2000 – Cheb: Na radnici se konalo setkání s významnými osobnostmi (TV Západ)

0

2000, archiv, cheb, radnice, setkání, václav jakl, významné osobnosti, eva kůrková, debata


Minulý týden se v obřadní síni chebské radnice uskutečnilo setkání vedoucích představitelů města s jeho významnými osobnostmi. Pozvání na tuto společenskou akci obdrželi např. členové zastupitelstva, čelní představitelé státních, kulturních a církevních institucí a zástupci hospodářské a podnikatelské sféry.

Toto setkání se pravidelně koná na počátku roku a jeho účelem je zhodnocení roku loňského a nastínění plánů do budoucnosti. Na akci bylo zdůrazněno, že v tomto roce čeká představitele radnice řada pro město významných rozhodnutí, které je ale třeba činit za široké společenské podpory. 

„Já i moji spolupracovníci chápeme svoji roli a roli radnice jako garanta rámce pro svobodné podnikání a nejrůznější občanské aktivity. Dobře víme, že tento rámec musí už naplnit každý z nás sám. Rozhlédl bych-li  se v této chvíli kolem sebe, pak jsem si jist, že v našem městě o šikovné a schopné lidi není nouze,“ uvedl k přítomným starosta Chebu Václav Jakl. 

Po oficiální části se rozproudila živá debata, při které si všichni zúčastnění vyměňovali zkušenosti z činnosti jimi vedených institucí nebo si jen tak přátelsky popovídali. Slavnostnímu rázu této akce přispělo vystoupení pěveckého sboru chebské Základní umělecké školy vedeného Evou Kůrkovou. Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář