Auto Nové a ojeté vozy Hledáte aktuální informace z Karlovarského kraje? Nabízíme denní zpravodajství, adresář firem, kalendář akcí a mnohem více. Cheb a Karlovarksý kraj aktuálně !

U Mezirolí havarovalo osobní vozidlo. Záchranáře zalarmoval automatický systém eCall

U Mezirolí havarovalo osobní vozidlo. Záchranáře zalarmoval automatický systém eCall

Jedno osobní auto havarovalo na silnici z Karlových Varů směrem na Mezirolí. Auto bylo vybaveno automatickým tísňovým voláním eCall. Právě tento systém zaznamenal náraz auta a do centra systému vyslal informaci o havárii i o tom, že v autě je jedna osoba.

Foto: Aš: Střet osobního vozidla s nákladním
Na silnici 64 u Aše, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet osobního vozidla s nákladním. Na místě PČR.

Foto: Plesná: Řídil pod vlivem alkoholu. Nadýchal přes dvě promile
Policisté z Obvodního oddělení Plesná sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky osmačtyřicetiletému muži z Chebska.

Foto: Region: Při dopravní akci bylo během dvou dnů zkontrolováno přes 600 vozidel
V pondělí dne 11. března a v pátek dne 15. března 2019 proběhly po celém území Karlovarského kraje rozsáhlé dopravně bezpečnostní akce pod názvem TISPOL.

Foto: Lomnice: Pod vlivem alkoholu způsobil dopravní nehodu
Policisté z dopravního inspektorátu Sokolov sdělili 56letému muži ze Sokolovska podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Foto: Horní Blatná: Střet dvou vozidel
V ulici Majakovského v Horní Blatné, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Buďte v tomto místě obezřetní.

Foto: Ašsko: Včerejší tragická nehoda
Na místě zasahovaly tři jednotky hasičů a dva vrtulníky německé záchranné služby.

Foto: Aš: U města havarovalo vozidlo
Na silnici 02116 u Aše, okres Cheb, v délce 482 m, došlo k dopravní nehodě - havarovalo zde osobní vozidlo. Na místě PČR.

Foto: Karlovy Vary: Ve městě havarovalo osobní vozidlo
Na silnici 6 v Karlových Varech, došlo k dopravní nehodě - havarovalo zde osobní vozidlo. Pozor! Stojí uprostřed levého jízdního pruhu.

Foto: Aš: Střet dvou vozidel
Na silnici 64 u Aše, okres Cheb, v délce 672 m, došlo k dopravní nehodě - střet dvou vozidel. Na místě složky IZS.

Foto: Chebsko: Osobní vozidlo dnes ráno narazilo do domu
V sobotu v ranních hodinách vyjížděli chebští hasiči k dopravní nehodě jednoho osobního vozidla. Auto narazilo do domu, řidička vyvázla bez zranění.

Foto: Sokolovsko: Řídili i přesto, že měli uložen zákaz řízení
Devětadvacetiletá žena ze Sokolova měla dne 11. března roku 2019 řídit osobní motorové vozidlo značky Mazda v odpoledních hodinách v Sokolově a následně v obci Svatava po ulici Pohraniční stráže.

Všechny články
Led

Tipy kalendáře akcí


Všechny akce: Dnes Zítra Víkend