Karlovarsko: Jeden poničil dveře, druhý zaparkovaná vozidla

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání devětatřicetiletého muže z Karlových Varů, kterého obvinili ze spáchání přečinu poškození cizí věci.


Obviněný muž měl mít v první polovině letošního roku v domě, ve kterém bydlí, slovní rozepři s třiačtyřicetiletou sousedkou. Po několika minutách měl muž několikrát kopnout do vchodových dveří od bytové jednotky právě třiačtyřicetileté ženě. Následně měl z místa odejít.

Dveře měl poškodit, a to v takovém rozsahu, že byla nutná jejich kompletní výměna. Tímto svým jednáním způsobil ženě škodu přibližně 11 tisíc korun.

Mladík poničil dvě zaparkovaná vozidla

Policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – Rybáře sdělili podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci jednadvacetiletému mladíkovi z Karlových Varů.

Ten měl ve středu 30. října letošního roku krátce před 10. hodinou dopolední přijít na parkoviště v Karlových Varech. Následně měl přistoupit k zaparkovanému automobilu značky Volkswagen a kopem poškodit levý přední blatník. Poté měl přijít k vozidlu značky Renault a kopem poničit C-sloupek.

Tímto svým jednáním měl dvěma majitelům způsobit celkovou škodu přibližně 10 tisíc korun.

Policisté mladíka na místě zadrželi a následně ho převezli na obvodní oddělení k dalším úkonům.

Oběma mužům hrozí v případě prokázání viny trest odnětí svobody až na jeden rok.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
I. Abonentní koncert

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
weby uniweb