Online Dnes

Cheb: Nový parkovací systém ve městě

Od začátku března letošního roku začne v centru Chebu zkušebně fungovat nový parkovací systém. Cílem chystaných změn je lepší využití omezeného počtu parkovacích míst.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarsko: Neoprávněně odebírala elektřinu

Obvinění ze spáchání přečinu krádeže si od kriminalistů z druhého Oddělení obecné kriminality v Karlových Varech vyslechla 64letá žena.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Region: Popadané stromy poškodily zaparkovaná auta

V úterý odpoledne zasahovali hasiči u dvou desítek událostí, kdy odstraňovali popadané stromy.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Další komplikace v dopravě jsou opět i u Mariánských Lázní

V místě objízdné trasy na sjezdu k Mariánským Lázním došlo k další dopravní nehodě dvou nákladních vozidel. Nehoda je bez zranění. Na místě probíhá odstraňování následků nehody. Policisté řídí dopravu, žádají však o zvýšenou opatrnost vzhledem k dalšímu silnému sněžení v Karlovarském kraji.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Damice: Pozor! Nehoda dvou nákladních vozidel

Na silnici 1/13 směr Ostrov - Chomutov došlo v kopci u Damic k dopravní nehodě dvou nákladních aut. Nehoda je bez zranění. Místo je neprůjezdné, neboť v opačném směru ve stoupání nemohou vyjet nákladní auta - komunikace je tím pádem ucpaná. Na místo jede hlídka DI Karlovy Vary a je vyslána SUS k ošetření vozovky.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarsko: Ženu týral dva roky. Vyhrožoval ji i zabitím

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání 50letého muže z Karlových varů, kterého obvinili ze spáchání zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí a z přečinu nebezpečné vyhrožování.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Hejtmanka se ohradila proti rozhodnutí ministryně Šlechtové ohledně vojenské školy

Karlovarský kraj podnikl všechny kroky k tomu, aby se v Sokolově od školního roku 2018/2019 mohla otevřít pobočka střední vojenské školy, kde by mohli studovat budoucí specialisté vzdušných sil. Ministerstvo obrany nicméně ve své tiskové zprávě včera informovalo, že se se zahájením studia v tomto roce nepočítá.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Fojtov: Včera hasiči zasahovali u vážné dopravní nehody

U vážné dopravní nehody zasahovali v úterý odpoledne hasiči z Karlových Varů, Nejdku a Pozorky. Jedno osobní auto havarovalo u Fojtova, hasiči museli vyprošťovat.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Chebsko: Dopravní komplikace pokračují i dnes

V noci na dnešek opět hustě sněžilo a sníh způsobil komplikace na silnicích v Karlovarském kraji i dnes.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Kradl ve zverimexu

Sedmadvacetiletý muž ze Sokolovska si od policistů vyslechl sdělení podezření ze spáchání přečinu krádež.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Loket: Řidička dostala smyk. Skončila ve svodidlech

Na silnici 2099 v Lokti, okres Sokolov, délka 1 m, v ulici Sokolovská, asi 500 m za benzínkou, ve směru na Sokolov, došlo k dopravní nehodě - řidička dostala s vozidlem smyk a nabourala do svodidel. Projíždějte s opatrností.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Kraj vyhlásí dotační programy v oblasti kultury, památkové péče a cestovního ruchu

V první polovině února vyhlásí Karlovarský kraj dotační programy v oblasti kultury, památkové péče a cestovního ruchu. Díky nim lidé budou moci zrekonstruovat památkově chráněné objekty, uspořádat kulturní či společenskou akci, vydat nějakou zajímavou publikaci nebo propagovat místo, které rozhodně stojí za navštívení.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj se představí na veletrzích v Brně

Správnou inspiraci pro letošní dovolenou v tuzemsku můžete najít už od čtvrtka 18. do neděle 21. ledna na brněnském výstavišti, kde se uskuteční veletrhy cestovního ruchu GO a REGIONTOUR.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Devadesát policistů si převzalo medaili za věrnost

V Západočeském divadle v Chebu se dne 12. 1. 2018 předávaly medaile policistům a policistkám, kteří službě u Policie ČR věnovali 10 a více let.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Ašsko: Pozor! U obce Hranice je padlý strom přes silnici

Na silnici 217 u obce Hranice, v délce 365 m je padlý strom.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ