Karlovy Vary: Po průtahu městem jel v protisměru

Dne 14. července 2020 před čtvrtou hodinou odpolední bylo na linku 158 přijato oznámení, ve kterém oznamovatel uvedl, že po průtahu v Karlových Varech směrem od Chebu jede stříbrné vozidlo značky Škoda v protisměru. Operační důstojník přijal veškeré opatření a na místo vyjely policejní hlídky. V protisměru však nebylo vypátráno žádné vozidlo.


Oznámením se začali intenzivně zabývat karlovarští dopravní policisté, kteří díky získaným poznatkům třiaosmdesátiletého řidiče vypátrali. Jeho jízdu v protisměru na palubní kameru natočil řidič, který projížděl v danou chvíli městem ve směru na Cheb. Policisté s mužem sepsali oznámení o přestupku, které následně předali příslušnému správnímu orgánu k projednání.

V případě, že se dostanete do podobné situace či najedete omylem do protisměru na dálnici, v žádném případě se nepokoušejte sami otáčet. Tento manévr trvá dlouhé vteřiny, ve kterých může přijet další vozidlo. Nepokračujte ani v jízdě v protisměru k nejbližšímu sjezdu. Snižte rychlost, zapněte obrysová a především výstražná světla, ať je Vaše vozidlo více vidět. Současně co nejdříve zajeďte s vozidlem ke krajnici. Oblékněte si reflexní vestu a vzdalte se od vozidla na bezpečné místo. O celém incidentu informujte policii a vyčkejte do jejich příjezdu.


nprap. Eva Valtová

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
3. Koncert ČNSO

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
seo uniweb