Auto Nové a ojeté vozy Hledáte aktuální informace z Karlovarského kraje? Nabízíme denní zpravodajství, adresář firem, kalendář akcí a mnohem více. Cheb a Karlovarksý kraj aktuálně !

Březová u Karlových Varů: Část skály se zřítila na silnici

Březová u Karlových Varů: Část skály se zřítila na silnici

Na silnici I/20 u přehrady Březová u Karlových Varů se v sobotu (15.2.) odpoledne zřítila část skály. I přes síťové zábrany se kameny dostaly až na silnici. Silničáři místo hned uklidili. Zjišťují však, proč k pádu i přes zábrany došlo.

Foto: Region: Na opravy silnic půjde letos navíc 100 milionů
Karlovarský kraj přidá z přebytku rozpočtu z minulého roku 100 milionů korun na opravy krajských silnic, tedy silnic druhé a třetí třídy.

Foto: Velká Hleďsebe: Pozor! Nehoda se zraněním
Ve Velké Hleďsebi, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet tří vozidel.

Foto: 2000 – Františkovy Lázně: Mladík utrpěl při nehodě smrtelná zranění (TV Západ)
Již ke čtvrté smrtelné nehodě od počátku roku došlo na silnicích Chebska. Prozatím poslední obětí se stal 21letý řidič dodávkového vozidla Ford Transit patřícího poště. Tento muž havaroval při cestě z Chebu do Aše v blízkosti Františkových Lázní, v místě za odbočkou na Třebeň.

Foto: Karlovarský kraj: Archivní zprávy 07. týdne 2020 (TV Západ)
Vysílání 14.02.2020-17.02.2020, 1. 2000 – Mariánské Lázně: Největší epidemie salmonelózy v republice (TV Západ), 2. 2000 – Františkovy Lázně: Mladík utrpěl při nehodě smrtelná zranění (TV Západ), 3. 2000 – Cheb: Město na výstavbu bytů vyčlenilo 8 milionů (TV Západ), 4. 2000 – Františkovy Lázně: Požár domu si vyžádal jednu oběť (TV Západ), 5. 2000 – Chebsko: Zemědělská škola oslavila 40 let (TV Západ),

Foto: Stará Voda: U obce havarovala dvě auta. Záchranáře zavolal systém eCall
U dopravní nehody dvou osobních aut zasahovali hasiči ve čtvrtek večer u Staré Vody na Mariánskolázeňsku. S voláním o pomoc pomohl systém eCall. Ani jedno z havarovaných aut tento systém nemělo, u nehody ale zastavil svědek, který systém eCall aktivoval na svém vozidle ručně.

Foto: Nejdek: Převrácené vozidlo. Únik pohonných hmot
V Nejdku, v ulici Kraslická, došlo k dopravní nehodě, kdy zde havarovalo osobní vozidlo - auto je převrácené + došlo k úniku pohonných hmot.

Foto: Region: Policisté odhalili 11 nelegálně převážených cizinců
Nejnovější pomocník odboru cizinecké policie Karlovarského kraje pomohl odhalit 11 běženců uschovaných v nákladním prostoru kamionu. V noci ze čtvrtka na pátek ve dnech 13. – 14. února 2020 prováděli policisté cizinecké policie ve spolupráci s dopravními policisty a celní správou kontrolní akci pod názvem „Kamion,“ která probíhá od ledna tohoto roku na celém území České republiky.

Foto: Nové Sedlo: Policisté pomohli těhotné ženě
Ve středu 12. února 2020 policisté prap. Roland Veršecký a prap. Tomáš Knopp z Obvodního oddělení Chodov byli kolem půl deváté hodiny ranní operačním důstojníkem vysláni k dopravní nehodě na silnici III. třídy č. 2092.

Foto: Aš: Ve městě shořela skladovací hala
V noci ze čtvrtka na pátek krátce před půlnocí začala hořet skladovací hala v Aši. V době příjezdu hasičů na místo události byla již celá hala zasažená plameny. Uvnitř haly bylo několik vozidel a motorek, během likvidace požáru uvnitř hasiči našli rovněž tlakové lahve.

Foto: Karlovy Vary: Střet dvou vozidel
V Karlových Varech, v ulici Mattoniho nábřeží 351/82 došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Průjezd je možný se zvýšenou opatrností - překážka na vozovce. Na místo jede PČR.

Foto: Aktuálně je neprůjezdná silnice od božídarské vodárny na Zlatý kopec
Krajští silničáři upozorňují řidiče v Krušných horách, že je aktuálně neprůjezdná silnice od božídarské vodárny na Zlatý kopec. Silnicí neprojede ani vozidlo údržby silnic kvůli bezohlednému parkování turistů a lyžařů přímo na komunikaci.

Všechny články

Tipy kalendáře akcí


Všechny akce: Dnes Zítra Víkend