Auto Nové a ojeté vozy Hledáte aktuální informace z Karlovarského kraje? Nabízíme denní zpravodajství, adresář firem, kalendář akcí a mnohem více. Cheb a Karlovarksý kraj aktuálně !

Chodov: Pozor! Dopravní nehoda s únikem provozních kapalin

Chodov: Pozor! Dopravní nehoda s únikem provozních kapalin

Jednotky HZS Sokolov a SDH Chodov zasahují v Chodově u dopravní nehody osobního vozidla. Nehoda je naštěstí bez zranění. Jednotky provedly opatření k zamezení úniku provozních kapalin. Doprava je v místě řízena kyvadlově.

Foto: Aš: Upozornění pro řidiče
Odbor dopravy a silničního hospodářství Městského úřadu v Aši povolil úplnou uzavírku silnice III/02116 Vernéřovská, a to v úseku od křižovatky s ulicemi Nemocniční a Dlouhá ke křižovatce s ulicí Dolnopaseckou.

Foto: Hojně využívanou silnici z Bochova do Hlinek čeká nákladná rekonstrukce
Stavební práce, které byly 18.7.2019 slavnostně zahájeny za účasti zástupců kraje, města, silničářů i zhotovitelů, budou probíhat na silnici mezi Bochovem, Německým Chloumkem a Hlinkami až do listopadu příštího roku. Kromě modernizace asfaltového krytu vozovky dojde také k opravě mostu přes Dražovský potok.

Foto: Okrouhlá: Osobní vozidlo skončilo mimo komunikaci
Na silnici 21 u Okrouhlé, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění - osobní vozidlo skončilo mimo komunikaci. Na místě PČR.

Foto: Horní Slavkov: Řídil pod vlivem alkoholu
Policisté z Obvodního oddělení v Horním Slavkově sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky 40letému muži ze Sokolovska.

Foto: Bochov: Nevěnoval se řízení. Naboural do stojícího vozidla v koloně
Ve čtvrtek 18. července 2019 kolem 8:00 hodin řídil 56letý řidič osobní vozidlo značky Fiat, a to po silnici I/6 ve směru na Karlovy Vary. U Bochova před křižovatkou na Hlinky se zřejmě řidič plně nevěnoval řízení vozidla.

Foto: Kraj zmodernizuje křižovatku v centru Velké Hleďsebe
Nebezpečnou a nepřehlednou křižovatku silnic III/2114 a III/20173 ve Velké Hleďsebi nahradí již brzy kruhový objezd. Za účasti zástupců kraje, obce, silničářů i zhotovitele byly včera slavnostně zahájeny stavební práce. Celkové náklady jsou vyčísleny na zhruba 17,7 milionu korun včetně DPH.

Foto: Chebsko: Policisté dopadli zloděje vykrádajícího auta
Chebští kriminalisté ve spolupráci s policisty z Obvodních oddělení ve Františkových Lázních, Chebu a Plesné dopadli zloděje, který vykrádal vozidla a páchal majetkovou trestnou činnost na jejich území. Po dopadení ho obvinili ze spáchání pokračujícího přečinu krádež a z přečinů porušování domovní svobody a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Foto: Sokolov: Policie hledá svědky nehody
Sokolovští policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, která se stala 12. července 2019 v Sokolově.

Foto: Cheb: Střet dvou vozidel
V Chebu, v ulici K Nemocnici, křižovatka s ul. Evropská, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Nehoda se bude šetřit ještě cca 20 minut.

Foto: Karlovy Vary: Řidička usnula. Skončila s vozidlem na střeše
Ve středu 17. července 2019 kolem 13:40 hodin řídila 55letá řidička osobní vozidlo značky Opel, a to po silnici I/6 - průtah městem v Karlových Varech ve směru od Ostrova na Sokolov.

Foto: Ovesné Kladruby: Po nehodě zůstaly dvě osoby zaklíněné ve vozidle
Jedno osobní auto havarovalo na silnici u Ovesných Kladrub u Mariánských Lázní. Po nehodě skončilo na boku, uvnitř zůstaly dvě osoby, které se bez pomoci nedokázaly dostat ven z vozidla. Hasiči ze stanice Mariánské Lázně a dobrovolní hasiči z Teplé obě osoby z auta vyprostili a předali záchranné službě. Provoz v místě nehody byl po dobu záchranných prací omezený.

Všechny články

Tipy kalendáře akcí


Všechny akce: Dnes Zítra Víkend