Online Dnes

Karlovarský kraj: Zprávy 38. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 18.9. - 22.9.2017 1. Sokolov: Váleční veteráni získali ocenění (TV Západ) 2. Cheb: Na Avon pochodu se vybralo více než 37 tisíc korun (TV Západ) 3. Rotava: Na Výlet do pohádky se vydalo 99 dětí (TV Západ) 4. Kynšperk: Fotbalový turnaj prověřil starší přípravky (TV Západ) 5. Sokolov: Bývalí olympionici a reprezentanti se setkali v pivovaru (TV Západ) 6. Ostrov: Výjimečná sbírka porcelánu se prezentuje v letohrádku (TV Západ)

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Na Dni horníků padl rekord, ukázala se Armáda i menšiny (TV Západ)

Den horníků v Sokolově, který se uskutečnil v sobotu 9. září, se kromě oslavy hornictví prezentoval řadou doprovodných akcí. Jednou z viditelných částí je už dnes tradiční Den národnostních menšin, při kterém se představuje hudba, kuchyně i tradice národů, které v regionu žijí.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: V modrém věžáku vzniknou desítky malých bytů (TV Západ)

Bývalá vysokoškolská kolej v Chebu v Dyleňské ulici se promění podle plánu na nájemní bydlení pro mladé rodiny a seniory. Jak jsme informovali v dubnu, pokračují tím plány města. Vzniká projektová dokumentace a na jaře příštího roku se má začít s rekonstrukčními pracemi.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

Region: V kraji začínají fungovat Senior pasy (TV Západ)

Projekt Senior pasů, který byl před 7 lety spuštěn, se dostal i do našeho kraje. Umožní lidem nad 55 let využívat a čerpat zvýhodněné ceny za služby nebo zboží na území regionu i v dalších částech ČR. Do projektu je v celé republice zapojeno okolo čtvrt milionu seniorů a 2400 poskytovatelů, kteří dávají slevy mezi 5 – 50 procenty.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 37. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 15.9. - 18.9.2017 1. Region: V kraji začínají fungovat Senior pasy (TV Západ) 2. Cheb: V modrém věžáku vzniknou desítky malých bytů (TV Západ) 3. Sokolov: Na Dni horníků padl rekord, ukázala se Armáda i menšiny (TV Západ) 4. Františkovy Lázně: Hejtmani jednali o platech zdravotníků (Karlovarský kraj)

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Na Den horníků přišlo do průvodu 17 spolků (TV Západ)

Den horníků 2017 v Sokolově proběhl v sobotu 9. září. I přes nijak příznivé počasí si na nejrozsáhlejší akci roku našly cestu tisíce lidí. V deset hodin dopoledne vyrazil od Klášterního kostela sv. Antonína Paduánského pestrobarevný průvod, ve kterém se prezentovala jednotlivá města s hornickou tradicí.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Kadaň: Po přepadení banky policie hledá svědky

Do budovy banky vešel neznámý muž a pod pohrůžkou použití střelné zbraně po pokladní požadoval finanční hotovost. Z místa poté odešel i s určitou peněžní částkou. Kriminalisté po pachateli intenzivně pátrají, avšak do současné doby se jim nepodařilo totožnost neznámého muže zjistit. Případ si převzali krajští kriminalisté.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Divadlo se nové střechy letos nedočká (TV Západ)

Střecha karlovarského divadla se letos opravy nedočká. Město vypisuje nové výběrové řízení na dodavatele zakázky. A realizace se tak odsune až na příští rok.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Tchibo spustilo provoz druhé největší haly v ČR (TV Západ)

V chebském průmyslovém parku došlo v v pátek 6. září k otevření další části distribučního centra společnosti Tchibo Praha. Jde po dobrovízském Amazonu o druhou největší logistickou halu v republice s celkovou plochou 73 000 metrů čtverečních za zhruba miliardu korun.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Kynšperk: Utekl další vězeň. Neviděli jste ho?

AKTUALIZACE: Pátrání bylo zrušeno. Děkujeme všem za sdílení. Policisté v Karlovarském kraji pátrají po vězni z věznice z Kynšperku nad Ohří, který dnes v odpoledních hodinách utekl z volného pracoviště, a to ze stavby v Chodově. Jedná se o Radima Chalupu, narozeného 18. 2. 1991. Muž měl na sobě černé pracovní montérky.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 37. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 11.9. - 15.9.2017 1. Cheb: Tchibo spustilo provoz druhé největší haly v ČR 2. Karlovy Vary: Divadlo se nové střechy letos nedočká 3. Sokolov: Na Den horníků přišlo do průvodu 17 spolků

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Kraslice: Jarmark nabídl trhy, muziku, historii i výstavu známek (TV Západ)

Letní jarmark v Kraslicích patří dlouhé roky k největším akcím ve městě a nejinak tomu bylo i letos. Počasí v sobotu 26. srpna přálo a centrum města od rána žilo překypovalo životem.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Kynšperk: Nové dětské hřiště bude pod kamerami (TV Západ)

V den zahájení letošního školního roku bylo pro děti v Kynšperku otevřeno zbrusu nové a velké hřiště. Nachází se v Areálu zdraví a na jeho slavnostní otevření jsme se zajeli podívat s kamerou.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: První Antonínský most po opravě slouží (TV Západ)

V pátek 1. září byl zprovozněn opravený první Antonínský most u Sokolova. Opravy probíhaly od uzavření mostu v dubnu a provázely je komplikace. Druhý most si zatím na svou opravu počká.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Pec v krematoriu je mimo provoz (TV Západ)

Kremační pec v jediném krematoriu našeho regionu je mimo provoz. Provozovatel, soukromá firma, tak pořádá pouze smuteční obřady, ale samotný žeh probíhá nakonec v Chomutově.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ