Online Dnes

Cheb: Aukce bytů v Modrém věžáku se blíží (TV Západ)

Pronájem 28 bytů v chebském Modrém věžáku v Dyleňské ulici chystá město. Do otevřeného výběrového řízení formou aukce se mohou přihlásit se mohou nejen obyvatelé města.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Primátorkou se stala Andrea Pfeffer Ferklová (TV Západ)

Symbolickým předáním primátorského řetězu převzala v úterý 13. listopadu funkci Andrea Pfeffer Ferklová z Hnutí ANO 2011 od končícího Petra Kulhánka z Karlovarské občanské alternativy. Nová primátorka statutárního města Karlovy Vary získala 26 z celkových 35 hlasů v městském zastupitelstvu.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 46. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 16.11. - 19.11. 2018 1. Karlovy Vary: Primátorkou se stala Andrea Pfeffer Ferklová (TV Západ) 2. Cheb: Aukce bytů v Modrém věžáků se blíží (TV Západ) 3. Sokolov: Tři investiční projekty doznají změn (TV Západ) 4. Karlovy Vary: Proběhl 11. ročník logické olympiády (TV Duha) 5. Teplá: Kraj ocenil nejlepší studenty (TV kraj) 6. Region: Mezi lázněmi vlakem rychleji a bezpečněji (TV kraj)

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Proběhlo setkání Asistentů prevence k výročí 10 let (TV Západ)

Již deset let běží projekt Asistent prevence kriminality v městech a krajích celé republiky. Setkání v sokolovském Městském domě kultury ve čtvrtek 8. listopadu se zúčastnili mentoři a asistenti ze tří krajů – Karlovarského, Ústeckého a Plzeňského.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Igor Vozka vystavuje Krajiny Chebska v Galerii 4 (TV Západ)

Večery v klubu Galerie 4 v Chebu pokračovaly v pátek 9. listopadu vernisáží fotografií Igora Vozky s názvem Krajiny. Autor zde prezentuje svou tvorbu zaměřenou na krajiny Chebska.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Hokejová U16 se utkala se Švýcarskem (TV Západ)

Druhé z trojice utkání české hokejové reprezentace proti výběru Švýcarska do 16 let se konalo na chebském zimním stadionu. Svěřenci trenéra Petra Hakena si v prvním utkání v Sokolově poradili s mladými Švýcary 4:2.

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

Region: Kraj ocenil 8 seniorů (TV Západ)

Anketa Senior roku Karlovarského kraje zná své oceněné osobnosti. Veřejnost mohla nominovat jednotlivce z našeho regionu ve věku 60 a více let. Vyhlášení proběhlo ve čtvrtek 8. listopadu ve velkém sále Městského domu kultury v Sokolově.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 46. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 12.11. - 16.11. 2018 1. Region: Kraj ocenil 8 seniorů (TV Západ) 2. Cheb: Hokejová U16 se utkala se Švýcarskem (TV Západ) 3. Sokolov: Proběhlo setkání Asistentů prevence k výročí 10 let (TV Západ) 4. Cheb: Igor Vozka vystavuje Krajiny Chebska v Galerii 4 (TV Západ)

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Výsledky voleb potvrzeny, zastupitelstvo se sejde 21.11. (TV Západ)

Krajský soud v Plzni zveřejnil ve středu 7. listopadu usnesení, jímž zamítl návrh na neplatnost hlasování a na neplatnost voleb v Chebu. Znamená to, že starosta města svolá ustavující zasedání zastupitelstva tak, aby se konalo do 15 dnů - konkrétně na středu 21. listopadu od 16 hodin v Kulturním centru Svoboda.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Kynšperk: Lidé si připomněli vznik republiky (TV Západ)

Městské kulturní středisko a město Kynšperk připravili na neděli 28. října průvod a připomínku vzniku republiky. Ve večerních hodinách se ochladilo a vítr s deštěm nakonec zkrátil průvod městem na minimum.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Město pod novým vedením kurs nemění (TV Západ)

Volební výsledky a povolební jednání určily v Sokolově víceméně pokračování dosavadní spolupráce zúčastněných stran a hnutí. Na starostenském postu vystřídala Jana Picku Renata Oulehlová a my se ptali, jaké budou v dalším funkčním období priority.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Region: Rozpočet kraje počítá s 850 miliony na investice (TV Západ)

Na tiskové konferenci po jednání Rady Karlovarského kraje byl představen návrh rozpočtu na rok 2019. Na investice by mělo jít okolo 850 milionů korun.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 45. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 9.11. - 12.11. 2018 1. Region: Rozpočet kraje počítá s 850 miliony na investice (TV Západ) 2. Cheb: Výsledky voleb potvrzeny, zastupitelstvo se sejde 21.11. (TV Západ) 3. Sokolov: Město kurs pod novým vedením nemění (TV Západ) 4. Kynšperk: Lidé si připomněli vznik republiky (TV Západ) 5. Ostrov: Městský bazén a sauna mají jednoho provozovatele (TV Ostrov) 6. Chodov: Záchranáři vypustili orla mořského do přírody (TV Chodov)

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Ve školce se diskutovalo o stacionáři Mája (TV Západ)

Na čtvrtek 1. listopadu 2018 svolala ředitelka Mateřské školy v Bezručově ulici diskusní fórum ve věci včlenění denního stacionáře Mája do prostor školky. Po úvodním incidentu, kdy chtěla ředitelka školky zavolat policii na štáb Regionální televize, se situace uklidnila a setkání proběhlo bez větších potíží.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Kynšperk: Koncert dechové hudby přinesl světovou premiéru (TV Západ)

Městské kulturní středisko a město Kynšperk uspořádalo slavnostní koncert k výročí 100 let republiky v sobotu 27. října. V nedávno zrekonstruovaném kině se představila Městská hudba Kynšperk v čele s dirigentem Janem Zmrzlým.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ