Karlovy Vary: Do města míří olympijské hvězdy i amatérští sportovci

Blíží se víkend, kterému nebude nic chybět. Můžete při něm sami sportovat, můžete fandit hvězdám z olympijských her, můžete se bavit se svými dětmi, můžete si užívat nabitý kulturní program a také poznávat jedno z nejkrásnějších českých měst, které je nově na seznamu UNESCO. Blíží se CITY TRIATHLON Karlovy Vary, který se uskuteční 10.-12. září!

zprávy uniweb weby

Užijte si novou sportovní výzvu
Triatlon patří k nejrychleji rostoucím sportům na světě. Kombinuje v sobě totiž nejpopulárnější disciplíny, kterým se ve volném čase věnují také miliony Čechů – plavání, cyklistiku a běh. Pro amatérské sportovce, kterým už nestačí jen běh, se tak stává mimořádně atraktivní výzvou. 

Součástí akce CITY TRIATHLON Karlovy Vary je i sobotní závod Age Groups pro amatérské sportovce, které čeká 700 metrů plavání ve volnočasovém areálu Rolava, 20 km cyklistiky vedoucí nejkrásnějšími místy ikonického lázeňského centra a nakonec 5km běh s cílem na nádherném Divadelním náměstí! Pokud byste si na celý závod netroufli, můžete si jednotlivé disciplíny rozdělit ve štafetě s kolegy nebo přáteli.

Fanděte světovým hvězdám
Do Karlových Varů přijíždějí olympijské hvězdy, které se v neděli představí při prestižním závodu Světového poháru. Přijďte fandit českým reprezentantům v souboji s nejlepšími triatlonisty na světě. V minulém roce byli na karlovarských kolonádách nejrychlejší olympijská vítězka Flora Duffyová a dvojnásobný mistr světa Vincent Luis. Kdo se bude radovat letos? Připíše si česká olympionička Vendula Frintová třetí karlovarské vítězství?

Sportujte se svými dětmi
Postavte se na start společně se svými potomky při Geis Baby Duathlonu, který se skládá z kombinace běh – cyklistika – běh. Ti nejmenší startují ve volnočasovém areálu Rolava na odrážedlech a čeká je jen několik stovek metrů. Ti starší mohou závodit sami, nebo si třeba vyzkoušet štafetu ve složení rodič – dítě. Tohle bude rozesmáté dopoledne! Už v pátek celý závodní víkend otevře Český pohár žáků v triatlonu.

Objevte rozzářené Karlovy Vary
Nejkrásnější karlovarské budovy rozzáří po setmění barevné projekce a laserová show. V pátek a sobotu se totiž uskuteční světelný festival VARY°ZÁŘÍ! Jednou z projekcí bude například pět desítek postupně se rozsvěcujících běžců, kteří vytvoří synchronizovaný závod v krásném prostředí Dvořákových sadů a budou tak odkazovat na Světový pohár v triatlonu.

V rámci kulturního programu, který je společný s festivalem VARY°ZÁŘÍ, si užijete také nabitou hudební show na Divadelním náměstí.

Více informací o obou akcích najdete na www.citytriathlon.cz a varyzari.karlovyvary.cz.


Zdroj: Michal Včeliš

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Popelka

Hlavní zprávy

 

seo uniweb