Karlovy Vary: Napadli ostrahu obchodního domu

Jednatřicetiletý muž společně s čtyřiačtyřicetiletou ženou měli v sobotu 23. října letošního roku kolem 15. hodiny navštívit jeden z obchodních domů v Karlových Varech. V prostorách obchodního domu měla mít dvojice slovní konflikt s dvěma členy ostrahy prodejny. Po vulgárních urážkách se dvojice měla přesunout před obchodní dům.

obrázek: Karlovy Vary: Napadli ostrahu obchodního domu

Následně měl jednatřicetiletý muž fyzicky napadnout devětadvacetiletého člena ostrahy. Toho měl několikrát udeřit pěstí do oblasti hlavy a různých částí těla.

Po příjezdu policejní hlídky měl jednatřicetiletý muž pokračovat ve svém agresivním chování vůči všem přítomným a čtyřiačtyřicetiletá žena měla vulgárně urážet zasahující policisty. Z tohoto důvodu policisté oba zadrželi a převezli na obvodní oddělení k dalším úkonům.

Devětadvacetiletý člen ostrahy musel po útoku vyhledat se svým zraněním lékařské ošetření.

Policisté z Obvodního oddělení Karlovy Vary – město sdělili jednatřicetiletému muži a čtyřiačtyřicetileté ženě podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Muži bylo navíc sděleno podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví.

V případě prokázání viny hrozí jednatřicetiletému muži trest odnětí svobody až na tři roky. O třináct let starší ženě hrozí v případě prokázání viny trest odnětí svobody až na roky dva.

nprap. Jakub Kopřiva

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku
Další články