Auto Nové a ojeté vozy Hledáte aktuální informace z Karlovarského kraje? Nabízíme denní zpravodajství, adresář firem, kalendář akcí a mnohem více. Cheb a Karlovarksý kraj aktuálně !

Kraj loni vložil do oprav silnic a mostů přes půl miliardy korun

Kraj loni vložil do oprav silnic a mostů přes půl miliardy korun

Karlovarský kraj nechal v roce 2018 provést opravy a rekonstrukce krajských silnic II. a III. tříd a mostů za více než 546 milionů korun.

Foto: Aš: Řídil i přesto, že měl uložen zákaz řízení
Dvaapadesátiletý muž z Chebu měl dne 18. 1. 2019 v odpoledních hodinách řídit v ulicích Aše osobní automobil značky Ford. V ulici Neumannova ho zastavila policejní hlídka.

Foto: Cheb: Pod vlivem alkoholu poškodil několik vozidel
Pětadvacetiletý muž z Chebu měl v neděli 20. 1. 2019 velmi krušnou noc. Nejdříve měl poblíž chebské ulice Malé náměstí poničit skleněnou výplň na pátých dveřích u zaparkovaného vozidla značky Škoda. Tím ale jeho řádění neskončilo, protože poté měl v ulicích Chebu řídit osobní automobil značky Volkswagen.

Foto: Chebsko: Nedodržel bezpečnou vzdálenost. Narazil do před ním jedoucího vozidla
V pátek 18. 1. 2019 došlo ve večerních hodinách na pozemní komunikaci I/21 ve směru z Mariánských Lázní na Cheb k dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že vozidlo značky Mitsubishi, které řídila sedmačtyřicetiletá žena z Chebu, se střetlo se srnou a následně došlo k dalšímu střetu.

Foto: Karlovy Vary: Ve městě havarovalo osobní vozidlo
V Karlových Varech, u OMV na výjezdu do města, v délce 24 m, došlo k dopravní nehodě - havarovalo zde osobní vozidlo. Buďte v tomto místě obezřetní.

Foto: Nové Sedlo: Střet osobního vozidla s chodcem
V Novém Sedle, Loučky, okres Sokolov, došlo v ulici U porcelánky k dopravní nehodě se zraněním - střet osobního vozidla s chodcem. Na místě PČR, ZZS. Dopravu řídí policie - neprůjezdný jízdní pruh.

Foto: Boučí: Střet dvou vozidel
Na silnici 21036 mezi obcemi Oloví a Boučí, okres Sokolov, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Pozor! Neprůjezdný jeden jízdní pruh. Na místě PČR.

Foto: Sokolov: Otec se synem odcizili 4 autobaterie
Policisté na Obvodním oddělení v Sokolově sdělili dvěma mužům ve věku 25 a 43 let podezření ze spáchání přečinu krádež spáchaného formou spolupachatelství.

Foto: Chodov: Řídil i přesto, že měl uložen zákaz řízení
Od sokolovských dopravních policistů si 38letý muž ze Sokolovska vyslechl sdělení podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Foto: Šemnice: Pozor! Padající kamení
Na silnici 222 u obce Šemnice, okres Karlovy Vary, je průjezd možný se zvýšenou opatrností - padající kamení ze skály.

Foto: Velká Hleďsebe: Řídil pod vlivem alkoholu. Nadýchal přes dvě promile
Policisté z Obvodního oddělení Mariánské Lázně sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky osmačtyřicetiletému muži z Plané na Tachovsku.

Foto: Stráž nad Ohří: Na místo nehody letěl vrtulník
Dopravní nehoda osobního auta a kamionu komplikovala dopravu na silnici č. 13 u Stráže nad Ohří v pátek odpoledne.

Všechny články

Tipy kalendáře akcí


Všechny akce: Dnes Zítra Víkend