Online Včera

Region: Policie pátrá po pohřešovaném Patriku Horvátovi

Karlovarští kriminalisté pátrají po pohřešovaném 21letém muži z Karlových Varů, který je asi 170 – 175 cm vysoké střední postavy, má krátké černé vlasy a hnědé oči. Pohřešovaný muž by se mohl pohybovat v okolí Aše či Karlových Varů.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Archivní zprávy 42. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 18.10.-21.10.2019, 1. 1999 – Luby: Za obří požár stíhá policie dva dělníky (TV Západ), 2. 1999 – Cheb: Město chce obnovit provoz kina Svět (TV Západ), 3. 1999 – Cheb: Vandalové ničí dopravní značení (TV Západ), 4. 1999 – Cheb: Projekt školní mléko startuje (TV Západ), 5. 1999 – Cheb: Vznikla cestovní komise města (TV Západ), 6. 1999 – Cheb: V GVU vystavuje Anselmo Legnani (TV Západ), 7. 2009 – Cheb: Zájemci o pozemky v průmyslovém parku (3862) (TV Západ), 8. 2009 – Sokolov: Protipovodňo

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Kyselka: Obec získala 3. místo v celostátní soutěži Zelená stuha

Karlovarský kraj blahopřeje vedení obce Kyselka a všem jejím občanům k získání 3. místa v celostátní soutěži Zelená stuha České republiky 2019. Výsledky soutěže, která je součástí celorepublikového klání Vesnice roku, byly slavnostně vyhlášeny v reprezentačních prostorách Valdštejnského paláce, sídle Senátu.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Kuřáci ze základních škol. Alarmující je věk uživatelů návykových látek

V průběhu měsíce září a října prováděli preventisté městské policie kontroly zaměřené na kouření dětí u základních škol v Karlových Varech. Ačkoli tyto kontroly nejsou žádnou novinkou a řada žáků o nich ví, přesto se najdou jedinci, kteří pokušení zapálit si cigaretu v blízkosti školy neodolají.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: K výročí založení republiky zazní Má vlast

K výročí založení republiky uvede Karlovarský symfonický orchestr ve čtvrtek 24. října v Grandhotelu Pupp cyklus symfonických básní Bedřicha Smetany Má vlast. KSO bude řídit jeho čestný šéfdirigent Martin Lebel.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Projekt Můj nápad pro Sokolov byl poprvé prezentován před veřejností

Veřejné představení projektu Můj nápad pro Sokolov spojené s debatou se poprvé uskutečnilo ve středu 16. října v Městské knihovně v Sokolově. Ještě předtím se o prvním ročníku této akce dozvědělo na svém prvním letošním zasedání Studentské zastupitelstvo.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Krajské střední školy se chystají otevřít některé nové obory

Díky zájmu uchazečů o obory s výučním listem, ale i poptávce regionálních pivovarů například Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace zřídí obor se zaměřením sladovník – pivovarník.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Dvojice mužů kradla především řasenky a rtěnky

Dvojice mužů ve věku 66 a 57 let měla na začátku října letošního roku přijít v odpoledních hodinách do drogérie v Karlových Varech. Oba muži si měli v prodejně několik minut prohlížet vystavené zboží a nakonec je měla zaujmout hlavně líčidla pro ženy.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Záchranáři přijali na tísňovou linku oznámení o kolapsu mladé paní

Včera kolem půl 8 přijalo ZOS tísňovou výzvu s obsahem mladá paní po kolapsu. Dle standardu vysílá na místo výjezdovou skupinu RZP (řidič ZZS a záchranář). Po příjezdu na místo záchranáři zjišťují závazné anamnestické údaje. Pacientka má horečku 40.2°C, zvracela s příměsí krve, měla průjem a dělají se jí modřiny.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Region: Policisté měřili rychlost na šestce

V úterý dne 15. října 2019 proběhla v Karlovarském kraji dopravně bezpečnostní akce zaměřená na kontrolu dodržování stanovených limitů rychlosti jízdy.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarsko: Bral si zálohy. Zakázky ale nerealizoval

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání šestačtyřicetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinu zpronevěry.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Vykopl dveře do bytu své přítelkyně. Odcizil jí telefon

Sedmadvacetiletý muž měl mít dne 14. 10. 2019 v poledních hodinách spor se svou přítelkyní, se kterou obýval bytovou jednotku v Chebu. Nejdříve mezi nimi mělo dojít ke slovní rozepři, ale po několika minutách se měla situace uklidnit.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Při komentované prohlídce ožije příběh Kyselky a hraběte Mattoniho

Na sobotu 19.10. je připravena od 10:00 hodin bezplatná komentovaná prohlídka obnovovaného areálu v Kyselce. Zájemci se dozvědí zajímavosti z historie, o Zlatém věku lázní, kde všude se natáčel seriál Já Matttoni.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Kraslice: Veteránská auta a motocykly zakončily sezónu (TV Západ)

Již třetí ročník zakončení veteránské sezóny proběhl v sobotu 28. září v Kraslicích. Letos se kromě soutěže a spanilé jízdy vydaly posádky i do nejchladnějšího místa regionu, kde se uskutečnilo další setkání u Vysoké Pece v Šindelové.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Přístroje z nemocnice pomohou při výuce budoucích sestřiček

Již ve školních lavicích se mohou studentky Střední zdravotnické školy a vyšší odborné zdravotnické školy Karlovy Vary seznámit s plně funkční medicínskou technikou. Karlovarská nemocnice darovala škole moderní inkubátor z novorozenecké jednotky intenzivní péče, monitor životních funkcí a pumpu na dávkování léků.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ