ZPRÁVY Kultura Karlovarský kraj

Chodov: Představení pro školáky navštívily tisíce dětí

Více než devět tisíc dětí navštívilo za uplynulý rok 2017 Kulturní a společenské středisko v Chodově v rámci programu Mládež a kultura. Ten v současné podobě běží už od roku 1997 a nabídl pro družiny, chodovský stacionář a žáky základních, mateřských i středních škol stovky nejrůznějších představení.

0

Dnes

Chodov: Galerie představuje karlovarské fotografy

Středeční (14. března) vernisáží v chodovské Galerii u Vavřince začala výstava karlovarských fotografů sdružených pod hlavičkou Klubu přátel fotografie Karlovy Vary.

0

Včera

Cheb: Lampionový průvod bude mít letos novou trasu

Tradiční lampiónový průvod, který se v režii Sboru dobrovolných hasičů Cheb-Háje uskuteční v pondělí 30. dubna, bude mít letos novou trasu.

0

Včera

Chodov: Zítra se budou konat Staroměstské velikonoce a Josefské trhy

Dne 17. března 2018 proběhnou v Chodově, Staroměstská ulice, od 10:00 hodin Staroměstské velikonoce a Josefské trhy

0

Před 2 dny

Jáchymov: V sobotu se koná přednáška Marka Nesrsty

Do Královské mincovny v Jáchymově můžete v sobotu 17. března zajít na přednášku Marka Nesrsty ze Spolku přátel Dolu Svatý Mauritius na téma "Sanace starých důlních zátěží ve svobodném státu Sasko".

0

Před 2 dny

Velikonoční koruna pro Cheb

Tradice zdobení velikonoční korunou vznikla před více než sto lety ve franckém Švýcarsku, nyní bude zdobit nádvoří Muzea Cheb.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: Muzeum zve na výstavu Karel Čapek fotograf

Muzeum Karlovy Vary zahajuje ve středu 21. března ve své hlavní budově výstavu s názvem "Karel Čapek fotograf". Výstava pořádaná ve spolupráci s Národním technickým muzeem v Praze představuje spisovatele, novináře a intelektuála Karla Čapka také jako autora, který vytvořil na svou dobu unikátní fotografické dílo.

0

Před 3 dny

Literární Františkovy Lázně 2018 budou ve znamení humoru

V plné proudu jsou přípravy mezinárodního festivalu Literární Františkovy Lázně (LFL), který se uskuteční ve dnech od 1. do 11. listopadu 2018. Už dnes se můžeme těšit na jednu z našich největších hereček Hanu Maciuchovou, která již před lety na festivalu se svou recitací vystupovala.

0

Před 5 dny

Mariánské Lázně: PechaKucha Night se vrací do Městského divadla

PechaKucha [pečakuča:] Nights je čím dál tím známější projekt, který spolek švihák pořádá v Mariánských Lázních již 4. rokem. Konal se na 15 různých místech a vystoupilo na něm přes 150 prezentujících ze všech možných oborů.

0

Před 5 dny

Sokolov: Ve městě bude koncertovat Lenka Filipová

Fanoušci Lenky Filipové se mohou v dubnu těšit na koncert této kytarové královny. Oblíbená zpěvačka vystoupí v městském divadle ve středu 18. dubna od 19 hodin.

0

Před 5 dny

Chodov: Letos proběhne pálení čarodějnic na novém místě a s pestřejším programem

Jiné místo, více zábavy, ale také tradiční doprovodný program nabídne letošní pálení čarodějnic, které bude mít premiéru v areálu TJ Spartak.

0

Před týdnem

Porotci hodnotili výtvarná díla seniorů

Téměř šedesát děl bylo přihlášeno do letošního ročníku výtvarné soutěže pro seniory s názvem „Věk pro nás není překážkou“.

0

Před týdnem

Cheb: Ve městě opět vystoupí legendární Partička

Chcete tuto povedenou Partičku vidět zase v akci? Tak neváhejte a už teď si kupte vstupenky.

0

Před týdnem

Cheb: Za dva týdny končí výstava Volume doprava

Chebské Retromuseum k výstavě Volume doprava - Příběhy bigbítu v Poohří 1960–2000, která končí už 18. března, připravilo ještě jednu akci, a to ve středu 7. března v 17:00 hodin, kdy zde zahrají chebští Rockin' Veterans a jako host Yardy's Band, kteří se sejdou asi po dvaceti letech speciálně k této příležitosti.

0

Před 2 týdny
szo zapad side