Projekt Máme rádi zvířata se letos neuskuteční

Vzhledem k nouzovému režimu v důsledku pandemie infekce COVID-19 se Státní veterinární správa (SVS) rozhodla v letošním roce nepokračovat ve čtvrtém ročníku úspěšného vzdělávacího projektu pro mateřské školky Máme rádi zvířata.

dezinfekce

Besedy veterinárních inspektorů s předškoláky, které vidělo v uplynulých třech letech po celé České republice více než 20.000 dětí, měl dle původních plánů letos po letních prázdninách pokračovat.

„V souvislosti s nouzovou situací z ní vyplynuvších provozních a termínových změn jsem se rozhodl projekt pro letošní rok zrušit,“ uvedl ústřední ředitel SVS Zbyněk Semerád.

„Pokud to situace dovolí, v příštím roce bychom v úspěšném projektu, který má podle nás smysl, rádi pokračovali,“ dodal.

V rámci projektu v uplynulých třech letech veterinární inspektoři SVS zábavnou a hravou formou předávali předškolním dětem informace o domácích a volně žijících zvířatech a o zásadách správného chování k živým tvorům a zodpovědné péči o ně. Celou akci zajišťovali vlastními silami zaměstnanci SVS s finanční podporou Ministerstva zemědělství.Zdroj: Státní veterinární správa

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Renault MASTER - navržen pro potřeby každé profese

Hlavní zprávy

 

NOVÝ RENAULT CAPTUR