Online Včera

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 3. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 18.1. - 21.1. 2019 1. Region: Sněhová kalamita zaměstnala také hasiče i policisty (TV Západ) 2. Cheb: Lávka do Hájů je po roce znovu otevřena (TV Západ) 3. Sokolov: Byty ve ZDRAPOSO budou hotové koncem léta (TV Západ) 4. Cheb: Studie o odpadech odhaluje slabé třídění ve městě (TV Západ) 5. Region: Vojenská škola láká nové uchazeče (TV Kraj)

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Aš: V lyžařském středisku fungují dvě ze tří sjezdovek (TV Západ)

Lyžařské středisko v Aši se nachází na vrchu Háj a v současné době má v provozu dvě ze tří sjezdovek. Od loňského roku sice nepřišlo s žádnými převratnými novinkami pro veřejnost, ale funguje a udržuje si status lokálního střediska.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Vzniká zázemí pro kočičí útulek (TV Západ)

V areálu Sokolovské bytové probíhá výstavba útulku pro kočky. Za 2,1 milionu korun vznikne kompletní zázemí včetně výběhu. Provozovat útulek by měl spolek Láskou ke kočkám.

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 3. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 14.1. - 18.1. 2019 1. Sokolov: Vzniká zázemí pro kočičí útulek (TV Západ) 2. Ostrov: Devátý ročník Ledové koupele provázel déšť (TV Ostrov) 3. Aš: V lyžařském středisku fungují dvě ze tří sjezdovek (TV Západ) 4. Ostrov: Proběhla 25. Velká cena ve stolním tenise (TV Ostrov)

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Počet nádob na použité oleje vzroste (TV Západ)

Sběr použitých olejů z domácností v Sokolově je v současné době možný do osmi nádob. Jejich počet se má v letošním roce zvýšit.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Novoročního koupání se zúčastnily tři desítky otužilců (TV Západ)

Téměř tři desítky žen, mužů a dětí se v neděli 6. ledna zúčastnili novoročního otužileckého koupání na přehradě Skalka v Chebu. Ze břehu a hráze přehrady je sledovaly desítky příchozích, samozřejmě teple oblečených.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Na investice a opravy škol půjde 28 milionů (TV Západ)

Školská zařízení v Sokolově se po loňských investicích a opravách dočkají i letos výrazné podpory. Zavedený systém, kdy zástupci škol, školek a dalších zařízení sami sestavují plány na nejdůležitější investice, bude pokračovat.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Tříkrálová polévka podpořila probíhající sbírku (TV Západ)

V sobotu 5. ledna proběhla ve spolupráci města Chebu a zdejší Farní charity Tříkrálová polévka. Kromě bramborové polévky se před chrámem sv. Mikuláše podávalo domácí cukroví, svařené víno, káva a čaj.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Město zatím funguje v rozpočtovém provizoriu (TV Západ)

Na první letošní tiskové konferenci po jednání Rady města Karlovy Vary, představilo vedení mimo jiné upravený rozpočet na letošní rok. Je sestaven jako vyrovnaný s příjmy i výdaji ve výši 1,373 miliardy korun.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 2. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 11.1. - 14.1. 2019 1. Karlovy Vary: Město zatím funguje v rozpočtovém provizoriu (TV Západ) 2. Cheb: Tříkrálová polévka podpořila probíhající sbírku (TV Západ) 3. Sokolov: Na investice a opravy škol půjde 28 milionů (TV Západ) 4. Ostrov: Přístavba tělocvičny ZŠ Myslbekova za 37 mil. bez DPH (TV Ostrov) 5. Cheb: Novoročního koupání se zúčastnily tři desítky otužilců (TV Západ) 6. Sokolov: Počet nádob na použité oleje vzroste (TV Západ)

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Na Novoročním setkání byla oceněna pětice osobností (TV Západ)

Tradiční Novoroční setkání vedení města Chebu s významnými osobnostmi regionu se uskutečnilo ve čtvrtek 3. ledna v hlavním sále Kulturního centra Svoboda. Příchozí osobně vítali starosta Antonín Jalovec a místostarosta Miroslav Plevný.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 2. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 7.1. - 11.1. 2019 1. Cheb: Na Novoročním setkání byla oceněna pětice osobností (TV Západ) 2. Ostrov: Běh s čelovkou vybíral peníze na nemocné (TV Ostrov) 3. Region: Kraj přivítal první letošní miminka (TV Kraj)

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: V zámku vzniká expozice sokolovského pokladu (TV Západ)

V podzemních prostorách sokolovského zámku se v současné době intenzivně pracuje. Vzniká zde budoucí mimořádně zajímavá expozice, kam bude soustředěn i sokolovský poklad.

Blog
Před 2 týdny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 1. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 4.1. - 7.1. 2019 1. Sokolov: V zámku vzniká expozice sokolovského pokladu (TV Západ) 2. Nejdek: Vánoční strom plnil přání klientům REHOS (TV Kraj) 3. Karlovy Vary: Nemocnice má nový tomograf (TV Kraj)

Blog
Před 2 týdny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Za odpad budou lidé platit nadále 700 korun ročně (TV Západ)

Poplatek za komunální odpad pro obyvatele města bude v příštím roce v Chebu i nadále ve výši 700 korun. Na svém posledním zasedání tak rozhodli zastupitelé.

Blog
Před 3 týdny
REGIONZAPAD.CZ