Online Dnes

Cheb: Ve městě vystoupí Žalman & Spol.

Na hudební sezónu 2018 se skupina Žalman & Spol. připravovala prakticky celý předcházející rok. Po nedávných oslavách životního jubilea Pavla Lohonky se kapela rozhodla v roce 2018 připomenout skutečnost, že Žalman už 50 let brázdí vody české folkové scény, přičemž těší publikum svým hlasem a zejména stále novými svěžími texty.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

NMS vydalo výroční zprávu o drogách

V pátek 7. 12. 2017 vydalo Národní monitorovací středisko (dále jen NMS) Výroční zprávu o stavu ve věcech drog v České republice v roce 2017.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Jak vypadala zima v Krušnohoří na přelomu 19. a 20. století, ukáže výstava

Před první světovou válkou a v období mezi válkami se v Krušných horách začal naplno rozvíjet turistický ruch i v zimě.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Nemocnice modernizuje chirurgické a interní oddělení za více než 4 miliony

Částku přesahující čtyři miliony korun investuje Nemocnice Sokolov do modernizace lůžkové části chirurgického a interního oddělení. Cílem je zkvalitnění nabízených služeb a zajištění vyššího komfortu pro pacienty, ale také pro sestry a lékaře nemocnice. Modernizace oddělení má být dokončena na začátku roku 2019.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarsko: Jako jednatel prodal areál společnosti pod cenou

Karlovarští kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality zahájili trestní stíhání 77letého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinu porušení povinnosti při správě cizího majetku.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Cheb: Galerie zve na přednášku

Plzeň většinou nebývá vnímána jako město pozoruhodné z hlediska svého architektonického vývoje v nové době. Snad kromě několika jednotlivostí, mezi něž patří práce Adolfa Loose, Hanuše Zápala atd., město chybí i ve většině architektonických publikací o meziválečné éře.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

V Lokti by kraj mohl začít nabízet středoškolský obor uměleckého směru

Karlovarský kraj zvažuje budoucí využití Střední průmyslové školy v Lokti. Jedním ze záměrů je zavést v Lokti obor uměleckého směru, kde by mohli studovat středoškoláci, kteří jinak odcházejí na konzervatoř do Plzně nebo do Prahy.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Region: Kvůli sněžení v nočních hodinách došlo dnes již k několika nehodám

Od nočních hodin na většině území kraje sněžilo. Vrstva sněhu může zakrývat namrzlou silnici. Je tak nutné jezdit velmi opatrně. Od rána zasahovali hasiči již u třech dopravních nehod, jedna se stala v Karlových Varech, další u Tatrovic a zatím poslední na silnici D6 u Šabiny.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Stráž nad Ohří: Osobní vozidlo skončilo na střeše v příkopu

Na silnici 13 ve Stráži nad Ohří, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě se zraněním - osobní vozidlo zde skončilo na střeše v příkopu. Z vozidla se kouří. Na místě PČR, HZS a ZZS.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Abertamy: Pod vlivem alkoholu vstoupil do vozovky projíždějícímu řidiči

Policisté z Obvodního oddělení v Perninku sdělili 29letému muži z Abertam podezření ze spáchání přečinu výtržnictví v jednočinném souběhu s přečinem poškození cizí věci.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Opatov: Do jímky spadl kůň. Hasiči na jeho vytažení potřebovali jeřáb

Do odpadní jímky v Opatově u Lubů na Chebsku spadl v neděli v podvečer kůň. Přivolaní hasiči museli rozebrat část žumpy, aby si zvětšili možnost přístupu ke zvířeti a získali dostatečný prostor pro záchranu.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Silnice v Dolních Dvorech získala nový povrch

Další úsek opravené silnice mají na svém kontě krajští silničáři. Jedná se o komunikaci II. třídy v Dolních Dvorech. V délce 1,5 kilometru je nový povrch vozovky, vodorovné dopravní značení a vznikl i nový ostrůvek. Na snímcích stav před a po opravách.

Blog
Dnes
REGIONZAPAD.CZ

Mariánské Lázně: Vnikl do bytu svých rodičů. Odcizil jim 25 tisíc

Policisté z Obvodního oddělení v Mariánských Lázních sdělili 18letému místnímu muži podezření ze spáchání přečinů porušování domovní svobody a krádež.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Karlovarsko: Ohrožoval hosty restaurace plynovou pistolí

Policisté z Obvodního oddělení v Toužimi sdělili podezření ze spáchání přečinu výtržnictví 19letému muži z Karlovarska.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ

Sokolov: Městská policie pozvala seniory do divadla

Ve čtvrtek 6. prosince 2018 uspořádala Městská policie ve spolupráci s městem Sokolov tradiční Večer pro seniory.

Blog
Včera
REGIONZAPAD.CZ