Online Před 2 dny

Karlovy Vary: Na AC Start padne postupně všech 80 topolů (TV Západ)

Špatný stav dřevin lemujících stadion AC Start v Karlových Varech prokázal dendrologický průzkum. Postupně dojde k jejich pokácení. Nejvíce postižené topoly padnou ještě do konce března.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Alžbětiny lázně projdou auditem (TV Západ)

Mimořádnou pomoc ve výši 3,5 milionu korun získají karlovarské Alžbětiny lázně. Rada města podpořila uzavření Smlouvy o poskytnutí tohoto peněžitého příplatku mimo základní kapitál a navrhla rozpočtové opatření pro Zastupitelstvo města.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 12. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 18.3. - 22.3. 2019 1. Karlovy Vary: Alžbětiny lázně projdou auditem (TV Západ) 2. Ostrov: Pařani vesmírných simulátorů se sešli v knihovně (TV Ostrov) 3. Karlovy Vary: Na AC Start padne postupně všech 80 topolů (TV Západ) 4. Kraslice: Dětská opera Brundibár zazněla ve dvou jazycích (TV Západ) 5. Karlovy Vary: Část reklamních ploch v centru zanikne (TV Západ) 6. Bez komentáře: Masopust v Arzbergu (TV Duha)

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Zastupitelé odmítli pokračování projektu spalovny ZEVO (TV Západ)

Zastupitelstvo města Chebu na svém březnovém zasedání schválilo ukončení prací na přípravě a realizaci zařízení na energetické využití odpadů ZEVO. Zároveň uložilo svým zástupcům, aby na valné hromadě společnosti TEREA Cheb s.r.o., která jediná může projekt zastavit, toto rozhodnutí prosazovalo.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: ZŠ Krušnohorská získá další zateplení (TV Západ)

Karlovarská Základní škola v Krušnohorské ulici se dočká dalšího zajištění energetických úspor, tedy zateplení a větrání. Druhá etapa měla podle předpokladů vyjít na zhruba 36 milionů korun.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

Region: Vichřici Eberhard zvládalo 50 jednotek hasičů (TV Západ)

Vichřice Eberhard, která se prohnala v neděli 10. března Evropou a zasáhla také část Česka, napáchala řadu škod i v Karlovarském kraji. Plné ruce práce měli hasiči, kteří situaci zvládali velmi dobře.

Blog
Před 3 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Večer města bude u Mlýnské kolonády (TV Západ)

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary s pořadovým číslem 54 proběhne letos od 28. června do 6. července. Součástí této největší přehlídky v republice bývá i večer města Karlovy Vary.

Blog
Před 4 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 11. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 15.3. - 18.3. 2019 1. Karlovy Vary: Večer města bude u Mlýnské kolonády (TV Západ) 2. Cheb: Zastupitelé odmítli pokračování projektu spalovny ZEVO (TV Západ) 3. Region: Vichřici Eberhard zvládalo 50 jednotek hasičů (TV Západ) 4. Karlovy Vary: ZŠ Krušnohorská získá další zateplení (TV Západ) 5. Kraj spustil novou marketingovou kampaň (TV Kraj)

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Stavba plotu u nádraží naráží na požadavky drah (TV Západ)

Město Sokolov prožívá parafrázi na nekonečný příběh. Tentokrát jde ale o bezpečnost občanů, kteří riskují své životy přecházením kolejí ve snaze si zkrátit cestu na Šenvert.

Blog
Před 5 dny
REGIONZAPAD.CZ

Nové Sedlo: Město zasíťuje lokalitu Hornická kolonie (TV Západ)

Město Nové Sedlo po dlouhých letech konečně stojí před realizací plánu na zasíťování a prodej stavebních parcel v lokalitě Hornická kolonie. Jedná se o dvě desítky pozemků pro individuální výstavbu domů venkovského typu na okraji města z prostředků projektu 15 ekomiliard.

Blog
Před 6 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Pokračují úpravy lesoparku nad Skalkou za 10 milionů (TV Západ)

Projekt Brána do nitra země v lokalitě nad přehradou Skalka v Chebu bude pokračovat i letos. Hned jak počasí dovolí, budou zahájeny další úpravy nad bývalou plovárnou směrem k vyhlídce Egerwarte.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Web města zvítězil v krajském kole Zlatý erb (TV Západ)

Internetové stránky magistrátu města Karlovy Vary zvítězily v krajském kole soutěže Zlatý erb 2019 v kategorii nejlepší webové stránky města. Do 21. ročníku soutěže se v Karlovarském kraji přihlásilo 25 projektů, z toho 7 z oblasti turistických prezentací.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Podmínky pro byty ve ZDRAPOSO jsou schválené (TV Západ)

Rada města Sokolova na svém posledním jednání schválila podmínky pro přidělování bytů v objektu ZDRAPOSO. V areálu, kde sídlí i Sokolovská chráněná zaměstnávající handicapované, vzniká 17 bytových jednotek za celkem 32 milionů korun.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Zprávy 11. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 11.3. - 15.3. 2019 1. Sokolov: Podmínky pro byty ve ZDRAPOSO jsou schválené (TV Západ) 2. Cheb: Pokračují úpravy lesoparku nad Skalkou za 10 milionů (TV Západ) 3. Nové Sedlo: Město zasíťuje lokalitu Hornická kolonie (TV Západ) 4. Sokolov: Stavba plotu u nádraží naráží na požadavky drah (TV Západ) 5. Karlovy Vary: Web města zvítězil v krajském kole Zlatý erb (TV Západ) 6. Ostrov: Masopustní průvod prošel městem až do Ekocentra (TV Ostrov)

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Lávka nad kolejemi bude zavěšená (TV Západ)

Město Cheb pokračuje v přípravách na vybudování nové lávky na Švédský vrch přes koleje. V místě bývalé lávky, kterou nechal statik strhnout, má vzniknout nová.

Blog
Před týdnem
REGIONZAPAD.CZ