. Již 20 let působí na českém trhu jako specialista na kabelové šachty, podzemní rozvaděče, chodecká tlačítka, tlumiče vibrací, venkovní jistící skříně či domovní průchodky.

0

Včera

Cheb: Nová stezka do Dolních Dvorů se dočká prodloužení

Nedávno dokončená první část stezky pro pěší a cyklisty do městské části Dolní Dvory se dočká prodloužení.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Nemocnice uspoří 85 milionů na energiích (TV Západ)

Jako první zařízení v Karlovarském kraji se Karlovarská krajská nemocnice zapojí do projektu EPC. Vyplývá tak z uzavřené smlouvy s firmou EVČ, dceřinou společností ČEZ, s jejímž obsahem seznámili zástupci všech zúčastněných stran média.

0

Před 2 dny

Cheb: Připravuje se rekonstrukce dvou velkých vnitrobloků

Město má už k dispozici projekt celkové rekonstrukce vnitrobloku mezi panelovými domy v ulicích Evropská a Sadová. Vlastní rekonstrukce by přitom měla proběhnout v příštím roce.

0

Před 4 dny

Cheb: Opravy Lesní budou rozděleny do tří etap (TV Západ)

Po několika letech by se měly vrátit pracovní stroje do Lesní ulice v Chebu. Kompletní rekonstrukce komunikace město rozdělí do tří etap, ale do rozpočtu na příští rok chce dát všechny.

0

Před týdnem

Sokolov: Za opravy Bezručovy bude město chtít penále (TV Západ)

Opravy nábřeží Petra Bezruče v Sokolově sice finišují, ale s velkým zpožděním. Město bude po dodavatelské firmě požadovat statisícové penále.

0

Před týdnem

Sokolov: Tenisový areál se možná rekonstruovat nezačne (TV Západ)

Plánovaná rekonstrukce zázemí tenisového areálu na Baníku v Sokolově je v ohrožení. Tenisté informovali vedení města o tom, že nesouhlasí s termínem prací a žádají jejich posunutí.

0

Před týdnem

Cheb: Do Restartu chce město přihlásit řadu projektů (TV Západ)

I město Cheb se připravuje na národní program Restart. Ten má do postižených regionů, mezi které Karlovarský kraj patří, investovat v následujících letech miliardy korun.

0

Před 2 týdny

Cheb: O dotace na celoroční činnost a jednorázové akce je třeba požádat do konce září

Město Cheb vyhlašuje podmínky dotačního programu na celoroční činnost a jednorázové akce pořádané v I. pololetí roku 2019 a na připravované jednorázové akce ve II. pololetí roku 2019.

0

Před 2 týdny

Chodov: Město zatepluje budovu radnice

Do poslední fáze se dostávají v těchto dnech práce na zateplení budovy chodovské radnice. Firma je má dokončit zhruba za jeden měsíc.

0

Před 2 týdny

Chodov: Město dokončilo nová kolumbária

Celkem šedesát čtyři míst nabízí nové kolumbárium, které v těchto dnech dokončil Chodov na svém hřbitově. Součástí výstavby byla i nová boční vstupní brána a místo pro velkoobjemové kontejnery.

0

Před 3 týdny

Cheb: Na nádraží budou i eskalátory

Město Cheb má pro všechny cestující, kteří do Chebu přijíždějí vlakem, velmi dobrou zprávu. Týká se probíhající celkové modernizace chebské železniční stanice za více než půl miliardy korun.

0

Před 3 týdny

Chodov: Sídliště v Tovární ulici dostane novou kanalizaci

Obyvatele sídliště v ulici Tovární a Palackého v dohledné době přestane trápit přívalová voda. Město letos na podzim zahájí první etapu opravy a výměny dešťové kanalizace.

1 0

Před 3 týdny
uniweb home weby