Karlovy Vary: Pozor! Změna odběrového místa Covid-19

Odběrové místo pro testování na covid-19 v Karlových Varech se stěhuje. Od pondělí 3. srpna bude opět umístěno mimo budovy karlovarské nemocnice na parkovišti vedle bývalého dětského oddělení ve spodní části nemocničního areálu. Umožnil to nákup dvou nových kontejnerů ze strany Karlovarského kraje. Ty dříve používané totiž byly pronajaté a nemocnice je již musela vrátit.

zprávy uniweb weby

Objednávky samoplátců jsou možné pouze prostřednictvím elektronického rezervačního systému, který zájemci najdou zde.

Samotné odběrové místo pak bude v provozu od pondělí do pátku v době vždy od 8 do 10 hodin. Případná budoucí změna provozní doby bude zohledněna v rezervačním systému. Pro urychlení administrativy pak je vhodné, aby si samoplátci na vyšetření přinesli dopředu napsané základní údaje, tedy papír s čitelně uvedeným jménem, bydlištěm, telefonem a rodným číslem.

Pro indikované pacienty se systém nemění, nadále budou objednáváni telefonicky na čísle 602 956 681. Toto číslo není určeno pro samoplátce! 

Na odběry bude možné přijet autem i přijít pěšky. Pro objednané bude ke vstupu na odběrové míst sloužit brána ze zatáčky v Bezručově ulici. Ta je běžně pro veřejnost uzavřena a slouží pouze vozidlům IZS. Nyní zde ale bude hlídka městské policie se seznamem objednaných, kterým umožní vjezd nebo vstup do areálu. Vedení nemocnice zároveň apeluje na objednané, aby k vjezdu a vstupu nepoužívali jiné brány z důvodu minimalizace rizika případného šíření nemoci. 

Zdroj: Vladislav Podracký, tiskový mluvčí Karlovarské krajské nemocnice a.s.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
NetConcert Bobby Shew

Hlavní zprávy

 

weby uniweb