ZPRÁVY Ekonomika Karlovarský kraj

Karlovy Vary: Stadion FC Slavia je v dezolátním stavu

Hřiště a zázemí, které využívají dospělí fotbalisté i děti a mládež na stadionu FC Slavia Karlovy Vary, je v dezolátním stavu. I přes snahu vedení klubu se město v uplynulých letech nemělo k řešení situace.

0

Před 2 dny

Region: Sbírka pro Toničku je na dobu neurčitou

Rada Karlovarského kraje odsouhlasila uspořádání veřejné sbírky na dobu neurčitou.

0

Před 2 dny

Sokolov: Začíná rekonstrukce nádražní budovy (TV Západ)

Dlouholetá snaha o zlepšení vzhledu nádražní budovy v Sokolově se konečně stane realitou. Investor, Správa železniční dopravní cesty, chce během rekonstrukce minimalizovat dopady na cestující.

0

Před 2 dny

Střední lesnická škola ve Žluticích pořídila moderní lesní traktor

Žáci Střední lesnické školy Žlutice budou moci od nynějška ve výuce používat moderní lesní kolový traktor LKT 81 LTI. Speciální stroj je určen pro práci v náročném terénu a díky své konstrukci zvládne i vysokou zátěž.

0

Před 3 dny

Aš: Město vyčlenilo tři miliony na modernizaci úpravny vody v Horních Pasekách

Informace ze schůze Rady města Aše, konané dne 13. listopadu 2017. Radní měli na programu schůze maraton 40 bodů. V úvodu konstatovali splnění usnesení, týkajícího se zařazení dvou investičních akcí do plánu roku 2018.

0

Před 3 dny

Interní auditoři z Karlovarského kraje se sešli na netradičním místě

V Karlovarském kraji se letos uskutečnilo v pořadí již druhé setkání interních auditorů a odborníků z oblasti veřejnosprávní kontroly.

0

Před 3 dny

Sokolov: Město pořídí třicet nových nádob na tříděný odpad

V Sokolově je 425 kontejnerů na tříděný odpad ve 111 kontejnerových hnízdech. Občané mohou třídit papír, plast a nápojové kartony, sklo, textil, použitý olej z domácností a drobné elektrospotřebiče.

0

Před 4 dny

Sokolov: Vnitroblok v ulici Jednoty je opravený, následovat má další (TV Západ)

Hned dva důvody vedlo město Sokolov k tomu, aby opravilo vnitroblok v ulici Jednoty. Ten již začal sloužit a následovat ho možná bude další ve stejné ulici.

0

Před 5 dny

Kraj má připravený návrh rozpočtu na rok 2018

Příjmy Karlovarského kraje by měly v příštím roce dosáhnout 5,62 miliardy korun, výdaje budou činit 6,15 miliardy korun.

0

Před 5 dny

Orkán Herwart způsobil ČEZ Distribuci škodu přes 71 milionů

Orkán Herwart, který se přihnal nad Českou republiku v neděli 29. 10. 2017 brzy ráno, způsobil energetikům na zásobovacím území ČEZ Distribuce rozsáhlé škody. Kalamitní stav vyhlásila společnost v osmi krajích, bez elektřiny se ocitlo na 628 tisíc odběrných míst.

0

Před 5 dny

Františkovy Lázně: Do města mohou přijít investice za 2 miliardy (TV Západ)

Město Františkovy Lázně by mohlo v následujících letech zažít nový impuls k dalšímu rozvoji. Probíhají jednání o třech velkých investicích, které se v součtu přiblíží 2 miliardám korun. Projekty by přinesly jak rozšíření zástavby v centru, tak rejstřík poskytovaných služeb.

0

Před 6 dny

Potravinová sbírka v Karlovarském kraji byla rekordní

Potravinová sbírka byla letos ve všech ohledech rekordní. V celé republice zajistila 354 tun trvanlivých potravin (loni 312 tun) a 33 tun drogistického zboží (loni 4,6 tun). Rekord padl také v Karlovarském kraji, kde se nasbíralo téměř 14 tun potravin a drogerie.

0

Před týdnem

Karlovy Vary: Do budov školy na nábřeží J. Palacha bude město investovat (TV Západ)

Projekt na opravu komplexu tří budov v centru města za 4,5 milionu korun zadají Karlovy Vary. Radnice se v letošním roce dohodla s 3. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy na vzniku její pobočky ve městě.

0

Před týdnem

Cheb: Opravy komunikací pokračují, zima se blíží (TV Západ)

S přibližující se zimou finišuje v Chebu řada oprav a úprav komunikací, chodníků i zeleně. Některé z akcí jsou realizovány z podnětů vzešlých z řad občanů při setkání na radnici.

0

Před týdnem