Online Včera

Jak poznat, že je čas na výměnu dioptrických brýlí za nové?

Najít ty dokonalé brýle dá zabrat, proto se jich mnohdy nechceme vzdát. Jenže mnohdy může nastat situace, kdy už brýle neslouží tak, jak by měly. V takové chvíli je třeba vybrat si nové, které se postarají o ideální korekci zraku. Kdy však nastává ten pravý čas?

Blog
Před 2 dny
REGIONVYSOCINA.CZ

LETECKÝ DEN PLZEŇ 2018

LETECKÝ DEN PLZEŇ 2018 - 100 let plzeňské aviatiky 8 a 9.září 2018, letiště Plzeň Líně. Cílem, organizátorů Leteckého dne v Plzni, je důstojné připomenutí 100. výročí vzniku leteckého oddílu Plzeň, 100. výročí československého letectva a založení Československé republiky.

Blog
Před 3 roky
REGIONPLZEN.CZ

Dny otevřených dveří v pasivních domech v listopadu 2017

Ve dnech 10.-12.11. 2017 v rámci Mezinárodních dnů pasivních domů si vás dovolujeme pozvat na dny otevřených dveří pasivních domů našich spokojených klientů.

Blog
Před 4 roky
REGIONPLZEN.CZ

Fenomén Merkur

Kdo z dříve narozených by neznal stavebnici Merkur. Nyní máte jedinečnou příležitost seznámit s touto legendou i své děti a vnoučata. Ve čtvrtek 15. prosince 2016 bude v hlavní budově Západočeského muzea v Plzni zahájena výstava s názvem Fenomén Merkur. Vernisáž výstavy začne v 16.00 hodin.

Blog
Před 5 roky
REGIONPLZEN.CZ

Pět horkých novinek promítne Kino Beseda během 7 dní francouzského filmu

Už čtvrtý ročník přehlídky 7 dní francouzského filmu vypukne 30. listopadu v Kině Beseda. Zahájí ho film oceněný Velkou cenou poroty na festivalu v Cannes s názvem Je to jen konec světa. Na programu přehlídky je celkem pět novinek letošního roku a dva filmy z roku 2014, které stojí za to vidět.

Blog
Před 5 roky
REGIONPLZEN.CZ

Měšťanská beseda - kulturní program na prosinec 2016

Měšťanská beseda, si Vás dovoluje pozvat na kulturní akce, které se budou konat v prosinci.

Blog
Před 5 roky
REGIONPLZEN.CZ

Alfa připravuje na Noc divadel sedm zázraků

Sedm loutkářských zázraků připravuje na sobotu 19.11. Noc divadel plzeňská Alfa. Od půl páté do sedmé večerní ukáže návštěvníkům sedm loutkářských zázraků v sedmi komnatách divadla. Už v 15 hodin ale můžou děti s rodiči přijít na pohádku Zimní příhody včelích medvídku hostujícího Divadla Krapet. Alfa se do celostátního projektu Noc divadel zapojí letos poprvé.

Blog
Před 5 roky
REGIONPLZEN.CZ

Animánie: Lichožrouti, Vánoční balada, ale hlavně filmová tvorba nejmladší generace

Kdo chce na vlastní oči poznat, jak vypadá filmová a audiovizuální tvorba nejmladší generace českých i zahraničních neprofesionálních umělců, musí určitě vyrazit na Mezinárodní festival audiovizuální tvorby dětí a mládeže Animánie 2016. Jedenáctý ročník filmové přehlídky proběhne od 17. 11. do 22. 11. 2016 v Plzni, konkrétně v prostorách Moving Station a Café Anděl.

Blog
Před 5 roky
REGIONPLZEN.CZ

Plzeň Čokoládový Festival 2016

Po úspěchu Čokoládového Festivalu, v březnu 2016, který přilákal více než 8.000 návštěvníků, mají milovníci čokolády v Plzni nový termín. Od pátku 11. do neděle 13. listopadu 2016 se v KD Peklo uskuteční Čokoládový Festival s výstavou obalů čokolád z celého světa, kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

Blog
Před 5 roky
REGIONPLZEN.CZ

Módní přehlídka na podporu Nadace Nedoklubko

Srdečně Vás zveme na módní přehlídku,konanou na podporu Nadace Nedoklubko.

Blog
Před 5 roky
REGIONPLZEN.CZ

Jarek Nohavica se po třech letech vrátí do Měšťanské besedy. Odehraje tu tři koncerty

Osobitý český písničkář Jarek Nohavica zahraje v Měšťanské besedě 4. a 5. prosince 2016. Během dvou dnů tu vystoupí hned třikrát, z toho dvakrát se sólovým recitálem s kytarou a heligonkou pro dospělé a jednou s programem pro děti. Na všech koncertech Jarka Nohavicu doprovodí na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka.

Blog
Před 5 roky
REGIONPLZEN.CZ

Už za pár dní Plzeň zažije jazzrockovou show kapely Billyho Cobhama, nejlepšího bubeníka na světě

Bubeník, který jako první začal propojovat jazz, rock a funk a jeho hra na bicí nebyla dosud překonána, vystoupí 6. listopadu 2016 od 19 hodin v Měšťanské besedě v Plzni. Billy Cobham s kapelou na svůj jediný koncert v České republice přijede z turné po německých městech. Jazzrocková show se odehraje ve Velkém sále, který je už téměř zaplněný. Vstupenky na zbývající volná místa je možné zakoupit online či na předprodejních místech.

Blog
Před 5 roky
REGIONPLZEN.CZ

Měšťanská beseda - program na listopad 2016

Měšťanská beseda, si Vás dovoluje pozvat na níže uvedené kulturní akce, které se budou konat v listopadu.

Blog
Před 5 roky
REGIONPLZEN.CZ

Na regionální premiéru filmu Komici s.r.o. The Tour přijede do Kina Beseda pětičlenná delegace

Regionální premiéra nového filmu Komici s.r.o. The Tour se uskuteční v Kině Beseda 7. listopadu 2016 v 19:15 hodin. Snímek uvede delegace tvůrců a protagonistů: režisér Juraj Šajmovič, produkční Beatriz Šajmovičová a Komici Miloš Knor, Ester Kočičková a Lukáš Pavlásek. Film je zábavnou roadshow o cestě Komiků po českých městech, kde se svým vystoupením plní ty největší sály. Ukazuje přitom baviče jako osobnosti tak, jak je diváci stand up comedy show neznají.

Blog
Před 5 roky
REGIONPLZEN.CZ

PODZIMNÍ INSPIRACE V PIVOVARSKÉM MUZEU V PLZNI

Pivovarské muzeum v Plzni naváže i letos na tradiční tvůrčí dílny s názvem Podzimní inspirace, které budou probíhat od soboty 5. listopadu až do soboty 3. prosince. Podzimní inspirace nabízí veřejnosti možnost osvojit si rozmanité výtvarné a řemeslné techniky a vytvořit si vlastní originální výrobek. Tradiční cyklus kreativních workshopů probíhá v malebných historických prostorách valečky v Pivovarském muzeu v Plzni a je otevřen vždy v sobotu od 10 do 16 hodin.

Blog
Před 5 roky
REGIONPLZEN.CZ