Sokolov: Starostenský pohár získají nejrychlejší cyklisté

Do pedálů pořádně šlápnou cyklisté, kteří se 11. a 12. července zúčastní XIII. ročníku silničního závodu v časovce jednotlivců o Pohár starosty města Sokolov. Jeho pořadatelem je oddíl CYKLO TEAM KILLI Sokolov a koná se za finanční podpory města Sokolov. Závod se jede jako Mistrovství ČR Masters a rovněž mistrovství Karlovarského kraje v časovce jednotlivců.

dezinfekce

Organizátoři akce zároveň vyhlašují v sobotu 11. července tři kategorie příchozích, muži I. 19 - 39 let, muži II. 40 a více let, ženy 19 a více let a zvou k účasti a vyzkoušení fyzické zdatnosti sportovní veřejnost. Prezentace závodníků se koná v sobotu od 11:30 do 13:00 hodin v Městském domě kultury Sokolov. Oproti minulému ročníku je změna trasy závodu. Start časovky Zlatá - silnice II/606, Arnoltov, otočka před sjezdem z D6 ve 14:00, jede se dvakrát. Délka tratě je 19 km. Slavnostní vyhlášení a předávání cen bude na náměstí Budovatelů kolem 17:30 hodin. Ceny získají první tři závodníci v každé kategorii.

V neděli 12. července je na pořadu MČR Masters v časovce dvojic a mistrovství Karlovarského kraje v časovce jednotlivců. Trať časovky dvojic je shodná se sobotní časovkou jednotlivců. Start časovky dvojic je v 11:00 hodin. Předpokládaný start mistrovství Karlovarského kraje je ve 12:15 hodin. Slavnostní vyhlášení na nám. Budovatelů bude ve 14:00 hodin. Více informací na www.cyklokilli.com a telefonním čísle 608 211 216 nebo e-mailové adrese: info@cyklokilli.com.

Vítězové předchozích ročníků jsou Petr Čapek EXEJEANS Chomutov, Petr Novák MARKUS Praha, Ludvík Killinger st. CYKLO TEAM KILLI Sokolov, Vladimír Novák Sportovní klub MS Auto, Tomáš Viktorin Sweep Cycling , Radim Kyjevský BMC Ravo, Radim Kyjevský BMC Ravo, Tomáš Kotrlík LAWI Author , Petr Novák LAWI Author, Miroslav Šváb CYCLING Brno, Miroslav Šváb CYCLING Brno, Petr Čapek AXEJEANS Chomutov.


Zdroj: město Sokolov


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
NOVÝ RENAULT CAPTUR

Hlavní zprávy

 

Renault MASTER - navržen pro potřeby každé profese