Karlovy Vary: Kraj se opět otevře

Po loňském premiérovém ročníku se i letos chystá v areálu Karlovarského krajského úřadu velká akce pro širokou veřejnost "Kraj dokořán". Tým, který připravil už první ročník, na letošek zajistil celkem 9 sektorů s celodenním bohatým programem.


"Letos tato akce proběhne 17. června, což je pátek a bude koncipovaná podobně jako vloni, takže dopoledne jsme přizvali spousta základních škol, středních škol, protože zde budou probíhat i prezentace škol, různých firem v Karlovarském kraji a celý program je pro veřejnost a odpolední program je více takový odpočinkový. Bude zde přehlídka regionálních kapel, zahraje i Karlovarský symfonický orchestr a celý den budou probíhat různé prezentace projektů, budou probíhat rozhovory s osobnostmi z Karlovarského kraje. Celý Kraj se otevře dokořán a celý program mají v režii lidé, kteří Karlovarský kraj tvoří. A mottem celé akce je – Jsme krajem příležitostí, kde je vítán každý – a my bychom rádi, aby lidé si uvědomili, že přestože jsme kraj na kraji, tak máme co nabídnout," popsala chystanou akci uvolněná zastupitelka Karlovarského kraje Markéta Monsportová.

A v nabídce akce "Kraj dokořán" se kromě kulturních vystoupení objeví i nejrůznější videoprezentace, edukativní hry, výstava "Měníme kraj", slam poetry a další. Po celou dobu budou k dispozici stánky s občerstvením, ochutnat bude možné i vítězné produkty soutěže Dobroty Karlovarského kraje. Kompletní program najdete na speciálních stránkách na adrese www.krajdokoran.cz.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
weby uniweb