Karlovy Vary: Policisté pátrají po svědcích dopravních nehod

Karlovarští dopravní policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo dne 19. února 2020 kolem deváté hodiny ranní v Karlových Varech na ulici Závodu Míru č. 102 v blízkosti křižovatky s ulicí Svobodova.

dezinfekce

Na uvedené ulici měl nezjištěný řidič s nezjištěným vozidlem pravděpodobně při vyjíždění od okraje komunikace se střetnout s nákladním vozidlem Iveco Daily bílé barvy. Při dopravní nehodě došlo k poškození pravého vnějšího zpětného zrcátka.

Policisté žádají případné svědky, aby jakékoliv informace, které pomohou při vyšetřování dopravní nehody, volali na linku 158 nebo na tel. 974 366 408, nebo se obrátili na nejbližší policejní služebnu.

K další dopravní nehodě došlo také v Karlových Varech, v ulici Sokolovská, kdy dopravní policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo dne 4. února 2020 kolem deváté až desáté hodiny ranní před hotelem Alfréd.

Zde měl neznámý řidič s nezjištěným vozidlem narazit do zde zaparkovaného vozidla tovární značky Mercedes stříbrné barvy a způsobit mu škodu na předním nárazníku.

Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, aby se přihlásili na Dopravní inspektorát Karlovy Vary, Rolavská 386/4, Karlovy Vary – Stará Role, nebo na tel. 974 366 408 či na linku 158 a přispěli tak k objasnění této události.


nprap. Eva Valtová

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
21.02.2020 13:20
0 +
 

Hlavní zprávy