Poděkování městu Chodov

Byli jsme požádáni, zda bychom touto formou nepoděkovali městu Chodov za to, že Klub vojenské a historické techniky Západní Pobřeží získal od města do své sbírky veteránů vysloužilou IFU.

zprávy uniweb weby

Poděkování
Na začátku prosince 2019 nás ve městě Chodov přivítal pan Ing. Jiří Kiss a pan František Turanský. Tito dva milí pánové nás provedli hasičskou základnou a prozradili nám pár zajímavých informací jak k historii města a sboru dobrovolných hasičů Chodov, tak i k historii automobilu IFA, která sloužila 18 let chodovskému hasičskému sboru. Nechyběla ani ukázka techniky, při které nás samozřejmě nejvíce zaujal zrenovovaný veterán Praga RN. Shodou náhod jsme byli i svědky opravdového výjezdu hasičské jednotky dobrovolných hasičů Chodov. 

Po prohlídce hasičské základny nám byl předán automobil IFA, který nám Město Chodov darovalo za podmínky, že automobil zůstane tak, jak je a nebude přebudován na nic jiného.

Rádi bychom touto cestou poděkovali Městu Chodov, Sboru dobrovolných hasičů Chodov, starostovi města panu Patriku Pizingerovi, panu Ing. Jiřímu Kissovi a panu Františku Turanskému za velmi štědrý příspěvek do naší sbírky veteránů. Moc si toho vážíme.

Za klub vojenské a historické techniky Západní Pobřeží Jana KaráskováO tom, že vysloužila IFA míří mezi veterány, jsme vás informovali zde.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
29. SEZONA ČNSO

Hlavní zprávy

 

weby uniweb