Sokolovsko: Včerejší nehoda na šestce

Ve čtvrtek 8. dubna letošního roku došlo v ranních hodinách na dálnici D6, konkrétně poblíž obce Tuřany, k dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že dvacetiletý řidič osobního automobilu značky Hyundai, jedoucí ve směru na Karlovy Vary, zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy zledovatělé pozemní komunikaci a v levotočivé zatáčce dostal s vozidlem smyk.

zprávy uniweb weby

Ten se mu mělo podařit vyrovnat a s automobilem měl zůstat stát ve svém jízdním pruhu. Ve stejném směru měl jet také osmapadesátiletý řidič vozidla značky Volvo, který zřejmě taktéž nepřizpůsobil rychlost jízdy zledovatělé vozovce a před stojícím automobilem nedokázal včas zastavit. Následně mělo dojít ke střetu pravé přední části vozidla značky Volvo s pravou zadní částí automobilu značky Hyundai.

Při této dopravní nehodě naštěstí nedošlo ke zranění žádných osob.

Oba řidiči se podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu. U dvacetiletého řidiče vyšel test s negativním výsledkem. U osmapadesátiletého řidiče vyšel test s pozitivním výsledkem 0,78 promile. Muž byl následně policisty vyzván k lékařskému vyšetření spojeného s odběrem biologického materiálu, které odmítl.

Škoda byla předběžně odhadnuta na částku 80 tisíc korun.

Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

nprap. Jakub Kopřiva

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
uniweby

Hlavní zprávy

 

weby uniweby
seo uniweb