Online Dnes

Sokolovsko: Policie pátrá po Janu Kovácsovi

Sokolovští kriminalisté pátrají po 62letém muži z Nového Sedla, který je asi 170 cm vysoké štíhlé postavy. Má hnědé oči a polodlouhé černé vlasy. Muž je zdánlivého stáří 65 let a pohybovat se bude nejspíše mezi bezdomovci.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Horní Slavkov: U města došlo k dopravní nehodě se zraněním

Na silnici 20 u Horního Slavkova, okres Sokolov, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet dvou vozidel. Na místě PČR, HZS a RZS. Dopravu řídí policie. Buďte v tomto místě obezřetní.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Žáci ISŠ Cheb zvítězili na veletrhu Educa MyJob Liberec 2018

V uplynulých dnech se Integrovaná střední škola Cheb - Houslařská škola zúčastnila 12. ročníku prezentační akce škol a firem "Educa MyJob Liberec 2018."

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Loket: Městská knihovna byla oceněna za mimořádně zdařilý interiér

V úterý 9. 10. proběhlo v Zrcadlové kapli pražského Klementina slavnostní předávání cen Ministerstva kultury ČR „Knihovna roku 2018,“ knihovnou roku 2018 v kategorii „základní knihovna“ se stala Místní knihovna Pavla Křížkovského z Holasovic z Moravskoslezského kraje. Ostatní nominované knihovny převzaly z rukou ministra kultury České republiky Antonína Staňka ceny za svou práci.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Belgický velvyslanec navštívil Karlovarský kraj

Velvyslanec Belgického království v České republice Grégoire Vardakis přijel na pracovní návštěvu do našeho regionu. Na krajském úřadě jej přivítal náměstek hejtmanky Karlovarského kraje Martin Hurajčík.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Zadní Chodov: Řidička byla po nehodě převezena do plzeňské nemocnice

Dne 12.10.2018 v odpoledních hodinách došlo na pozemní komunikaci poblíž Zadního Chodova na Chebsku k dopravní nehodě. Jednačtyřicetiletá řidička osobního automobilu značky Škoda měla začít předjíždět vozidlo značky Audi, které mělo stát u pravého kraje vozovky.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Žlutice: Bez svolení vnikl sousedce do bytu a vulgárně jí nadával

Policisté z obvodního oddělení Žlutice sdělili podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody šestatřicetiletému cizinci.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Jak se cestovalo na železnici přibližně před 100 lety a dnes?

Železnice po sto letech – více cestujících, více vlaků, rychlejší cestování.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Chodov: Ve městě budou položeny další kameny zmizelých

Položením dalších kamenů zmizelých si Chodov připomene výročí křišťálové noci, od které letos 9. listopadu uplyne 80 let.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Přípravy na galavečer Grand Prix vrcholí

Mezinárodní taneční soutěž je v Chebu letos pořádána již po šestadvacáté. Jejím organizátorem je chebský taneční mistr Vladimír Hána.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Kraj vyhlašuje soutěž o ztvárnění maskota olympiády dětí a mládeže

Každé olympijské hry mají svého maskota, který se společně se sportovci raduje z jejich úspěchu a povzbuzuje je do dalších bojů. Nejinak by tomu mělo být i v případě Her IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020 v Karlovarském kraji. Proto kraj vyhlašuje výtvarnou soutěž o návrh podoby a jména maskota, jenž se stane symbolem této sportovní události.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Listopadový program Městského domu kultury

1. listopadu, čtvrtek, 19:00, Městské divadlo Sokolov - Žalman & spol., Česká folková legenda zahraje ve složení Pavel Žalman Lohonka (zpěv, kytara), Michaela Hálková (zpěv), Petr Novotný (basová kytara, klávesy), Petr Havrda (elektrická kytara, zpěv). Vstupné 200 Kč

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarsko: Řídili pod vlivem alkoholu. Jeden z nich nadýchal téměř dvě promile

V prvním případě sdělili policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – město podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky dvaadvacetiletému muži ze Sokolova.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Nejdek: Po hádce muže odhodil na betonovou dlažbu

Policisté z obvodního oddělení Nejdek sdělili podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a přečinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu jednatřicetiletému muži.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Největší legenda československého hudebního undergroundu se vrací

Po dlouhých 6 letech se do Husovky vrací The Plastic People of the Universe.

Blog
Před 2 dny
REGIONZAPAD.CZ