Karlovy Vary: Usnul při vaření. Nadýchal 2,5 promile

V neděli po 17 hodině přijalo Operační a informační středisko MP oznámení o valícím se kouři z bytu na Charkovské ulici. Hlídka na místo dorazila během dvou minut. Sousedé strážníkům uvedli, že uvnitř je pravděpodobně muž, který často popíjí alkohol.

webíky uniweb

Jelikož na bouchání nikdo nereagoval a hrozilo nebezpečí z prodlení, strážník v krajní nouzi vykopl dveře. Hlídka pak v zakouřeném bytě nalezla spícího muže, kterého nešlo probudit, a tak jej vytáhla z bytu ven. Na chodbě panelového domu se muž probral a začal komunikovat. Mezitím již druhá hlídka, která dorazila na místo, začala v bytě odvětrávat kouř a z plotny sundala hrnec s jídlem, který byl příčinou celého problému. Pochopitelně vedle 2,5 promile, které muž nadýchal při předání zdravotníkům. Kontrolu v místě provedla přivolaná jednotka HZS, naštěstí k zahoření nedošlo. Byt si následně převzala majitelka.

Strážník zaslouží ocenění nejen za rozhodnost, ale také za samotné provedení. Jak sám dodal, ve filmu vykopávání dveří vypadá snazší.


Zdroj: MP Karlovy Vary

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
uniweby

Hlavní zprávy

 

weby uniweby
seo uniweb