Potřebujete nový firemní web? Pomůže vám UNIWEB!

Potřebuje vaše firma, město, úřad či instituce nové firemní www stránky, které odpovídají moderním standardům? Specialisté ze společnosti UNIWEB s.r.o. vám rádi pomohou vytvořit nové, rychlé, zabezpečené, mobilní www stránky na klíč!

dezinfekce

Firma UNIWEB s.r.o. vytváří firemní www stránky na míru již od roku 2000

Společnost UNIWEB s.r.o. se zabývá tvorbou internetových stránek a aplikací na míru již od roku 2000 a samozřejmě sleduje nové trendy a vývoj v oblasti online marketingu. V současné době se plzeňský UNIWEB zaměřuje především na vytváření firemních www stránek optimalizovaných pro chytré telefony a tablety (tzv. responzivní webdesign).

Co je responzivní web?

Responzivní webdesign je technologie vytváření webových stránek, která zajistí, že stránky webu se automaticky přizpůsobí velikosti obrazovky zařízení (chytrý telefon, tablet, notebook, počítač, televize), na kterém si uživatel webové stránky prohlíží. 

Výhody vytvoření nového firemního webu na klíč?

Investice do budoucnosti - responzivní weby fungují výborně na celé řadě existujících zařízení a je sázkou na jistotu, že využití internetu v mobilních zařízeních se bude i nadále rozšiřovat. Responzivita již není konkurenční výhoda, ale nutnost.

Lepší, rychlejší, oblíbenější web
- uživatelé neřeší, na jakém zařízení si váš web prohlíží. Jsou spokojení a šťastní, když se web hezky a rychle zobrazí, je dobře čitelný a plně funkční. Šťastnější uživatel se pak snadněji stává spokojeným zákazníkem.

Efektivní náklady
- jakmile své staré stránky předěláte na responzivní, vydrží vám déle. Nemusíte vytvářet dva weby, jeden pro mobily a jeden pro velké obrazovky stolních počítačů. To je již přežitek!

Větší návštěvnost z vyhledávačů
 - Google doporučuje vytvářet responzivní weby a zkušenosti firmy UNIWEB z oblasti SEO potvrzují, že přechod na responzivní web přináší větší návštěvnost z vyhledávačů (pozitivní SEO efekt).

Komplexní péče - Společnost UNIWEB s.r.o. dokáže nejen vytvořit firemní www stránky na míru dle přání zákazníka ale také zajistí kompletní péči v oblasti online maketingu (péče o firemní facebook, placená inzerce ve vyhledávači Google a Seznam.cz, vyladění stránek pro vyhledávače - optimalizace, rezervační systém, rozesílání hromadných emailů, apod.).

UNIWEB vytváří www stránky na míru a zajišťuje trvalý růst fanoušků firemních stránek na Facebooku

Kontakty na firmu UNIWEB s.r.o.

Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
Telefon: +420 773 200 530
Email: uniweb@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024