Karlovy Vary: Rozešla se s ním přítelkyně. Vztek si vybil na zastávce

V sobotu dopoledne při kontrole městské části Rybáře narazili strážníci na šestatřicetiletého řidiče s úředním pobytem na karlovarském magistrátu, který řídil vozidlo pod vlivem návykové látky.

dezinfekce

V minulosti měl za stejné jednání vysloven zákaz řízení. Náprava se evidentně nekoná a muž tak bude muset vysvětlovat své počínání orgánům činným v trestním řízení.

Stejná hlídka služby PCO byla o den později v podvečer vyslána opět do Rybář, a to na základě oznámení o skupince vandalů, která má ničit zastávku MHD. Strážníci na místě zjistili, že oznámení se zakládá na pravdě. Na náměstí 17. listopadu byla rozbitá skleněná výplň zastávky. Hlídka vytěžila na místě svědky a vydala se pátrat po okolí, což se vyplatilo, protože v Celní ulici slavila úspěch, když zadržela dvě osoby odpovídající popisu. Devětadvacetiletý Karlovarák ve společnosti o dva roky mladšího muže z Dalovic se nakonec k činu doznal s odůvodněním, že se s ním rozešla přítelkyně a on si takto „upustil páru.“ Stejně jako v předešlém případě, i tentokrát věc dořeší Policie ČR.   


Zdroj: Městská policie Karlovy Vary

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Vizovické Trnkobraní 2024

Hlavní zprávy

 

Vizovické Trnkobraní 2024