Online Dnes

Sokolov: Na zahájení vánočních trhů přilétli andělé (TV Západ)

První adventní neděle se v Sokolově odehrává ve znamení setkávání lidí, hudby, zdarma podávaného občerstvení, rozsvěcení vánočního stromu, ale i nakupování a sportování. A každoročně také organizátoři připraví zajímavá překvapení. Letošní neděle připadla na 1. prosinec. Mrazivé a větrné počasí neodradilo lidi k návštěvě Starého náměstí, kde se odehrával hlavní program oslav.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Ve 3. čtvrtletí roku 2019 v Karlovarském kraji vzrostla průměrná hrubá mzda

Průměrná hrubá měsíční mzda ve 3. čtvrtletí roku 2019 činila v Karlovarském kraji 29 941 Kč, což je o 7,0 % více než ve stejném období minulého roku, tento nárůst převyšuje celorepublikový průměr o 0,1 procentního bodu. Spotřebitelské ceny se v České republice ve sledovaném období zvedly o 2,8 %, reálně tak došlo v Karlovarském kraji k nárůstu průměrné hrubé měsíční mzdy ve 3. čtvrtletí roku 2019 o 4,1 %.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Benefiční koncert bavil i pomáhal

Předání Medailí za zásluhy těm, kterým není lhostejné, co se kolem nich děje, a předání finanční pomoci člověku, s nímž si osud tvrdě zahrál. To bylo hlavní poslání Benefičního koncertu Hudby hradní stráže a Policie ČR, který se stal v Sokolově už tradiční předvánoční akcí.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Novinky v jízdním řádu 2020

V neděli 15. prosince 2019 začne platit nový jízdní řád pro rok 2020. Regionální doprava je v Karlovarském kraji realizována na základě objednávky krajského úřadu, dálkové vlaky objednává v celé České republice ministerstvo dopravy.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Ve sbírce pro Jindříška Radu je přes 9 tisíc korun

Díky sobotní premiérové Chebské vánočce a nedělnímu charitativnímu stánku Farní charity Cheb na vánočních trzích přibylo do veřejné sbírky na léčení a rehabilitaci postiženého Jindříška Rady 9152 korun.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Sokolovsko: Dnešní tragická nehoda

Ve čtvrtek dne 5. prosince 2019 po sedmé hodině ranní došlo na silnici druhé třídy č. 181 mezi Královským Poříčím a Sokolovem k dopravní nehodě, při níž vyhasl jeden lidský život. Dle prvotních informací, měla řidička vozidla Škoda Fabia dostat pravděpodobně smyk a následně se střetnout s protijedoucím vozidlem. Řidička při dopravní nehodě bohužel utrpěla zranění neslučitelná se životem. Přesná příčina a okolnosti tragické nehody jsou v současné době předmětem dalšího šetření.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Dnes na vánočních trzích bude Čertovský rej

Program nabídne například pohádku, diskotéku nebo show pro děti nazvanou Štístko a Poupěnka.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Dnes bude otevřen nový Doubský most

Nový Doubský most je 90 metrů dlouhý a spojuje nejen Tašovice s Doubím, ale také dva hlavní tahy D6 Cheb - Karlovy Vary - Praha a silnici I/20 Karlovy Vary - Plzeň - České Budějovice.

1 0

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

2009 – Sokolov: Nemocnice získala speciální lůžka (3912) (TV Západ)

Speciální polohovací lůžka americké výroby získala sokolovská nemocnice. Díky daru sokolovských zastupitelů ve výši jeden milion korun mohli zdravotníci vyměnit již dožilá lůžka na jednotce intenzivní péče.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Mírová: Nález munice

Ve čtvrtek dne 28. listopadu 2019 krátce před půl čtvrtou hodinou odpoledne přijali policisté oznámení o nálezu předmětu připomínající munici v obci Mírová. Předmět nalezl 37letý muž vedle hromady kamení.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Chebsko: Zpronevěřil 85 tisíc

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvou mužů ve věku 22 a 28 let, které obvinili ze spáchání přečinu zpronevěra.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Strážníci kontrolovali chatové oblasti i pejskaře

V závěru listopadu provedli strážníci Městské policie Cheb ve spolupráci s policisty z Obvodního oddělení Policie ČR Cheb - město kontrolu chatových oblastí a zahrádkářských kolonií na území Chebu.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovy Vary: Na pátečních farmářských trzích nakoupíte ořechy i cukroví

V pátek 6. prosince proběhnou v Karlových Varech předposlední letošní farmářské trhy.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarský kraj: Mimořádné zprávy 49. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 04.12.-06.12.2019 1. Sokolov: Na zahájení vánočních trhů přilétli andělé (TV Západ) 2. Region: Dětské olympiády se zúčastní 1980 sportovců (TV Západ)

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Boží Dar: V sobotu začínají Ježíškovy vánoční trhy

Město Boží Dar zve druhou adventní sobotu - 7. prosince od 10:00 do 17:00 hodin na Ježíškovy vánoční trhy.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ