ZPRÁVY Kultura Karlovarský kraj

Karlovarský kraj se představí na veletrzích v Brně

Správnou inspiraci pro letošní dovolenou v tuzemsku můžete najít už od čtvrtka 18. do neděle 21. ledna na brněnském výstavišti, kde se uskuteční veletrhy cestovního ruchu GO a REGIONTOUR.

0

Včera

Cheb: Devadesát policistů si převzalo medaili za věrnost

V Západočeském divadle v Chebu se dne 12. 1. 2018 předávaly medaile policistům a policistkám, kteří službě u Policie ČR věnovali 10 a více let.

0

Včera

Cheb: Ocenění starosty města získal dr. Kropáček (TV Západ)

Hlavní sál Kulturního centra Svoboda se ve čtvrtek 4. ledna večer zaplnil významnými osobnostmi města i okolního regionu. Konalo se tady tradiční Novoroční setkání, při kterém se vedení Chebu schází se členy zastupitelstva, představiteli okolních měst, řediteli úřadů a organizací či úspěšnými podnikateli.

0

Před 3 dny

Úspěšné divadelní představení O Balynce zavítá do západních Čech

Pohádka O Balynce, dobrém štěněti a třídě kamarádů, od roku 2009 udělala radost již více nežli třem stům tisíců dětí od Aše až po Ostravu. Protože zájem o pohádku neutuchá, má Karlovarské hudební divadlo připraveno i na letošní kalendářní rok 110 představení této veselé hudební inscenace.

0

Před 3 dny

Cheb: Zítra se v knihovně promítá Andělský podíl

Také v novém roce, v pořadí již čtvrtém, pokračuje knihovna v promítání filmů v rámci úspěšného cyklu Kino v knihovně.

0

Před 3 dny

Sokolov: Jak se rodí večerníčky

Večerníčka si oblíbily celé generace dětí. Jak ale vzniká, to ví jen málokterý divák.

0

Před 3 dny

Březová: Město zve na tradiční oslavu masopustu

Město Březová, kulturní komise ve spolupráci se Základní školou Březová a Kulturním domem Březová vás zve v úterý 6. února na tradiční oslavy březovského masopustu.

0

Před 3 dny

Kynšperk: Na Tříkrálovém koncertě v kostele zahráli Šarkani (TV Západ)

Tradiční Tříkrálový koncert v Kynšperku nad Ohří se odehrál v v sobotu 6. ledna ve zdejším kostele. Příchozí u vchodu do kostela přispívali na Tříkrálovou sbírku.

0

Před 3 dny

Cheb: Podívejte se na další tréninky herců z projektu Roztančené divadlo

Chebské divadlo zažije v sobotu 27. ledna velký taneční galavečer. Šestice jeho herců se v párech s profesionálními tanečníky utká o vítězství v soutěži Roztančené divadlo aneb Když herci tančí. Vítěze bude přitom vybírat jak porota, ve které zasedne například herec Roman Zach, tak samotní diváci.

0

Před 4 dny

Ostrov: Knihovna zve na přednášku Kde ženy vládnou

Vydejte se na výpravu do míst, kde jsou za slabší pohlaví považováni muži! Kateřina Karásková vás seznámí s mnoha neobyčejnými etniky.

0

Před 4 dny

Jáchymov: Hledá se Yetti

Pokud nevíte, kam se o víkendu vypravit s dětmi, máme pro vás jeden zajímavý tip.

0

Před 4 dny

Karlovy Vary: V muzeu uvidíte Svět kostiček

Výstava exponátů z pestrobarevných kostiček ze světově proslulé stavebnice, která si získala srdce dětí i dospělých na celém světě, představí řadu tématických dioramat a exponátů.

0

Před 4 dny

Březová: Na mysliveckém plese zahraje Horalka z Kraslic

Českomoravská myslivecká jednota z. s. OMS Sokolov ve spolupráci s městem Březová zve širokou veřejnost na 16. reprezentační myslivecký ples. Akce se uskuteční v sobotu 3. února 2018 od 20 hodin v sále MFC Březová.

0

Před 5 dny

Sokolov: Město zve seniory na taneční odpoledne

Město Sokolov ve spolupráci s odborem sociálních věcí a Městským domem kultury pořádají taneční odpoledne pro seniory. Zván je ale samozřejmě každý příznivec tance.

0

Před týdnem