Online Dnes

Karlovy Vary: Nemocnice uspoří 85 milionů na energiích (TV Západ)

Jako první zařízení v Karlovarském kraji se Karlovarská krajská nemocnice zapojí do projektu EPC. Vyplývá tak z uzavřené smlouvy s firmou EVČ, dceřinou společností ČEZ, s jejímž obsahem seznámili zástupci všech zúčastněných stran média.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 38. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 17.9. - 21.9. 2018 1. Karlovy Vary: Nemocnice uspoří 85 milionů na energiích (TV Západ) 2. Sokolov: Ocenění získalo sedm válečných veteránů (TV Západ) 3. Cheb: Fond obnovil Boží muka na Švédském Vrchu (TV Západ) 4. Karlovy Vary: Zavlažovací vaky pro městskou zeleň (TV Duha) 5. Kynšperk: Modernizace kina stála 4 miliony (TV Západ) 6. Sokolov: První parcely na Gsteinigtu prodány (TV Západ) 7. Karlovy Vary: Odehrál se City triatlon 2018 (TV Duha)

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Den Horníků byl s rekordní účastí (TV Západ)

Letošní Den horníků v Sokolově byl výjimečný účastí uniformovaných příslušníků stavu v průvodu. Do města se sjelo na sedm stovek účastníků a na celý den byl přichystán pestrý program. Důvodem vyšší účasti bylo odřeknutí Ostravy s pořádáním 22. ročníku setkání hornických měst.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Padlo trestní oznámení na část bývalého vedení města (TV Západ)

Rada města Chebu odsouhlasila vrácení platné vyhlášky proti hazardu na jednání zastupitelstva. Reagovalo tak na červencové zadání zastupitelů, aby byla vypracována nejen ekonomická, ale i právní analýza stavu.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 37. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 14.9. - 17.9. 2018 1. Sokolov: Den Horníků byl s rekordní účastí (TV Západ) 2. Cheb: Padlo trestní oznámení na část bývalého vedení města (TV Západ) 3. Chodov: Ve městě se předvedla putovní kovárna (TV Chodov) 4. Milíkov: Kraj opravuje vzácný statek (Karlovarský kraj)

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Ozdobou Velké ceny byla třístovka překážek mužů (TV Západ)

Již 38. ročník chebské Velké ceny v atletice se letos přesunul z prázdninového termínu na září. Na návštěvnosti se to nijak výrazně neprojevilo, diváků přišlo opět dost, pouze déšť některé během soutěže odehnal domů.

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

Region, Sokolov: Ceny za dobrotu kraje byly rozdány (TV Západ)

Letošní ročník Dobroty Karlovarského kraje se odehrál během Dne horníků v Sokolově. Ocenění si odnesla řada regionálních výrobců za produkty, které pocházejí z našeho kraje.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Opravy Lesní budou rozděleny do tří etap (TV Západ)

Po několika letech by se měly vrátit pracovní stroje do Lesní ulice v Chebu. Kompletní rekonstrukce komunikace město rozdělí do tří etap, ale do rozpočtu na příští rok chce dát všechny.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Region, Sokolov: Pobočka policejní školy zahájila provoz (TV Západ)

Vyšší policejní a střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze má nově otevřenou pobočku v Karlovarském kraji. A to konkrétně v sokolovské Integrované střední škole technické a ekonomické. Do prvního ročníku čtyřletého maturitního oboru Bezpečnostně právní činnost nastoupilo 26 žáků.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 37. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 10.9. - 14.9. 2018 1. Region, Sokolov: Pobočka policejní školy zahájila provoz (TV Západ) 2. Cheb: Opravy Lesní budou rozděleny do tří etap (TV Západ) 3. Ostrov: Letošní loučení s prázdninami v indiánském stylu (TV Ostrov) 4. Region, Sokolov: Ceny za dobrotu kraje byly rozdány (TV Západ) 5. Cheb: Ozdobou Velké ceny byla třístovka překážek mužů (TV Západ)

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: V Mánesově se kácet nebude (TV Západ)

Obyvatelé sokolovské ulice Mánesova a okolí poslali na město petici, která požaduje zastavení plánovaného kácení stromů. Ty měly ustoupit chodníku, který měl vzniknout jako součást nově plánovaných parkovacích míst.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Habartov: Školka Duhová navýšila kapacitu o 16 dětí (TV Západ)

Několikaletá snaha o nové prostory pro mateřskou školu v Habartově se minulý týden naplnila. Ve čtvrtek 30. srpna došlo k otevření zbrusu nově postaveného pavilonu.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Na Horní nádraží přijel Prezidentský vlak(TV Západ)

Od konce června brázdí české a slovenské železnice Prezidentský vlak. V polovině srpna dorazil také do Karlových Varů. Stovky zájemců mohly během dvou dnů shlédnout výstavu i si prohlédnout interiéry dobových vozů, kterými cestovali naši prezidenti.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Za opravy Bezručovy bude město chtít penále (TV Západ)

Opravy nábřeží Petra Bezruče v Sokolově sice finišují, ale s velkým zpožděním. Město bude po dodavatelské firmě požadovat statisícové penále.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 36. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 7.9. - 10.9. 2018 1. Sokolov: Za opravy Bezručovy chce město penále (TV Západ) 2. Karlovy Vary: Na Horní nádraží přijel Prezidentský vlak(TV Západ) 3. Ostrov: Avon pochod prošel městem již podruhé (TV Ostrov) 4. Habartov: Školka Duhová navýšila kapacitu o 16 dětí (TV Západ) 5. Sokolov: V Mánesově se kácet nebude (TV Západ) 6. Rezervace SOOS dostane nové turistické centrum (Karlovarský kraj)

1 0

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ