Region: Žák ze střední školy logistické v Dalovicích zvítězil v celorepublikové soutěži na ČVUT

Robin Singh, žák střední školy logistické v Dalovicích, si připsal na konto velký úspěch. Společně s vyučujícím Janem Chylem se zúčastnil celorepublikové Soutěže o cenu děkana fakulty dopravní na Českém vysokém učení technickém v Praze a vyhrál první místo s vlastním projektem Racionalizace provozu na trati Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní nádraží.

dezinfekce

Robin navrhl řešení, které by zkrátilo dobu cesty, snížilo náklady a zvýšilo spokojenost cestujících. Projekt byl oceněn odbornou porotou, která vyzdvihla jeho originalitu, kreativitu a praktickou aplikovatelnost.

Robin se zajímá o dopravu a techniku od dětství. Do soutěže se chtěl zapojit, protože ho baví řešit problémy a přinášet užitek společnosti.

Soutěž o cenu děkana fakulty dopravní na ČVUT je prestižní akce, která se koná každoročně a je určena pro žáky středních škol z celé republiky. Jejím cílem je podpořit zájem o dopravní obory a motivovat mladé talenty k dalšímu vzdělávání a kariéře v této oblasti. Soutěž probíhá ve dvou kolech, v prvním kole se hodnotí písemné práce, ve druhém se pak prezentují vybrané projekty před porotou a veřejností. Vítězové soutěže získávají ceny, jako jsou například stipendia, stáže, exkurze nebo knihy.

Blahopřejeme Robinovi k jeho skvělé práci a děkujeme za reprezentaci Střední školy logistické v Dalovicích a Karlovarského kraje v celostátní soutěži.

Zdroj: Krajské listy

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Hlavní zprávy