Online Před 2 dny

Sokolov: Přechod pro chodce vznikne na křižovatce do Dolního Rychnova (TV Západ)

Neúnosná dopravní situace na křižovatce spojující část Sokolova s Dolním Rychnovem u sídla dopravní policie snad konečně najde lepší řešení. Na frekventovaném místě má vzniknout značený přechod pro chodce a semafory.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Aš: Rekonstrukce Laritmy pokračuje (TV Západ)

Stavební ruch panuje v okolí objektu Laritma v Aši. Do areálu kulturního centra se po dokončení rekonstrukce nastěhuje zdejší Základní umělecká škola.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Ve státní svátek proběhl na radnici Den otevřených dveří (TV Západ)

V pátek 17. listopadu se odehrál na chebské radnici Den otevřených dveří. Ve státní svátek Dne boje za svobodu a demokracii si mohli návštěvníci po skupinkách prohlédnout prostory i se dozvědět zajímavosti z historie místa.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 47. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 20.11. - 24.11.2017 1. Cheb: Ve státní svátek proběhl na radnici Den otevřených dveří (TV Západ) 2. Aš: Rekonstrukce Laritmy pokračuje (TV Západ) 3. Sokolov: Přechod pro chodce vznikne na křižovatce do Dolního Rychnova (TV Západ) 4. Březová: Krimifest navštívily stovky lidí (TV Západ) 5. Ostrov: Městská policie modernizuje kamerový systém (TV Ostrov)

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Dárci krve získali ocenění (TV Západ)

V obřadní síni chebské radnice se v pondělí 13. listopadu konalo slavnostní předávání medailí prof. Janského bezpříspěvkovým dárcům krve.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Krajská knihovna zřídila semínkovnu (TV Západ)

Krajská knihovna v Karlových Varech v rámci environmentální dne zahájila činnost tzv. Semínkovny. Iniciativa Semínkovna vznikla v České republice v roce 2015 na podporu svobodného sdílení osiva, semenaření a přírodního zahradničení.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Aš: Ve dvou domech nebude vyplácen doplatek na bydlení (TV Západ)

Podobně jako město Sokolov i město Aš řeší problém s těmi, kteří si na tzv. obchodu s chudobou založili svůj byznys. Doplatky na bydlení vyplácené Úřadem práce za přemrštěné smluvní nájemné se ale týká nejvíce zatím dvou nemovitostí.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Začíná rekonstrukce nádražní budovy (TV Západ)

Dlouholetá snaha o zlepšení vzhledu nádražní budovy v Sokolově se konečně stane realitou. Investor, Správa železniční dopravní cesty, chce během rekonstrukce minimalizovat dopady na cestující.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 46. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 17.11. - 20.11.2017 1. Sokolov: Začíná rekonstrukce nádražní budovy (TV Západ) 2. Aš: Ve dvou domech nebude vyplácen doplatek na bydlení (TV Západ) 3. Karlovy Vary: Krajská knihovna zřídila semínkovnu (TV Západ) 4. Cheb: Dárci krve získali ocenění (TV Západ) 5. Karlovy Vary: Proběhlo krajské kolo logické olympiády (TV Duha) 6. Kraj podpoří venkovské lékaře (Karlovarský kraj)

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Novou velitelkou Městské policie je místostarostka Licková (TV Západ)

Od 1. listopadu se stala místostarostka města Chebu Gabriela Licková velitelkou Městské policie. Ředitelem i nadále zůstává Martin Hanák. Před novou ředitelkou strážníků stojí složité úkoly – řešit personální podstav, efektivitu činností nebo modernizace kamerového systému.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Bochov: Svatý Martin přijel do města (TV Západ)

Tradiční příjezd sv. Martina do Bochova letos provázelo nevlídné počasí. Ačkoliv ráno pokryl město lehký sněhový poprašek, odpoledne se rozpršelo a déšť se sněhem vydržel po celou dobu akce.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Architektem města bude Petr Kropp (TV Západ)

Město Karlovy Vary v příštím roce Kancelář architekta. Porota vybrala již nového ředitele, který bude mít čtyři hlavní okruhy úkolů. Kancelář by měla sídlit v budově na nábřeží Jana Palacha.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Vnitroblok v ulici Jednoty je opravený, následovat má další (TV Západ)

Hned dva důvody vedlo město Sokolov k tomu, aby opravilo vnitroblok v ulici Jednoty. Ten již začal sloužit a následovat ho možná bude další ve stejné ulici.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Františkovy Lázně: Do města mohou přijít investice za 2 miliardy (TV Západ)

Město Františkovy Lázně by mohlo v následujících letech zažít nový impuls k dalšímu rozvoji. Probíhají jednání o třech velkých investicích, které se v součtu přiblíží 2 miliardám korun. Projekty by přinesly jak rozšíření zástavby v centru, tak rejstřík poskytovaných služeb.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 46. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 13.11. - 17.11.2017 1. Františkovy Lázně: Do města mohou přijít investice za 2 miliardy (TV Západ) 2. Sokolov: Vnitroblok v ulici Jednoty je opravený, následovat má další (TV Západ) 3. Karlovy Vary: Architektem města bude Petr Kropp (TV Západ) 4. Bochov: Svatý Martin přijel do města (TV Západ) 5. Cheb: Novou velitelkou Městské policie je místostarostka Licková (TV Západ) 6. Ostrov: Budova v Hornické 617 prochází rekonstrukcí (TV Ostrov)

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ