Online Dnes

Karlovy Vary: Vysoká škola neotevře obor fyzioterapie (TV Západ)

Z plánovaného otevření oboru fyzioterapie v Karlových Varech sešlo. Několik let trvající snaha města o zahájení výuky pobočky 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy narazila na špatné výsledky při přijímacím řízení.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 29. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 16.7. - 23.7. 2018 1. Karlovy Vary: Vysoká škola neotevře obor fyzioterapie (TV Západ) 2. Cheb: V parku Míru začíná revitalizace (TV Západ) 3. Sokolov: Investor BMW se prezentoval akcí pro děti (TV Západ) 4. Karlovy Vary: Posudek potvrdil havarijní stav keramky (TV Západ) 5. Karlovy Vary: Provoz krematoria skončí, zbydou jen obřady (TV Západ) 6. Sokolov: Děti pojmenovaly sanitku (Karlovarský kraj)

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Město chce koupit pozemek u Jižního lomu (TV Západ)

Velký nedostatek stavebních parcel řeší celá desetiletí město Sokolov. Město, které obklopují pozemky určené k těžbě, proto velmi vítá každou možnost pro své rozvojové území. Jedním z nich je i Jižní lom, které veřejnost zná například z každoroční adrenalinové akce Bahňák.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: V Mlýnské ulici a okolí by mohla vzniknout zástavba (TV Západ)

Hledání možností výstavby v centru města Chebu stálo za snahou o využití části nezastavěného pozemku v Mlýnské ulici. Ta se nachází v sousedství hradu a mohlo by zde vyrůst několik rodinných domů.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Roztančený festival nabídl pestrý program (TV Západ)

V rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech uspořádal Karlovarský kraj akci pro širokou veřejnost. Ve čtvrtek 5. července, v den státního svátku, se od 15 hodin rozběhl pestrý program, který pokračoval až do večera.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 28. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 9.7. - 16.7. 2018 1. Karlovy Vary: Roztančený festival nabídl pestrý program (TV Západ) 2. Ostrov: Recesistický závod Tour de kolečko se jel počtvrté (TV Ostrov) 3. Cheb: V Mlýnské ulici a okolí by mohla vzniknout zástavba (TV Západ) 4. Sokolov: Město chce koupit pozemek u Jižního lomu (TV Západ) 5. Ostrov: Senior expres lze objednat dříve (TV Ostrov)

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 27. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 2.7. - 6.7. 2018 1. Cheb: Kdo se představil na festivalu FIJO 2018? (TV Západ)

Blog
Před 2 týdny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Ubytovna v Modrém věžáku přivítala první hosty (TV Západ)

V modrém věžáku v chebské Dyleňské ulici začala fungovat ubytovna pro návštěvníky města. Jako první se zde ubytovali účastníci hudební přehlídky FIJO.

Blog
Před 2 týdny
REGIONZAPAD.CZ

Region: Filmový festival zahajuje 53. ročník (TV Západ)

Tradiční tisková konference před zahájením Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se letos konala v prostorách Galerie umění. Důvodem podle ředitele festivalu Jiřího Bartošky následná vernisáž stovky fotografií za posledních 30 let festivalu.

Blog
Před 2 týdny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 26. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 29.6. - 2.7. 2018 1. Region: Filmový festival zahajuje 53. ročník (TV Západ) 2. Cheb: Ubytovna v Modrém věžáku přivítala první hosty (TV Západ) 3. Kraj ocenil dárce krve (Karlovarský kraj)

Blog
Před 3 týdny
REGIONZAPAD.CZ

Kaceřov: Soutěž v benchpressu okořenila exhibice kulturistů (TV Západ)

Siláci z Kaceřova na Sokolovsku uspořádali další ročník soutěže v benchpressu. V místní restauraci se utkalo 17 borců ve třech kategoriích.

Blog
Před 3 týdny
REGIONZAPAD.CZ

Bochov: Šlapačky se ukázaly i na náměstí (TV Západ)

Soutěž ve šlapačkách se jezdí v Bochově na Karlovarsku už dobrý 40 let. Letošní ročník, který proběhl v sobotu 23. června a neděli 24. června, si nenechali ujít jezdci z pěti zemí.

Blog
Před 3 týdny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Vozíčkáři měli jubilejní 20. ročník ve stolním tenise (TV Západ)

Již dvacátý ročník mezinárodní soutěže Cheb Open ve stolním tenise vozíčkářů se odehrál v sobotu 23. června ve zdejší sportovní hale.

Blog
Před 3 týdny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Čtvrtmaraton a Barevný běh přilákaly stovky běžců (TV Západ)

Týden sportu a zábavy v Sokolově vyvrcholil o uplynulém víkendu. Na start čtvrmaratonu, který vedl nejen ulicemi města, ale i jeho okolím, se postavily stovky účastníků.

Blog
Před 3 týdny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 26. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 25.6. - 29.6. 2018 1. Sokolov: Čtvrtmaraton a Barevný běh přilákaly stovky běžců (TV Západ) 2. Cheb: Vozíčkáři měli jubilejní 20. ročník ve stolním tenise (TV Západ) 3. Bochov: Šlapačky se ukázaly i na náměstí (TV Západ) 4. Kaceřov: Soutěž v benchpressu okořenila exhibice kulturistů (TV Západ)

Blog
Před 3 týdny
REGIONZAPAD.CZ