Online Dnes

Region: Kraj rozdělí miliony na opravy sportovišť (TV Západ)

Amatérské tělovýchovné jednoty a sportovní kluby z Karlovarského kraje mohou i v letošním roce požádat o dotace na obnovu a údržbu svých zařízení.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 8. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 23.2. - 26.2.2018 1. Region: Kraj rozdělí miliony na opravy sportovišť (TV Západ) 2. Sokolov: Malý sál MDK již slouží, chystá se rekonstrukce dalších prostor (TV Západ) 3. Kynšperk: Dobrovolní hasiči získali nové auto za 7 milionů (TV Západ) 4. Do Karlových Varů létá nová linka z Ruska (Karlovarský kraj)

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Lesní společnost má nový hospodářský plán (TV Západ)

Společnost Lesy města Chebu informovala vedení města o svém hospodaření a novém lesním hospodářském plánu, který začal platit od letošního roku.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Kraslice: Ples města měl téma pod mořem (TV Západ)

Reprezentační ples města Kraslice se uskutečnil v sobotu 17. února v Domě kultury. A podobně jako v loňském roce měl i letos své téma – román Julese Verna 20 000 tisíc mil pod mořem.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Komise Asociace krajů jednala poprvé v našem regionu (TV Západ)

Komise Rady Asociace krajů České republiky pro kulturu a lázeňství poprvé jednala v Karlovarském kraji. Dvoudenní program zahrnoval kromě samotného jednání i návštěvu některých míst kraje.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Zemědělskou ulici převede kraj po opravách na město (TV Západ)

Po dlouhých letech spěje plán na opravu chebské Zemědělské ulice do finále. Na opravách za desítky milionů se budou společně podílet město Cheb a Karlovarský kraj. Komunikace doposud patří právě kraji, který ji po ukončení prací předá městu do majetku.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Rekrutační středisko přivítalo zájemce o studium (TV Západ)

Den otevřených dveří Krajského vojenského velitelství v Karlových Varech proběhl v sobotu 17. února. Armádní specialisté z rekrutačního střediska v Plzni přijeli podat informace o studiu pobočky vojenské školy v Sokolově. Ta se otevře na již na podzim, a zájemci tak mají nejvyšší čas na rozhodnutí.

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 8. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 19.2. - 23.2. 2018 1. Karlovy Vary: Rekrutační středisko přivítalo zájemce o studium (TV Západ) 2. Cheb: Zemědělskou ulici převede kraj po opravách na město (TV Západ) 3. Kraslice: Ples města měl téma pod mořem (TV Západ) 4. Karlovy Vary: Komise Asociace krajů jednala poprvé v našem regionu (TV Západ) 5. Cheb: Lesní společnost má nový hospodářský plán (TV Západ)

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Město prodlouží smlouvu na MHD, chce i jízdné zdarma (TV Západ)

Budoucnost Městské hromadné dopravy v Chebu nyní řeší vedení města. Jednak pomalu končí smlouva z roku 2007 se stávajícím provozovatelem, jednak chce od podzimu zavést jízdné zdarma. Aby mohlo město vybrat mezi zadávacím řízením, vlastním podnikem a koncesí, prodlouží stav do roku 2020.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: O budoucnosti budov keramické školy rozhodne statik (TV Západ)

Výběrové řízení na kompletní technický i statický průzkum všech budov Střední uměleckoprůmyslové školy v Karlových Varech ukáže, co nakonec s budovami bude. Ve hře jsou opravy, ale i demolice. Podle prvotních zjištění má na špatném stavu památkově chráněných nemovitostí největší podíl šetření betonem při stavbě v roce 1924.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Masopustní průvod patřil šaškům a kašparům (TV Západ)

Tradiční chebský masopust se letos odehrál v sobotu 10. února od 14 hodin. Sraz masek byl jako obvykle před divadlem. Tématem letošního masopustu byli podle pořadatelů z muzea šašci, kašpaři a kašpárci.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 7. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 16.2. - 19.2.2018 1. Cheb: Město prodlouží smlouvu na MHD, chce i jízdné zdarma (TV Západ) 2. Karlovy Vary: O budoucnosti budov keramické školy rozhodne statik (TV Západ) 3. Ostrov: Ekocentrum si připravilo program pro školáky (TV Ostrov) 4. Cheb: Masopustní průvod patřil šaškům a kašparům (TV Západ) 5. Kraj hledá využití pro Císařské lázně (Karlovarský kraj)

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Kynšperk: Na čtvrtém plese města vystoupila i Petra Černocká (TV Západ)

Čtvrtý reprezentační ples města Kynšperka se odehrál v sobotu 10. února v prostorách zdejšího pivovaru. Kromě zajímavého programu nabídl i prostor pro oslavu státnosti. Akce se zúčastnil také starosta partnerského města Himmelkron Gerhard Schneider s chotí.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Dvě pracovní skupiny řeší osud Císařských Lázní (TV Západ)

Do konce března musí karlovarský kraj připravit jasnou koncepci využití Císařských Lázní po plánované komplexní rekonstrukci. Ministerstvo kultury tím podmiňuje poskytnutí dotace 250 milionů korun.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Mapaexekucí.cz: Na Sokolovsku má exekuci každý pátý dospělý

Dnes zveřejněná zpráva projektu Mapaexekuci.cz přináší alarmující údaje ohledně dluhů. V celé republice se situace horší, ale zdaleka nejhůře jsou postižené kraje Ústecký a Karlovarský. Na Sokolovsku dosahuje podíl přes dvacet procent. Kraslicko je nejvíce postižené z celkových 206 obcí s rozšířenou působností v republice.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ