Online Dnes

Aš: Okružní křižovatka v Šaldově a Janáčkově ulici se už rýsuje

V rámci rekonstrukce ulic Janáčkova a Šaldova v Aši vzniká nová okružní křižovatka. V současné době již obrubníky „obkreslují“ umístění a velikost „kruháče“, do kterého bude ústit celkem pět ulic (kromě Janáčkovy a Šaldovy také Klicperova a Sokolská, a také druhý úsek Janáčkovy).

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov, Čestlice: Tanečnice Miráklu si užily hlavní cenu

Spoustu zábavy, relaxace, ale i zajímavých tanečních workshopů si užily tanečnice Miráklu v Aquaparku Čestlice. Právě pobyt v tomto zábavném parku i s ubytováním a stravováním vyhrála skupina jako nejlepší Taneční skupina roku napříč všemi tanečními styly.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Královské Poříčí: Nález dělostřelecké miny

V pondělí dne 18. září 2017 v době okolo 15:00 hodiny nalezl 21letý muž při výkopových pracích v katastru obce Královské Poříčí munici.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Startuje desátý ročník Logické olympiády

Mensa ČR pořádá pro děti a mládež jubilejní ročník Logické olympiády, v níž o úspěchu nerozhodují znalosti a vědomosti, ale logické uvažování, pohotovost, představivost a rychlost úsudku.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarsko: Z uzamčené skříně odcizil dva tablety

Sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže si na Obvodním oddělení v Karlových Varech – město převzal 30letý muž z Chomutovska.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Sokolovsko: Vnikl do několika chat

Policisté v Kraslicích zahájili trestní stíhání 49letého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání pokračujícího přečinu krádež a přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Kopanina: Policie pátrá po pachateli, který odcizil přístroj na měření CO2

Od 17. září 2017 od odpoledních hodin do 18. září 2017 do poledních hodin došlo k odcizení přístroje s příslušenstvím na měření CO2 ze zaparkovaného vozidla v obci Kopanina na Chebsku v blízkosti hotelu Špejchar.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Cheb, Plzeň: Město úspěšně reprezentovala Eva Vaňátková. Padl i celorepublikový rekord

V sobotu 16. 9. 2017 proběhl v Plzni na Slovanech závod „Plzeňská 24´hodinovka“, který pořádal sportovní klub Slavia VŠ Plzeň. Plavalo se ve venkovním bazénu, délky 50 m. Teplota vody 22 stupňů, teplota vzduchu 7 stupňů.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Kraslice: Hasičům dnes dorazila nová technika

Jedná se o čtyřkolku Polaris Ranger XP 900 včetně vleku k převozu a radlicí na sníh.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Střížov: U obce došlo k dopravní nehodě

Na silnici č. 21 v délce 99 m došlo k dopravní nehodě - střet dvou vozidel. Projíždějte s opatrností.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Operátor linky 112 pomohl na dálku muži s dekompresní nemocí

Díky pomoci z Čech se podařilo zajistit rakouskou sanitku i německou speciální kyslíkovou terapii. 

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Vzpěrač Marek Polhoš bude startovat na mistrovství Evropy juniorů v Kosovu

Mladičký vzpěrač Marek Polhoš (14 let), člen TJ Baník Sokolov, z.s. bude reprezentovat ČR a Sokolov na ME juniorů do 17 let ve vzpírání, které se koná ve dnech 23. - 30. září 2017 v Kosovu ve městě Priština.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Chodov: Ve městě jsou další kameny zmizelých

V Chodově u služebny Policie ČR jsou další tři Stolpersteiny – Kameny zmizelých. Připomínají tam památku Františky, Alice a Věry Bergmannových.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Navrhněte osobnost města, která získá Ocenění starosty

Město žádá občany o zasílání návrhů na Ocenění starosty pro osobnosti města Chebu za dlouholetou činnost ve prospěch města.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

SZPI zakázala 10 tun sušeného ovoce z Číny. Obsahuje zakázaný pesticid Carbofuran

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) v rámci kontrol přítomnosti pesticidů v potravinách zjistila celkem 9 715 kg nevyhovujícího sušeného ovoce goji původem z Číny (známého též jako kustovnice čínská). U tří kontrolovaných šarží laboratorní rozbor SZPI prokázal kontaminaci pesticidy ze skupiny Carbofuranů, které jsou v EU zakázané.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ