Krajské letiště v Karlových Varech připravilo atraktivní nabídku

Letiště Karlovy Vary, které je součástí páteřní sítě regionálních letišť České republiky, připravilo na letošní sezónu pro majitele a provozovatele malých letadel včetně ultralightů nový atraktivní balíček služeb s názvem FLY & VISIT. Služba zahrnuje přistávací poplatek, parkování letadla do 48 hodin, asistenci pracovníků handlingu po příletu a před odletem a dopravu do centra města a zpět.

dezinfekce

„Cílem této aktivity je nabídnout služby řízeného letiště pro všechny příznivce všeobecného letectví jednoduchou a lákavou formou, podpořit rozvoj letecké turistiky v rámci vzdušného prostoru naší země a dostat do Karlovarského kraje nové návštěvníky z celé ČR,“ vysvětlil náměstek hejtmana Martin Hurajčík.

„Cena tohoto balíčku je pro letadla s MTOW (maximální vzletová hmotnost) do 1.000 kg ve výši 1.150 Kč, u letadel s MTOW do 2.000 kg ve výši 1.350 Kč včetně DPH a službu je nutné, i s ohledem na zajištění transferu, objednat minimálně 2 hodiny před přistáním na letišti,“ upřesnil jednatel letiště Jiří Pos. 

Letiště má v letních měsících provozní dobu od 8.00 do 19.00 hodin a po celou tuto dobu je k dispozici služba řízení letového provozu, briefing na pracovišti handlingu, včetně zázemí pro přípravu letu a asistence při plnění letadel palivem.

Díky partnerům letiště je možné zprostředkovat s využitím promo kódů i atraktivní ceny ubytování pro náročnou klientelu v Karlových Varech a Mariánských Lázních.

„Po dohodě můžeme zajistit smluvní dopravu i do všech ostatních lokalit v kraji,“ dodal Jiří Pos.

Karlovarský kraj je druhým nejmenším regionem v zemi, co do památek, zážitků a přírodních krás patří však k těm nejkrásnějším. Návštěvníky láká nejen na světoznámý lázeňský trojúhelník, kam kromě Karlových Varů patří i město Mariánské Lázně a Františkovy lázně, jež společně kandidují na zápis na seznam kulturního dědictví UNESCO. Lázeňské resorty a hotely aktuálně nabízí svým hostům mimo jiné různé formy krátkých wellness pobytů.

„Na území kraje najdete i celou řadu významných architektonických památek, včetně hradu Bečov s unikátním relikviářem svatého Maura, hrad Loket, nebo klášter v Teplé. V krajských muzeích a galeriích, v dolu Jeroným či ve Štole č. 1 v Jáchymově navíc můžete až do 31. října využít bezplatné vstupy,“ připomněl náměstek hejtmana Martin Hurajčík.

V neposlední řadě Karlovarský kraj jako kolébka golfu v ČR nabízí i možnost zahrát si na několika ikonických hřištích v blízkosti samotného letiště Karlovy Vary.


Zdroj: Krajské listy Karlovarského kraje


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Hlavní zprávy