Auto Nové a ojeté vozy Hledáte aktuální informace z Karlovarského kraje? Nabízíme denní zpravodajství, adresář firem, kalendář akcí a mnohem více. Cheb a Karlovarksý kraj aktuálně !

Stříbrná: Pod vlivem alkoholu způsobil dopravní nehodu

Stříbrná: Pod vlivem alkoholu způsobil dopravní nehodu

Dne 1. října 2019 během večerních hodin mělo dojít v obci Stříbrná na silnici třetí třídy č. 21012 k dopravní nehodě. Řidič osobního vozidla značky Škoda svou jízdu zřejmě nepřizpůsobil technickému stavu komunikace, povětrnostním podmínkám, vlastnostem vozidla a zejména svým schopnostem. Muž dostal při průjezdu pravotočivou zatáčkou s vozidlem smyk, který se mu už nepodařilo vyrovnat.

Foto: Staré Sedlo: Hasiči likvidovali požár vozidla
Technická závada v motorové části je příčinou nedělního požáru osobního auta ve Starém Sedle na Sokolovsku. Hasiči byli na místě za osm minut od ohlášení. Oheň nic dalšího neohrozil, na místě zasahovali hasiči ze tří jednotek.

Foto: Stráž nad Ohří: Osobní vozidlo narazilo do svodidel
Ve Stráži nad Ohří, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - osobní vozidlo zde narazilo do svodidel. Buďte v tomto místě obezřetní.

Foto: Nové Sedlo: Pozor! Uzavírka komunikace z důvodu výstavby mostu
Úplná uzavírka (od 18. 11. 2019 nejdéle do 7. 9. 2020) místní komunikace – silnice II/209 v úseku mostu ev. č. 209-11b přes železniční trať v Novém Sedle u Lokte, z důvodu provádění stavebních prací, demolice a výstavba mostu.

Foto: Region: V sobotu proběhla policejní dopravně bezpečnostní akce
V sobotu dne 16. listopadu 2019 proběhla v celém Karlovarském kraji dopravně bezpečnostní akce „Y,“ která byla naplánována od odpoledních do večerních hodin. Dopravní akce se zúčastnilo více jak sto policistů z dopravní a pořádkové policie.

Foto: Karlovy Vary: Střet dvou vozidel
Na silnici 6 v Karlových Varech - most nad Mattoniho nábřežím, směr Praha, došlo kolem 21:00 hodin k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Nehoda je stále aktuální a měla by se šetřit ještě cca hodinu.

Foto: Skalná: Osobní vozidlo narazilo do lampy
Ve Skalné, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění - osobní vozidlo zde narazilo do lampy veřejného osvětlení.

Foto: Cheb, Dolní Dvory: Střet dvou vozidel
Na silnici 606 v Dolních Dvorech, u firmy Play Mobil, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Pozor! Překážka na vozovce - průjezd je možný se zvýšenou opatrností.

Foto: Ostrov: Po hádce bodl poškozeného do zad
Dne 12. listopadu 2019 před druhou hodinou odpolední bylo na tísňovou linku 158 přijato oznámení o tom, že na chodbě domu v Ostrově dochází k hlučné hádce mezi sousedy, která měla vyvrcholit fyzickým napadením.

Foto: Karlovarsko: Pod vlivem alkoholu způsobila dopravní nehodu
Policisté z dopravního inspektorátu Karlovy Vary sdělil 42leté ženě podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Foto: Dalovice: Osobní vozidlo sjelo do rybníka
Osobní auto sjelo dnes dopoledne do rybníka v Dalovicích. V autě se nikdo nenacházel, hasiči tak zkontrolovali možný únik provozních kapalin, na vyproštění auta zpět na břeh je nutné povolat na místo potápěče.

Foto: Cheb: Rekonstrukce ulic V Zahradách a Kosmonautů finišuje (TV Západ)
Nejstarší chebské sídliště Spáleniště postupně prochází revitalizací za desítky milionů korun. Jako zatím poslední byla zahájena na jaře letošního roku rekonstrukce ulic Kosmonautů a V Zahradách.

Všechny články

Tipy kalendáře akcí


Všechny akce: Dnes Zítra Víkend