Sokolovsko: Nehoda na D6 se naštěstí obešla bez vážných zranění

Ve čtvrtek 6. ledna letošního roku došlo krátce před 8. hodinou ranní na dálnici D6 k dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že devětadvacetiletý řidič osobního automobilu značky Škoda zřejmě nepřizpůsobil rychlost vozidla zasněžené pozemní komunikaci a po projetí pravotočivé zatáčky uvedl automobil do smyku.

VZP list a pros 2022

Následně měl vyjet z připojovacího pruhu do průběžného jízdního pruhu dálnice a tím ohrozit třicetiletého řidiče vozidla značky Toyota, který jel ve směru na Karlovy Vary. Řidič automobilu značky Toyota měl na stojící vozidlo značky Škoda zareagovat stržením řízení. Tímto vyhýbacím manévrem měl uvést automobil do smyku, narazit do svodidel, odrazit se zpět na silnici, přitom se otočit kolem své osy a zadní částí vozidla znovu narazit do svodidel. Ke střetu automobilů nedošlo.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění třicetiletého řidiče, který byl Zdravotnickou záchrannou službou převezen do nemocnice na vyšetření.

Oba řidiči se po dopravní nehodě podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která u obou vyšla s negativním výsledkem.

Škoda na poničených vozidlech a poškozených svodidlech a byla předběžně odhadnuta na částku 80 tisíc korun.

Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

nprap. Jakub Kopřiva

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Popelka

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
weby uniweb