Karlovy Vary: Na Rolavě bude již brzy stánek s občerstvením

0

karlovy vary, rolava, stánek, občerstvení, návštěvníci, komfort


Rada města Karlovy Vary již vybrala provozovatele občerstvení na Rolavě. V příštích dnech tak začnou přípravy na jeho instalaci a v druhé polovině května již budou moci návštěvníci volnočasového areálu vybírat z několika druhů čepovaných limonád a piv, v prodeji budou rovněž grilované uzeniny a maso, bagety, sladké pokrmy včetně zmrzliny a další sortiment občerstvení.

„Stavební společnost, která měla vybudovat plánované restaurační zařízení na Rolavě, požádala o ukončení smluvního vztahu. Protože ale chceme návštěvníkům zajistit dostatečný komfort, ke kterému patří dostupnost občerstvení, rozhodli jsme se odložit stavbu nového objektu a otevřít stánek s venkovním posezením. Zajištěno bude rovněž zastínění prostor pro konzumaci,“ vysvětluje primátorka města Karlovy Vary Andrea Pfeffer Ferklová.

"Věřím, že nový stánek zpříjemní pobyt všem návštěvníkům, kteří se rozhodnou trávit volný čas na Rolavě. Zároveň pracujeme na tom, aby v létě příštího roku již bylo v areálu nové a moderní zařízení s komfortním venkovním posezením,“ uvádí karlovarská primátorka.


Zdroj: Helena Kyselá, tisková mluvčí Magistrátu města Karlovy VarySouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář