Auto Nové a ojeté vozy Hledáte aktuální informace z Karlovarského kraje? Nabízíme denní zpravodajství, adresář firem, kalendář akcí a mnohem více. Cheb a Karlovarksý kraj aktuálně !

Karlovy Vary: U města došlo ke střetu dvou vozidel

Karlovy Vary: U města došlo ke střetu dvou vozidel

Na silnici 222 u Karlových Varů došlo k dopravní nehodě - střet dvou vozidel. Nehoda je naštěstí bez zranění. Na místě PČR.

Foto: Jáchymov: Motorkář narazil do svodidel
V Jáchymově, v ulici Dvořákova, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě se zraněním - motorkář narazil do svodidel. Nehoda se stala kolem druhé hodiny odpolední a měla by se šetřit ještě cca 20 minut.

Foto: Aš: Městská policie obdrží nové vozidlo
Informace ze schůze Rady města Aše, konané dne 13. května 2019.

Foto: Sokolovsko: Řídil pod vlivem alkoholu. Nadýchal přes dvě promile
Policisté z Obvodního oddělení Loket nad Ohří sdělili 57letého muži ze Sokolovska podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Foto: Sokolov: Osobní vozidlo narazilo do kruhového objezdu
V Sokolově, v ulici Chebská došlo k dopravní nehodě - osobní vozidlo zde narazilo do kruhového objezdu. Na místě PČR. Průjezd je možný se zvýšenou opatrností.

Foto: Boučí: Střet osobního vozidla s cyklistou
Na silnici 21036 mezi městem Oloví a obcí Boučí, okres Sokolov, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet osobního vozidla s cyklistou. Na místě zasahují složky IZS. Průjezd je možný se zvýšenou opatrností.

Foto: Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 20. týdne 2019 (TV Západ)
Vysílání 17.5. - 20.5. 2019 1. Cheb: Projekt spalovny končí, město se soustředí na třídění (TV Západ) 2. Sokolov: Den horníků obohatí videomapping a výstava pokladu (TV Západ) 3. Karlovy Vary: Soutěž Stavby Karlovarska zahájena (TV Západ) 4. Cheb: Město má nové letecké muzeum (TV Západ) 5. Horní hrad: Středověké slavnosti poznamenal déšť (TV Ostrov) 6. Region: Kraj dostal na opravy silnic 72 miliónů (TV Kraj)

Foto: Cheb: Vnikl do vozidla a odcizil z něj několik věcí
Policisté z Obvodního oddělení Cheb – město sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže jednatřicetiletému muži z Františkových Lázní.

Foto: Chebsko: Řídili i přesto, že měli uložen zákaz řízení
Ve středu 15. května letošního roku měla sedmadvacetiletá žena z Mariánských Lázní řídit osobní automobil značky Škoda. Poblíž Chebu byla zastavena a kontrolována policejní hlídkou, která v evidencích zjistila, že žena má vysloven zákaz spočívající v řízení všech motorových vozidel.

Foto: Karlovarsko: Krádeže v zahrádkářských koloniích
Devětadvacetiletý muž má mít na svědomí celkem 7 krádeží. Kriminalisté z 2. oddělení obecné kriminality ho obvinili z krádeží, porušování domovní svobody a z neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Foto: Karlovy Vary: Osobní vozidlo narazilo do svodidel
Na silnici 6 v Karlových Varech, délka 51 m, došlo k dopravní nehodě bez zranění - osobní vozidlo zde narazilo do svodidel. Na místě PČR.

Foto: Sokolov: Střet dvou vozidel
V Sokolově, v ulici Kraslická, délka 17 m, kruhový objezd, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Pozor! Neprůjezdná komunikace. Na místo jede PČR.

Všechny články

Tipy kalendáře akcí


Všechny akce: Dnes Zítra Víkend