Karlovy Vary: Včerejší tragická smrtelná nehoda

K tragické dopravní nehodě došlo v pondělí 23. srpna letošního roku krátce po 14. hodině na silnici I/6 poblíž Karlových Varů. Osmačtyřicetiletý řidič osobního vozidla značky Citroen, jedoucí ve směru na Karlovy Vary, zřejmě při projetí pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost mokrému stavu pozemní komunikace a dostal s vozidlem smyk. Následně měl vjet do protisměru a bokem automobilu narazit do přední části právě projíždějícího vozidla značky Škoda.

VZP list a pros 2022

Při dopravní nehodě bohužel utrpěli zranění neslučitelná se životem osmačtyřicetiletý řidič a nezletilý chlapec, spolujezdec z osobního automobilu značky Citroen. Devětačtyřicetiletý řidič osobního automobilu značky Škoda a jeho osmačtyřicetiletá spolujezdkyně utrpěli při dopravní nehodě zranění, se kterými byli převezeni do nemocnice v Karlových Varech.

Devětačtyřicetiletý řidič osobního automobilu značky Škoda se po dopravní nehodě podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem.

Pozemní komunikace byla po dobu vyšetřování dopravní nehody několik hodin zcela uzavřena. Policisté na místě po celou dobu řídili provoz a vozidla odkláněli na objízdnou trasu.

K události byl povolaný také psycholog Hasičského záchranného sboru KV kraje na poskytnutí první psychické pomoci svědkům nehody. Z havarovaných vozidel uniklo větší množství provozních kapalin, hasiči zajistili likvidaci tohoto úniku. Po ukončení vyšetřování nehody ze strany policie se hasiči postarali o úklid vozovky a asistenci při naložení havarovaných aut na odtahovou službu. Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů. 

Jedná se o další velmi vážnou dopravní nehodu na jednom úseku silnice I/6. V tomto úseku jen v průběhu letošního léta zemřelo při dopravních nehodách šest osob. Na úseku silnice I/6 od výjezdů z Karlových Varů k odbočce na Olšova Vrata, tedy necelých pět kilometrů silnice, zasahovali hasiči od ledna 2018 u celkem 59 dopravních nehod. Jedná se pouze o dopravní nehody, u kterých byla potřeba činnost hasičů, na zmíněném úseku se bez účasti jednotek hasičů stalo ještě více nehod. Značná část z těchto 59 dopravních nehod byla vážná, se zraněním osob či s nutností vyproštění.


Zdroj: Policie ČR
           HZS Karlovarského kraje

Fotogalerie
NetConcert Bobby Shew

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO Studio

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
weby uniweb