Online Dnes

České dráhy nabídnou další bezbariérové vlaky

Snadný objednávkový systém asistence a míst ve vlaku, jednoduché vyhledávání bezbariérového spojení a především nabídka už 5 066 bezbariérových vlaků po celé České republice i do zahraničí stojí za rostoucím zájmem osob se zdravotním postižením o cestování vlaky Českých drah.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Nová lávka přes řeku Ohři ve Svatošských skalách má zelenou

Magistrátem města Karlovy Vary byl schválen stavební záměr na stavbu Lávka přes řeku Ohři ve Svatošských skalách.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Do Kyselky historickým motorákem

V období letních prázdnin je možné se na komentovanou prohlídku obnovovaného areálu v Kyselce a do Mattoni Muzea vydat z Karlových Varů také historickým motorovým vlakem M 240.0100 zvaným Singrovka - Mattoni Expresem.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Ostrov: Strážníci poskytli první pomoc těžce zraněnému muži

Události ve městě Ostrov za měsíc červenec 2019.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Přítelkyni udeřil pěstí do hlavy a poté kopl do nohy

Na začátku srpna letošního roku měl být sedmadvacetiletý muž ze Sokolova společně se svojí bývalou sedmatřicetiletou přítelkyní na vlakovém nádraží. V poledních hodinách se měla dvojice pohádat a po výměně názorů měl muž ženu fyzicky napadnout.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Františkovy Lázně: Nezvládl řízení a narazil do oplocení zahrady

Na konci července letošního roku řešili chebští dopravní policisté dvě nehody, při kterých byli řidiči pod vlivem alkoholu. K té první mělo dojít ve Františkových Lázních, kde řidič osobního automobilu značky Fiat zřejmě nezvládl řízení při průjezdu levotočivé zatáčky, dostal smyk a následně s vozidlem narazil do oplocení zahrady.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

2009 – Sokolov: Na úřadě budou mít lidé více soukromí (3816) (TV Západ)

Na sokolovském městském úřadě probíhají v současné době rekonstrukční práce. Na zdejším dopravním inspektorátu se instalují posuvné dveře u jednotlivých přepážek.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Lesov: Střet dvou vozidel

Na silnici v obci Lesov, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění a úniku provozních kapalin - střet dvou vozidel.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Hranice: Město posílí kamerový systém

Noční můrou Hranických jsou černé skládky především u separačních nádob a odpadky, které nezodpovědní lidé odhazují ve městě.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Taxikář vykonával své zaměstnání i přes udělený zákaz

Policisté z Obvodního oddělení Karlovy Vary město sdělili podezření 52letému muži z Karlových Varů ze spáchání přečinu maření úředního rozhodnutí a vykázání.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

2009 – Sokolov: Český rekord se podařil (3802) (TV Západ)

Sokolov získal certifikát za rekord v nejvyšším počtu současně vypuštěných horkovzdušných balonků.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

I letos se Karlovarský kraj představí na výstavě Země živitelka

Po loňském úspěchu na mezinárodním agrosalónu Země živitelka nabídne Karlovarský kraj návštěvníkům akce tentokrát ještě širší prezentaci regionálních výrobků, oceněných produktů i mnoho informací o přírodě, památkách a výletech za krásami regionu.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Pokles vozovky uzavřel komunikaci v karlovarské čtvrti Sedlec

Motoristé v Karlových Varech od dnešního dne neprojedou komunikací Rosnická (silnice III/2201) mezi čtvrtěmi Sedlec a Rosnice. Důvodem je náhlý pokles vozovky a nestabilita svahu pod komunikací. Příčina je předmětem šetření.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Region: Dvě výstavy s vojenskou tématikou poputují krajem (TV Západ)

Putovní tematická výstava s názvem 100 let vojenské geografie a hydrometeorologie zahájila první ze tří zastavení v Karlovarském kraji v úterý 13. srpna v Chebu. Zdejší kostel sv. Kláry bude až do středy hostit expozici, která vznikla u příležitosti výročí vzniku vojenské hydrometeorologie, která je v Dobrušce reprezentována Vojenským geografickým a hydrometeorologickým úřadem.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Muzeum Sokolov bude hostit oslavy Dnů evropského dědictví

Přijďte společně s Karlovarským krajem oslavit Dny evropského dědictví a prohlédnout si zcela novou expozici Muzea Sokolov, ve které je vystaven unikátní zlatý poklad. Akce se uskuteční v sobotu 7. září v prostorách sokolovského zámku a pro malé i velké návštěvníky bude od 11 do 18 hodin připraven bohatý doprovodný program. Vstupné je pro všechny zdarma.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ