Online Dnes

Aš: Stavba nové hudebky nyní pokračuje také úpravami okolí

O stavbě nové základní umělecké školy v areálu Kulturního centra LaRitma v Aši bylo referováno už vícekrát. Přeměna prázdných prostor několikapodlažní budovy na školské zařízení byla zahájena v červnu loňského roku.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Chodov: Představení pro školáky navštívily tisíce dětí

Více než devět tisíc dětí navštívilo za uplynulý rok 2017 Kulturní a společenské středisko v Chodově v rámci programu Mládež a kultura. Ten v současné podobě běží už od roku 1997 a nabídl pro družiny, chodovský stacionář a žáky základních, mateřských i středních škol stovky nejrůznějších představení.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Boží Dar: U města havarovalo osobní vozidlo

Na silnici 25 u Božího Daru došlo k dopravní nehodě bez zranění - havarovalo zde osobní vozidlo. Na místě PČR a HZS. Pozor! Vozidlo skončilo mimo vozovku, projíždějte místem s opatrností.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Sokolovsko: Dopravu na šestce komplikovala nehoda

Dopravní nehoda jednoho osobního vozidla na dálnici D6 směr Sokolov za sjezdem na Kynšperk dnes komplikovala dopravu.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Dnes na levém břehu řeky Ohře proběhl jarní úklid

"Tak jsme dnes v šesti lidech uklidili levý břeh Ohře od KC Svoboda až za viadukt. Především sráz za viaduktem byl díky bezdomovcům "výživný". Nálezem dne se jednoznačně stal kompletní růžový vibrátor. Díky Michalu Ouřadovi za organizaci a všem za účast. Já si rozhodně připadal prospěšnější než na předvčerejším jednání zastupitelstva!" uvedl na svých facebookových stránkách Antonín Jalovec.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Firma Geis v distribučním centru Tchibo zaměstnává už 600 pracovníků

Společnost Tchibo Praha, spol. s r.o. působí ve spolupráci s firmou Geis Solutions CZ s.r.o. (dodavatel logistických služeb) v chebské průmyslové zóně od konce roku 2016. Ve dvousměnném provozu je zde zaměstnáno kolem šesti set pracovníků. Hala se se svými rozměry o ploše 73 tisíc metrů čtverečních řadí mezi největší logistická centra v České republice.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Svoz BIO odpadu proběhne příští středu

Nejbližší svoz BIO odpadu z chebských domácností se uskuteční ve středu 28. března. Od začátku dubna pak již bude probíhat každou středu.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Chodov: Galerie představuje karlovarské fotografy

Středeční (14. března) vernisáží v chodovské Galerii u Vavřince začala výstava karlovarských fotografů sdružených pod hlavičkou Klubu přátel fotografie Karlovy Vary.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Lampionový průvod bude mít letos novou trasu

Tradiční lampiónový průvod, který se v režii Sboru dobrovolných hasičů Cheb-Háje uskuteční v pondělí 30. dubna, bude mít letos novou trasu.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Kojšovice: Vloupal se do rodinného domu

Policisté z Obvodního oddělení Toužim sdělili 31letému muži z Karlovarska podezření z přečinu krádež a porušování domovní svobody.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Pyeongchang: Zápas o 5. místo nevyšel. Norové byli lepší

Aktuálně z Koreje. I přesto, že se chlapi rvali jako praví čeští lvi, prohráli s Norskem 5:2.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: U města chtějí testovat vozy BMW

U Sokolova možná vznikne zkušební centrum automobilového koncernu BMW. Na spolupráci s jeho budováním se ve smlouvě se zahraniční automobilkou dohodly společnosti Sokolovská uhelná, a.s., Sokolovská vodárenská, s.r.o., město Sokolov, obce Vintířov, Lomnice a Dolní Nivy.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

SZPI zakázala sušené rozinky s nadlimitní toxickou látkou

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zakázala uvádět do oběhu nevyhovující potravinu Rozinky (ALBERT) v balení 200g, s označením DMT: 09/10/2018, šarže: E15180017A, země původu: Írán. Výrobcem potraviny je slovenská společnost Encinger SK, spol. s.r.o., Jadranská 13, Bratislava.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Třebouň: U obce havarovalo vozidlo

Na silnici 20 u obce Třebouň, okres Karlovy Vary, odbočka na Nežichov, došlo k dopravní nehodě bez zranění - havarovalo zde osobní vozidlo. To skončilo mimo vozovku. Na místě složky IZS.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Se začínající sezónou farmářských trhů zahájí také SVS jejich kontroly

Již několik let spolu se začátkem jara začíná po celé České republice také sezóna farmářských trhů. Státní veterinární správa (SVS) tento způsob prodeje, který umožňuje nabízet produkty od lokálních výrobců, podporuje.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ