Karlovy Vary: Prezident bude besedovat s občany, rezervujte si své místo

V neděli 23. června 2024 se od 18 hodin uskuteční v Grandhotelu Ambassador (Národní dům) v Karlových Varech veřejná debata s prezidentem České republiky Petrem Pavlem, který navštíví Karlovarský kraj. Chcete-li se této debaty zúčastnit, neváhejte a rezervujte si své místo v sále.

dezinfekce

Pro účast je nutná rezervace vstupenek, kterou je možné provést prostřednictvím stránek vstupenka.karlovyvary.cz pod tímto odkazem. Vstupné je zdarma, s ohledem na omezenou kapacitu je však nutné mít vstupenku. Do budovy budou vpuštěni pouze držitelé vstupenek.

Zájemci o účast si mohou své vstupenky zajistit také v Infocentru Krajské knihovny Karlovy Vary (Závodní 378, Karlovy Vary), a to od středy 19. 6. 2024 do soboty 22. 6. 2024 vždy během provozní doby knihovny (po - pá: 9 -19 hod., so: 9 - 15 hod.).               

Vstupenky budou k dispozici jen do naplněné kapacity sálu.

Pořadatelem je Vltava Labe Media a. s., spoluorganizátorem je Deník.cz, a to v rámci projektu „Prezident mluví s občany“. Debatu bude možné sledovat prostřednictvím online vysílání na Denik.cz a na sociálních sítích.  

Zdroj: Krajské listy

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Hlavní zprávy

 

Vizovické Trnkobraní 2024