Auto Nové a ojeté vozy Hledáte aktuální informace z Karlovarského kraje? Nabízíme denní zpravodajství, adresář firem, kalendář akcí a mnohem více. Cheb a Karlovarksý kraj aktuálně !

Cheb: Neprůjezdná komunikace

Cheb: Neprůjezdná komunikace

Na silnici 214 u Chebu, ul. Nížnětagilská, došlo k dopravní nehodě - do příkopu havarovalo osobní vozidlo, které poté bylo odmrštěno zpět do silnice. Komunikace je neprůjezdná. Na místě PČR.

Foto: Klínovec: S lyžemi na sjezdovky ano, s autem raději ne
Co na to říci? Snad jen, že lyže, snowboard na sjezdovky ano, ale s auty raději zůstaňte na silnicích.

Foto: Karlovy Vary: V dubnu začne blokové čištění města
V Karlových Varech začne 1. dubna blokové čištění města. Dočasně nebude nutné přeparkovávat auta, úklid se bude s ohledem na aktuální podmínky provádět v upraveném režimu.

Foto: Sokolov: Vítr odfoukl špatně zaparkované vozidlo
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co ne zcela obvyklého je například zaměstnalo při výkonu služby v uplynulých týdnech?

Foto: Mariánské Lázně: Město na konci března začne s blokovým čištěním ulic
V případě nepříznivého počasí bude náhradní termín následující sobotu.

Foto: Bečov nad Teplou: Střet osobního vozidla a motocyklu
Na silnici 20 u Bečova nad Teplou, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě - střet osobního vozidla a motocyklu. Buďte v tomto místě obezřetní.

Foto: Silnice v Sedleci dostane finální povrch
Silnice v Sedleci směrem na Rosnici, která má zatím provizorní povrch z panelů, dostane v nejbližších dnech povrch finální.

Foto: Stružná: Pod vlivem alkoholu havaroval
Policisté z dopravního inspektorátu v Karlových Varech sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky pětapadesátiletému muži z Karlových Varů.

Foto: Cheb: Mladý řidič srazil na přechodu ženu
Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání 19letého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti.

Foto: Karlovy Vary: Střet dvou vozidel
V ulici Sokolovská v Karlových Varech došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Buďte v tomto místě obezřetní.

Foto: Karlovy Vary: Střet osobního vozidla s nákladním
Dnes okolo 20:00 hod. došlo v Karlových Varech, v ulici Závodu míru k dopravní nehodě - střet osobního vozidla s nákladním. Nehoda se stále šetří, je zde omezení v provozu a na místě zasahují složky IZS.

Foto: Karlovy Vary: Vloupal se do dvou vozidel
Ve středu dne 11. března 2020 ve večerních hodinách byli policisté z Obvodního oddělení Karlovy Vary – město vysláni operačním důstojníkem do ulice v Karlových Varech. Dle oznamovatele zde mělo dojít k vloupání do vozidla.

Všechny články

Tipy kalendáře akcí


Všechny akce: Dnes Zítra Víkend