Online Dnes

Cheb: Galerie zve na Adventní pohádkové čtení

Galerie výtvarného umění v Chebu srdečně zve na 12. ročník Adventního pohádkového čtení.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Pod vlivem alkoholu způsobil dopravní nehodu

Sdělení podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky si od dopravních policistů z Karlových Varů převzal 24letý místní muž.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Mariánské Lázně: Policie opět žádá o pomoc při pátrání po pohřešované 17leté dívce

Chebští kriminalisté pátrají pohřešované 17leté dívce, která je asi 160 – 165 cm vysoké hubené postavy, má hnědé středně dlouhé vlasy a hnědé oči.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Františkovy Lázně: Ve městě došlo k dopravní nehodě se zraněním

Ve Františkových Lázních, v ulici Americká, u domu č. 82/4, v délce 102 m, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet dvou vozidel. Na místě jsou jednotky IZS. Buďte v tomto místě obezřetní.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Sedm výher basketbalistů

Uplynulé tři dny pracovního volna basketbalisté BK Sokolov strávili na palubovkách svých soupeřů, když odehráli celkem sedm utkání.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Svatava: Policisté objasnili incident spáchaný na vozidlo HZS

V pátek dne 17. listopadu 2017 přijali policisté od HZS Karlovarského kraje oznámení o protiprávním jednání, kterého se měl dopustit neznámý pachatel ve Svatavě při předjíždění jejich služebního vozidla, které jelo ze zásahu. Policistům předali i videozáznam z palubní kamery, kde jde tento incident vidět.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Chráněné bydlení zve na Adventní večer

Sokolovské Chráněné bydlení srdečně zve na svůj již 22. Adventní večer, který se bude konat v pátek 8. prosince od 17 hodin v Klášteře sv. Antonína Paduánského v Sokolově.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Děpoltovice: Náklaďák skončil v příkopu

Na silnici 220 u obce Děpoltovice, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě - havarovalo zde nákladní vozidlo, skončilo v příkopu. Buďte v tomto místě obezřetní, probíhá zde vyšetřování nehody.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Žlutice: Ve městě byla slavnostně posvěcena socha sv. Alžběty Durynské

V pátek 17. listopadu byla slavnostně posvěcena socha sv. Alžběty Durynské v Karlovarské ulici. Restaurování sochy a sloupu celkově stálo cca 260 000 korun.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Knihovna zve na akci Podívejme se na své zdraví!

Využijte příležitosti ke změření své tělesné stavby na bioimpedančním přístroji. Dozvíte se něco o své svalovině, útrobním či celkovém tuku, metabolickém věku, atd.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Hradní Big Band zahraje pro dětskou nemocnici

V Městském divadle v Sokolově se 28. listopadu bude konat tradiční benefiční koncert Hudby Hradní stráže a Policie České republiky.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Tradiční Advent v muzeu se blíží

Tradiční muzejní předvánoční akce nabídne návštěvníkům trhy s vánočním zbožím a bohatý kulturní program.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Mariánské Lázně: Pozor na změnu jízdního řádu MHD

Na základě diskuse vedení města MDML s.r.o. byl od prosince upraven jízdní řád MHD v Mariánských Lázních, který reaguje na zavedení nového rychlíku s příjezdem ze směru od Prahy a Plzně ve 23:05 hodin.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Pozor! Dopravní nehoda se zraněním

V Sokolově, v ulicích Jednoty a Karla Havlíčka Borovského, v délce 24 m, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet dvou vozidel. Buďte v těchto místech obezřetní, policie zde řídí dopravu.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Basketbalové centrum mládeže drtilo o minulém víkendu plzeňské soupeřky

Mladší minižákyně (U12) Basketbalového centra mládeže Sokolov v oblastním přeboru porazily dvakrát DBaK Plzeň na jejich hřišti. První utkání skončilo 69 : 48 pro sokolovské minižákyně.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ