ZPRÁVY Kultura Karlovarský kraj

Hranice: Na začátku června se koná Pohádkový les

Pohádkový les se koná 2. 6. 2018 od 14:00 hodin. Vstupné 30 Kč.

0

Dnes

Chodov: V galerii vystavují mladí výtvarníci

V Galerii u Vavřince v Chodově začala ve středu 16. května tradiční výstava Děti dětem. Její už 37. ročník potrvá až do 15. června.

0

Včera

Karlovy Vary: Mezinárodní filmový festival ocení oscarového režiséra Barryho Levinsona

Křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii převezme na letošním karlovarském festivalu, scenárista, producent a režisér Barry Levinson, držitel Oscara za film Rain Man.

0

Před 2 dny

Becherova vila zve na den otevřených dveří

Zábavné odpoledne s podtitulem „Umění v řemesle aneb co vzniká krásného v místě, kde žijeme“ si připravila Interaktivní galerie Becherova vila a Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary na neděli 27. května.

0

Před 2 dny

Nejdek: Do města zavítá pouť

Nejdecká pouť se bude konat 16. června 20018. Zahájení proběhne již v 09:50 hodin.

0

Před 2 dny

Cheb: Zítra proběhne ve městě Muzejní noc

V sobotu 26. května proběhne v prostorách Muzea Cheb již XIV. ročník Festivalu muzejních nocí 2018. Letošní chebská Muzejní noc s podtitulem „První republika...i tak to mohlo býti, pojďte s námi slaviti“ se ponese v duchu oslav 100. výročí založení našeho státu.

0

Před 3 dny

Kyselka: Na slavnosti zamíří historický motorový vůz

Zvláštní vlak vypraví České dráhy na tradiční Kyselské slavnosti, které se letos konají v sobotu 26. května. Vlak pojede z Chomutova do Vojkovic nad Ohří a do obce Kyselka po vlečce firmy Mattoni, po níž běžně osobní vlaky nejezdí. V cílové stanici, kde se slavnosti konají, je připravený bohatý program.

0

Před 3 dny

Krajský ředitel hasičů ocenil dva velitele dobrovolných jednotek

Pamětní medaili převzal velitel hasičů z Teplé a ze Skalné.

0

Před 4 dny

Vyšla sbírka fantastických povídek Uchovej mou duši. Je zdarma ke stažení!

Tři autoři ze západních Čech se podíleli na antologii science fiction a fantasy povídek s tématem UCHOVEJ MOU DUŠI

0

Před 4 dny

Cheb: Již zítra se koná Noc kostelů

Kostely v Chebu se 25. května 2018 otevřou návštěvníkům, kteří mohou využít komentovaných prohlídek, koncertů, dílen pro děti a představení.

0

Před 4 dny

Karlovy Vary: Mezinárodní filmový festival uctí památku Miloše Formana

Karlovarský festival uctí památku zesnulého režiséra Miloše Formana v rámci slavnostního zahájení 53. ročníku MFF KV. Zahajovacím filmem letošního ročníku bude legendární Formanova komedie Lásky jedné plavovlásky.

0

Před 5 dny

Cheb: Město rozezpívá KatapultTurné 2018

Nebývalé překvapení připravila skupina Katapult pro své fanoušky. Koncert, který trvá tři a půl hodiny, obsahuje ohromnou smršť všech legendárních hitů včetně těch nejnovějších, ale co je hlavní, nekompromisně zahraje "stříbrné" album z roku 1978 ve stejném pořadí písní jako v době jeho vzniku a se stejným aranžmá všech písniček.

0

Před 6 dny

Františkovy Lázně: Lázeňská sezóna č. 225 byla zahájena (TV Západ)

Lázeňská sezóna s pořadovým číslem 225 byl zahájena v sobotu 19. května. Tradiční průvod městem došel až k hudebnímu pavilonu u Františkova pramene.

0

Před 6 dny

Cheb: Ve městě se bude natáčet film

Jedná se o natáčení filmu Malá bubenice v anglické produkci. Natáčení proběhne ve dnech 30. a 31. května. Hlavním místem natáčení bude náměstí krále Jiřího z Poděbrad, hlavně okolí Špalíčku.

0

Před 6 dny
uniweb side weby